COVID-19 من مجبور به ایجاد یک خودمراقبتی طرح


pandemic-selfcare-plan-a
Marko او/گتی

پس از من به رختخواب رفت یک جمعه شب و نوجوانم چسب بود به برخی از قسمت فلش در تلویزیون من تا به حال برخی از زمان برای خودم. من هرگز واقعا با توجه خودم در زمان قبل از COVID-19 — زمان قطع زمان برای جمع آوری افکار من زمان برای درمان خودم. زمانی که COVID-19 رسید و من خودم را در خانه من در تمام طول روز با بچه های من — من نیاز به یک آزادی است. من نمی خواهم به داشتن یک کوکتل هر شب مثل برخی از دوستان من بود. من می خواهم طولانی حذف نایک اجرای نرم افزار از تلفن همراه — پس از ورزش بود. آخرین کتاب من باز دراز جمع آوری گرد و غبار در کار من ، من از ایده ها.

آن شب من ایستاده بود در اتاق نشیمن من گوش دادن به این مقدمه از فلشمطمئن نیستید که چه چیزی را با خودم. من تا به حال ، من تصمیم به گرفتن یک حمام چیزی است که من می خواهم انجام نمی شود پس من شش ماه باردار با دختران من. من نیاز به شکل منسجم خود مراقبت معمول برای خودم و یا در فقط سه هفته به خانواده ما انزوا و من که قرار بود به آن را از دست بدهند. من نیاز به یک برنامه برای نگه داشتن بر روی سلامت عقل من کمی طولانی تر و انجام این کار به من احساس مثل من در کنترل بیش از آن.

یک شب من مخفیانه و دور و روشن دو شمع روشن شیر آب و زد خودم یک حمام با اسطوخودوس معطر حباب. من خودداری از خوراکی یک عکس از من زیبا, dimly روشن به بعد پست من Instagram صفحه و لحظه ای لذت می برد. آن است می خواهم از یک هفته طولانی و بدون توقف کار, تماس, کج خلق از من چهار سال دختران دوقلو و صحبت از من 13 ساله پسر. مثل من نیست دست زدن به COVID-19 قرنطینه هست.

من نشسته در وان شب که به فکر همه بار من می خواهم خار خودم کنار گذاشته می شود وجود دارد برای بچه های من. اما این آب گرم بوی اسطوخودوس و آرام چیزی بود که من می تواند انجام دهد برای خودم — و بهترین بخش ؟ از آن آسان بود. که من حل و فصل به داخل آن شب که من پیدا کردم خودم با بهره گیری از آن است. من شروع به برنامه ریزی آنچه که من می خواهم با من را در طول استحمام بعدی: شاید یک لیوان مورد علاقه من, کوکتل تابستان (مسکو قاطر از اواخر سال) و یا افراد مجله و یا یک کتاب در قفسه کتاب من که من نیاز به پایان برساند.

تمام هفته من بیشتر از پدر و مادر تنها وظیفه دستکاری برنامه های بچه های مدرسه در منزل, برنامه زوم جلسات و نگه داشتن آنها را از گرفتن بی قرار است. من خسته از 5 بعد از ظهر در هر روز است. من احساس مثل من غرق در تماس برای “تنقلات بیشتر” و یا “مواد غذایی بیشتر” و یا “آیا من می توانم ثانیه؟” — خواسته های من به نظر می رسید neverending. پس از آن آمد متون از همسر من: “چه چیزی برای شام ؟” و یا “چگونه شد بچه ها امروز ؟” و یا “آیا می توانید همه چیز را برای انجام کار است که شما نیاز به?” و من احساس فشار است.

در بالا از آن من است می خواهم در نوع دیگری از coaster غلتکی برای تقریبا پنج سال — از دست دادن وزن است. COVID-19 شد و فرصت مناسبی برای بازگشت به روش های قدیمی من احساسی در غذا خوردن همراه با به پایان رساندن مواد غذایی بچه ها من نمی خورند و آن را واقعا یک دستور العمل برای من به سقوط کردن از روی ارابه موسیقی. به نحوی من برگزار شد و رفت و برگشت در یک اصلاح Whole30 برنامه غذایی. من هم از قضا در زمان بودن در خانه به عنوان یک فرصت را به یاد بگیرند که چگونه به پخت.

من همیشه می خواهم به خودم گفتم داستان من نمی توانم پخت. من می توانم یک معنی شام اما من نمی توانم دقیقا اندازه گیری هر چیزی. COVID-19 به من فرصتی برای تغییر این داستان. اول من آموخته است که چگونه به پخت نان است. من پیوست کر از مردمی که گفت: “من نمی توانم پیدا کردن آرد” و یا “من می توانم پیدا کردن مخمر” و هنگامی که من خریدم به عنوان بسیاری از فروشگاه اجازه می دهد معمولا دو بسته. اولین قرص را روشن نمی کردن که اما پنج قرص من بعد ساخته شد Instagram پست ارزشمند. سه تن از شدیدترین منتقدان حتی از من خواست که من را قرص دیگری. پخت شد شکل دیگری از خود مراقبت برای من. آن زمان من به دور از شکستن دعوا و به من این فرصت را به معنای واقعی کلمه حفاری من دست به چیزی است که من می تواند کنترل (بیشتر). حتی اگر آن را به نگاه کمی کج طعم آن فوق العاده است.

من در نهایت در بر داشت چه کار می کرد برای من یک راه برای رهایی از فشارهای COVID-19 که شامل گرفتن حمام, پخت و پیشرفت های کوچک خانه. در طول چند هفته اول ما پنج فرد خانواده قرنطینه من perused Wayfair.com برنامه ریزی کردن چگونه ما می خواهم به استفاده از ما هنوز به دریافت محرک را بررسی کنید. من خریدم رنگ و نقاشی ما اتاق رختشویی. من چک کردن پینترست به الهام گرفته و راه برای ساخت یک باغ زیبا. من طناب همسر و پسر من در نهایت به تمیز کردن زیرزمین. من اضافه شده صفحه اصلی بهبود پس از آن به ما یخچال.

من شخصا در بر داشت چنین راحتی با دیدن این پروژه ها از طریق از آغاز تا پایان. آن را نه تنها به من اعتماد به نفس در توانایی های خود را به تکمیل پروژه های, اما آن را به خانه ما کوچک آسانسور چهره. چون ما در خانه در تمام طول روز را به لیست صفحه اصلی بهبود سرعت رشد کرد و به من نگاه در هر گوشه ای از خانه ما در تمام طول روز.

در حال حاضر من به جلو نگاه به برنامه ریزی کردن هفتگی, حمام من قادر هستم به خودم. من به روز رسانی از حباب به داخل بمب های حاوی روغن های ضروری مانند اسطوخودوس و نعناع و اکالیپتوس. من با خواندن بیشتر و اضافه آینده رمان توسط نویسنده لی استین به نام خود مراقبت به من تابستان زمان حمام لیست خواندن. من جمع آوری کوکی جدید دستور العمل پس از من پسر خوردند همه از 36 کوکی ها شکلات تراشه از اولین, در خانه, پخت کوکی ها ، و بعد تا من پیشرفت های کوچک خانه لیست به صرف برخی از زمان اضافی در باغ ما به امید رشد چمن سبز سرسبز. من رویاپردازی در مورد داشتن نرم چمن بنابراین بچه ها می تواند وضع خود را حوله مرطوب پس از لغزش و اسلاید جلسات و استراحت.

آنها اغلب به یاد من پس از خود را غوطه در kiddie استخر که آنها “من زندگی من بهترین زندگی است.” من در حال حاضر در زیر سرب خود را, زندگی, بهترین زندگی من می تواند تحت غیر قابل پیش بینی ترین شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>