COVID-19 و ذرات معلق در هوا—در اینجا چیزی است که ما می دانیم

پیتر Dazeley/گتی ایماژ هنگامی که ما فکر می کنم از فلج اطفال و سرخک و حصبه به نظر می رسد که اتفاق افتاده در

توسط ETELARESANKHABAR در 20 تیر 1399
cough
پیتر Dazeley/گتی ایماژ

هنگامی که ما فکر می کنم از فلج اطفال و سرخک و حصبه به نظر می رسد که اتفاق افتاده در جهان دیگر آن را نمی کند? ما می دانیم که فلج اطفال در زمان زندگی می کند و به طور دائم غیر فعال بسیاری از دیگران است. ما می دانیم که سرخک است terrifyingly مسری است و می تواند باعث آسیب های مغزی و از دست دادن شنوایی در دراز مدت سیستم ایمنی مسائل. و ما می دانیم که حصبه مرگبار است عفونت های باکتریایی ناشی از مواد غذایی آلوده و آب.

ما همه می دانیم که در حال حاضر و نمی توانید تصور کنید که یک زمان از آن را شناخت. اما در یک نقطه واقعی مردم مثل من و شما زندگی می کردند از طریق شیوع این بیماری های عفونی و یادگیری اطلاعات جدید در هر روز است. آنها ترسیده بودند و تا به حال برای تنظیم زندگی خود را به طور منظم به عنوان جدید اقدامات ایمنی معرفی شدند به خاطر این که چگونه علم و پزشکی کار می کند.

ما هرگز فراموش COVID-19. ما هرگز فراموش ترور این ویروس خروشان در جهان ما. و ما grandkids می دانید همه چیز در مورد آن—چه می شد, چگونه آن را درمان, و چگونه برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره. اما ما در حال آنهایی که در آن زندگی می کنند در حال حاضر به عنوان بسیاری زندگی می کردند از طریق رمان ویروس ها و بیماری ها و بیماری های همه گیر قبل از. ما در حال یادگیری اطلاعات جدید در هر روز است که ما باید با جذب و استفاده از نگه داشتن خودمان و عزیزان سالم, حتی اگر آن را در تضاد با اطلاعات ما قبلا فکر می کردم درست است.

یکی از آخرین قطعه از اطلاعات است که بسیار مربوط به کشورهای تدوین برنامه ای برای بازگشایی مدارس است که در مورد طول عمر این ویروس در هوا ذرات به نام ذرات معلق در هوا. با توجه به مقاله نیویورک تایمز تحقیقات در حال حاضر آشکار است که در حالی که این ویروس می کند سفر دور و یا باقی می ماند مناسب برای بسیار طولانی در هوا باز است که آن را می توانید اقامت "در بالاترین نقطهء کشتی در هوا برای ساعت" اگر موجود داخل خانه.

بنابراین آنچه که دقیقا یک آئروسل? NPR گزارش می دهد که یک آئروسل است "میکروسکوپی ویروس-بسته بندی ذرات که اخراج از فرد آلوده دهان هنگام تنفس صحبت سرفه یا عطسه." آلوده هوا قطرات سقوط به زمین در عرض چند پا از کسی که اخراج آنها را کوچکتر "ذرات آئروسل" می تواند باقی می ماند, معلق در هوا برای مدت زمان طولانی.

تصور کنید که یک فضای شلوغ مانند داخل سالن کنسرت و یا یک نوار یا رستوران و یا یک تظاهرات سیاسی ، تصور کنید تمام ذرات معلق در هوا شناور از طریق آلوده به حریم هوایی و چگونه بسیاری از مردم به طور بالقوه می تواند تنفس این آلوده هوا در.

نیویورک تایمز هشدار داد: "در شلوغ داخلی فضای یک فرد آلوده می تواند به اندازه کافی aerosolized ویروس در طول زمان به آلوده کردن بسیاری از مردم شاید بذر superspreader رویداد است."

که به معنی شما می توانید یک superspreader از COVID-19 گرفتن یک نوشیدنی با یک دوست در یک نوار. شما نمی دانید که شما در حال حمل این ویروس مسری چرا که شاید شما اصلا علائم نشده است. صرفا با تنفس از دهان شما, خنده چت در مورد بچه های خود و یا همسر و شاید اجازه سرفه یا دو یا پاکسازی گلو خود را, شما احتمالا آلوده (و قطعا در معرض) کل اتاق.

و یا شما در حال حمل COVID-19 اما شما در معرض خطر بیرون رفتن از آنجا که شما خسته از ماندن در خانه است. شما در یک با هم که در آن 25 نفر هستند بسته بندی شده در داخل یک خانه بدون ماسک. شما گرفتن با دوستان و خانواده حرکت در سراسر جمعیت و استنشاق هوای آلوده. در حال حاضر این ویروس به احتمال زیاد در داخل بدن شما است که به معنی شما می تواند تبدیل به بیمار و/یا گسترش آن را به مردم و حتی بیشتر.

