COVID-19 اضطراب نگه داشتن من در شب


coronavirus-sleep-anxiety
مامان ترسناک و Carlina Teteris/گتی

قبل از COVID-19 لرزاند جهان ما (و نه در یک راه سرگرم کننده) من تا به حال یک زمان سخت در حال خواب. من می خواهم پیچ و تاب و به نوبه خود. دختر من خواهد محوری او 70 پوند چهار سال بدن بیش از من هر شب به خواب در بین همسر من و من. سپس هر شب زانوی او را در پیدا کردن راه خود را به معده من به طور منظم در 2 هستم. 5 هستم, من و همسرم بیدار بودند با یک کتاب نور درخشان در چهره ما با یک قهوه ای کمی بازوی متصل به آن, یکی از دختران دوقلوی مبارزه با یک ساعت خواب در ازای داشتن هر دو پدر و مادر او بیدار با او در 5 هستم بدون هیچ دلیل معتبر در همه (حتی به عنوان خوانده شده). آن سخت است برای همه ما به هر استراحت به دلایل بسیار متفاوت.

وجود دارد از جمله عدم اطمینان است که نمودار جلوتر از ما با ما همراه و همدم قابل اعتماد COVID-19 پیشرو ما کورکورانه جلو. چگونه می تواند نگرانی از چنین virus غیر قابل پیش بینی نیست ما را در شب بیدار ؟ واضح و آشکار وجود دارد ترس بود و چه اتفاقی می افتد اگر من سرفه یک تب و یا هستم بدون علامت و قرار دادن هر کسی که برخورد می کنم, در خطر است. پس از آن وجود دارد ترس من تماس بگیرید “سایر” مانند: من ماسک صورت حفاظت از من است ؟ است که 5 دلار بطری ضد عفونی کننده دست رفتن برای کشتن ویروس بهتر از $3 بطری — چه می شود اگر آن را نمی کند? یا اگر من را مواد غذایی داخل می توانم باور باشید که تغییر داستان خود را در مورد چگونگی انتقال ویروس در بسته بندی?

این واضح تر, ترس, ترس ما شده ایم ناشیانه رقص در اطراف برای سال های ترس ما فقط در حال حاضر (شاید) ممکن است آمدن به شرایط با. بعد ما مدرسه دهانه به نگاه به جلو (و یا ترس) از دست رفته تعطیلات خانواده به سوگواری (به عنوان به خوبی به عنوان جشن تولد و فارغ التحصیلی) و اگر آموزش از راه دور است که چیزی در پاییز بیش از حد ؟ چگونه ما اداره تدارکات که ؟ تعدادی از ترس ما حمل به نظر می رسد بی پایان است.

یکی امیدواریم که یک بار ما گذاشته و ما سر بر بالش شب برای ما می تواند فقط اجازه دهید آن را بروید. که شاید برای 6, 7, 8 ساعت است که ما چشم بسته ذهن ما می توانید خاموش کردن بیش از حد به عنوان آن نیاز به مهلت فقط تا آنجا که بدن ما است. اما برای من مغز من همیشه خاموش است. گاهی اوقات من نیاز به یک کمک کوچک. شاید از طریق یک لیوان شيراز (من فقط مورد علاقه شراب قرمز). شاید این طولانی مدیتیشن قبل از خواب. شاید آن را محبوب من اسطوخودوس معطر حباب ریخت به حمام داغ و یاسمن و یلانگ یلانگ شمع معطر و همه به امید آرامش بخش من به اندازه کافی بخوابید. یا شاید بعد از همه از این: شیشه ای از شراب داخل مراقبه و من هنوز هم نمی تواند خواب من تماشای یک نمایش (Workin’ مادرم از اواخر سال و یا جرات میگویم آگهی غروب) به چشم من به اندازه کافی سنگین و ذهن من پاک کردن به اندازه کافی برای متوقف کردن مسابقه.

یک بار خاموش روشن میکنم گوشی من من بیش از رول برای دیدن من به زودی به kindergartener خواب مسالمت آمیز در کنار من (دور تا کمی موتور را به زانو در معده به زودی من را تصور کنید). و به عنوان من در نگاه او ترس من انتخاب کنید تا دوباره و حتی رفتن به اوردرایو. آیا من او را به مدرسه ؟ اگر چه من باید در خانه بمانند و تدریس او را به خودم ؟ من فکر نمی کنم من می توانید آن را دوباره می توانم ؟ اگر چه او جلب COVID-19 دلیل من تصمیم به ارسال دوباره او را به مدرسه ؟ آیا من می توانم از خانه کار کل سال ؟ اگر چه من گذاشته شدن بیش از همه از این — بیش از انتخاب به فرستادن بچه ها به مدرسه ؟ اگر چه تلاش برای نگه داشتن آنها را امن به معنی ما امور مالی خانواده را آویزان در تعادل ؟

من هیچ پاسخ به هنوز. هیچ تصمیم گیری می تواند حتی به عنوان اضطراب چسبیده به من. زمانی که من متعهد به رفتن به خواب و تکمیل خواب آیین (هر آنچه که آنها ممکن است) من متوجه دو چیز است: ترس من خواهد بود با من وقتی که من از خواب بیدار و نگرانی در مورد آنها را قبل از خواب نمی خواهد به من کمک کند تصمیم می گیرید. همه در همه ، شب ممکن است به نظر می رسد مانند یک زمان ایده آل برای آرام کردن و فکر می کنم در مورد همه چیز, اما چیزهایی که من فکر کردن در مورد در حال انجام چیزی جز نگه داشتن من بیدار.

به عنوان زمان حرکت جلو و ملی ما اعداد شروع به افزایش دوباره در بخش های مختلف از ایالات متحده, ترس من باقی می ماند. آنها نمی روم من در هر زمان به زودی من می دانم. من همچنین می دانم که آنها تغییر خواهد کرد به عنوان اطلاعات جدید در می آید و من باید تغییر دهید که چگونه من به آنها پاسخ دهند. من می توانم عمل compartmentalizing آنها را قبل از خواب. من می توانم مجله. من می توانید دوباره پر کردن من ضد اضطراب جعبه ابزار با ابزار (مانند مصرف زاناکس قبل از خواب). من می توانید سعی کنید تمام چیزهایی که من سعی کردم قبل از اینکه گوشی من دور چند ساعت قبل از خواب, تمرینات آرام و یا بسیاری دیگر.

COVID-19 و همه آن مربوط به ترس نمی خواهید در هر نقطه و اگر من قصد دارم برای به دست آوردن هر استراحت داشتن یک مراسم قبل از خواب فقط ممکن است من فضل صرفه جویی در در این زمان نگران باشید. چرا که من می خواهم و نه از خواب بیدار شود توسط دختر من زانو از jolting ترس از ناشناخته ها.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>