COVID-19 مورد افزایش می یابد در فلوریدا اما دیزنی جهان بازگشایی شد به هر حال


US-HEALTH-VIRUS-ENTERTAINMENT-DISNEY-TOURISM
گرگ نیوتن/گرگ نیوتن/خبرگزاری گتی ایماژ

فلوریدا گزارش 11,433 جدید COVID-19 مورد و اضافی 435 روز قبل از بستری شدن در بیمارستان به دیزنی جهان بازگشایی

برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات بازگشایی امروز در فلوریدا — با وجود COVID-19 کانون ضبط اضافی 11,433 جدید کروناویروس موارد و 435 جدید بستری شدن در بیمارستان در یک روز تنهادولت بزرگترین واحد-روز افزایش دهد. همانطور که برای مرگ و میر در فلوریدا است که تعجب 4,100.

افزایش موارد متوقف نمی پارک را برانگیخت از بازدید ، بازگشایی بعد نه تنها شاهد افزایش تمیز کردن بین سوار و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های نصب شده در سراسر پارک و همچنین طولانی ورود خطوط ازدحام و به گفته یکی از پارک نگار “کاملا بدون فاصله.”

“این خوب است. این است که خوب” روزنامه نگار Carlye Wisen گفت: به عنوان او نشان داد که صف های طولانی در ورود و عدم فاصله میان مهمانان.

“از آنجا که توییتر, توییتر, من می خواهم برای اضافه کردن در اینجا است که این تعهد در پارک نه مهمان. این است که تقصیر آنها نیست. این یک مشکل غیر منتظره و تنگنا است که به سرعت ثابت به اندازه کافی” Wisen نوشت. “من اینجا نشسته و هنوز هم وجود دارد هیچ تلاشی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله. این است که یک ‘gotcha’ عکس; این بوده است اتفاق می افتد در حالی که باقی می ماند این راهی که من نشستن در خارج از پارک.”

قبل از بازگشایی دیزنی اجرا کشت جدید پروتکل های ایمنی در تلاش برای محافظت از مهمانان و کارکنان از جمله ماسک نیازهای اجتماعی فاصله دست شستن و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های دما و چک برای مهمانان و کارکنان پس از ورود. دیزنی همچنین قرار دادن “بالا لمسی” تجربه مانند ملاقات و خوش آمد می گوید در خود نگه دارد در میان دیگر تغییرات است.

دیزنی نمی, اما آن را ارائه می دهند کارکنان پارک COVID-19 انجام شد. با توجه به تنوعمنابع متعدد باید به آنها گفت که شرکت ارائه بیمه را پوشش می دهد, تست, اگر, باید, بازیگران و اعضای آن به دنبال خود به خود.

“این ممکن است متفاوت از زمان آخرین بازدید شما,” دیزنی می گوید در وب سایت خود را. “اما ما می توانید پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد لحظات جادویی-و خاطرات به گنج.”

بازدید کنندگان نیز مورد نیاز برای رزرو در جهت ورود به پارک و بلیط برای ماه جولای در حال حاضر به فروش می رسد.

“این مرحله به مرحله بازگشایی خواهد نشان دادن عمدی روش با محدودیت های حضور و غیاب و کنترل مهمان تراکم که هم راستا با هدایت فیزیکی, فاصله,” دیزنی در بیانیه ای گفت: در اواخر ماه مه.

Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود به دنبال خواهد داشت با توجه به بازگشایی در ژوئیه 15.

در حالی که برخی از تحسین دیزنی پارک برای چگونه آنها به کار گرفته بازگشایی پارک های خود را تا کنون بسیاری از دیگران انتقاد دیزنی تصمیم به دعوت hoards از مردم را به خود پارک به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش, به خصوص در یک دولت است که به تازگی تمدید وضعیت اضطراری یکی دیگر از 60 روز است.

“چندین بیمارستان که در حال اجرا هستند از تخت در فلوریدا با سلامت کارگران هشدار داده است که وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی هواکش و اتاق به اندازه کافی و مورد در دولت در حال شکستن رکورد جدید روزانه” دکتر آنه Rimoin استاد اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت و رهبر UCLA COVID-19 پاسخ سریع ابتکار می گوید انواع. “حرکت رو به جلو با بازگشایی, من فکر می کنم دعوت فاجعه است. من مطمئن هستم که آنچه در جهان است که به دنبال در حال حاضر.”

“این فقط به نظر می رسد بسیار غیر مسئولانه چیزی که برای انجام” Rimoin بعد اضافه شده است.

Craig Williams, تهیه کننده برای این قطع Unplugged دیزنی , پادکست, با این حال گفته سی ان ان که “این احساس امن تر در پارک زیرا آنها در حال قرار دادن در آن تلاش فوق العاده است.”

“ما احساس امن تر در پارک از ما در هر طبیعی دیگر فروشگاه و یا رستوران” ویلیامز گفت:, و اضافه کرد که “تلاش اضافی” است که بیشتر قابل رویت در دیزنی از او دیده می شود در دیگر پارک که بازگشایی در ماه گذشته است. “این واقعا منفجر دور که هر کس پس از تمام قوانین و بنابراین من انتظار نیست که.”

و یک پارک دیزنی-قدم به تازگی گفت: ان بی سی نیوز که “همه خیلی هیجان زده” به پشت در پارک. به طوری که اعضای بازیگران اندود شده و کف زدن در خیابان اصلی در پادشاهی سحر و جادو در صبح روز شنبه او را نقل مکان کرد به اشک.

“این بسیار عاطفی” دایان واتکینز یک معلم پیش دبستانی از هلن, آلاباما گفت. “داغ یا نه, ماسک یا نه ما فقط خوشحال می شود در اینجا. من احساس می کنم همه در اینجا این است که در همان قاب از ذهن است.”

دیزنی لند در کالیفرنیا هنوز هم بسته است.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>