یا شما بیشتر مراقب باشید و فاصله اجتماعی. شما فقط رفتن به محل کار و حتی در آنجا اقامت شش فوت از دیگران است. شما نمی پوشیدن ماسک به دلیل آن را آزار دهنده است اما خوب است چرا که شما در نزدیکی هر کسی مناسب است ؟ شما راه رفتن در سراسر اتاق را به چیزی از چاپگر و تنفس ذرات معلق در هوا آلوده همکار بازدم یک ساعت و نیم پیش. شما در حال حاضر آلوده.

در حال حاضر یک تصویر مدرسه. ناگهان این تصویر به نظر می رسد در کل خیلی وحشتناک تر نمی کند ؟ صدها نفر از کودکان و معلمان در داخل خانه نشسته در میز و یا در حال حرکت در سراسر راهرو تنفس در میکروسکوپی ذرات آلوده هوا. ذرات که محققان می گویند می توانید اقامت مسری تا سه ساعت است. در نظر گرفتن که هوا را به ریه های خود را به سیستم ایمنی بدن خود را. و آوردن آن به خانه خود را به مادران و پدران و پدربزرگ و مادربزرگ و خواهر و برادر. تصور کنید که چگونه از آن آسان خواهد بود به یک superspreader داخل ساختمان مدرسه این سقوط.

این ذرات معلق در هوا خواهد شد "در ادامه به صورت شناور و به دنبال جریان هوا در یک اتاق می گوید:" جوی شیمیدان کیمبرلی Prather در یک NPR مقاله در COVID-19. ما اکنون می دانیم که هوا در اطراف ما می تواند تبدیل به آلوده و ما باید در مقابله با این خطر که ما را امن ترین گزینه ها برای خانواده های ما.

بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟ برای یکی از ما باید در خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است اگر در. این بدان معناست که اگر شما واقعا فکر می کنم این مهم است برای دیدار حضوری با یک دوست و یا نسبی خارج بشین. و پوشیدن ماسک به هر حال حتی اگر شما در هوا باز است. اگر شما نیاز به داخل خانه همیشه یک ماسک سعی کنید به ماندن 6 فوت از هم جدا و باز ویندوز در صورتی که یک گزینه است. همچنین نیویورک تایمز توصیه می کند به روز رسانی فیلتر در سیستم های تهویه مطبوع و یا تنظیم تنظیمات برای استفاده بیشتر از فضای هوایی از recirculated هوا.

دوباره زمانی که ما در مدارس و چه گزینه های را دارند ؟ اکثر ساختمان های مرکزی/C به خصوص جدیدتر ساختمان مدرسه نیست باید پنجره ها را باز. آیا مدارس باید این پول را برای خرید فیلترهای مختلف است که اجازه می دهد بیشتر از هوای تازه ، خوب از آنجا که بسیاری از مناطق در اطراف کشور ما نمی تواند خرید معلمان پایه لوازم مدرسه به آنها نیاز دارند که به نظر می رسد بسیار بعید است.

ما باید بپذیریم که ذرات معلق در هوا هستند و در عین حال یکی دیگر از مسیر انتقال—یکی که نمی تواند متوقف شود شستن دست و یا حتی اجتماعی فاصله. این است که چرا ما نیاز به پوشیدن ماسک. این است که چرا مردم در حال قضاوت با شما اگر شما یک حزب و یا ضربه شلوغ باشگاه شنبه شب. و این است که چرا با داشتن بچه های ما بازگشت به یک مدرسه سنتی تنظیم فاجعه بار خواهد بود.

بیش از 230 دانشمندان گرد هم آمده اند برای امضای یک سند التماس که به تشخیص ذرات معلق در هوا به عنوان یک روش COVID-19 انتقال است. در حال حاضر که تنها به رسمیت می شناسد هوا قطرات (که بزرگتر و سنگین تر از ذرات معلق در هوا و در نتیجه معطل نکنید در هوا) به عنوان یک روش هوابرد انتقال است. اما به عنوان مورد با همه بیماری ها, محققان یادگیری اطلاعات جدید و با گذشت هر روز و هفته و ماه به عنوان بیشتر و بیشتر موارد مطالعه شده است.

آخرین این است که هوا در اطراف ما امن نیست تا زمانی که ما به خلاص شدن از شر جهان از COVID-19. هوا در داخل ساختمان بسیار ناامن به عنوان آلوده مسری ذرات معلق در هوا معطل در هوا است و می تواند ما را وارد کنید امواج هوا که ما استنشاق. ماسک و تهویه بهتر بسیار مهم برای کاهش گسترش یافته است. صرفا اجتماعی فاصله کافی نیست.

حالا که ما می دانیم در مورد ذرات معلق در هوا شناور و طولانی در هوا برای ساعت, مناطق ممکن است مجبور به ارزیابی مجدد برنامه های خود را برای باز کردن درهای خود را در این پاییز به صدها نفر از دانش آموزان و کارکنان. خود دانشجويان و استادان زندگی در معرض خطر هستند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب