Costco برای بازگرداندن نمونه مواد غذایی و نه با تشکر


stores-samples-food
تیم بویل/گتی

نمونه در حال بازگشت به Costco در فروشگاه های سراسر کشور و ما دقیقا مطمئن نیستید که چرا

در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس یکی از اولین تغییرات Costco ساخته شد از بین بردن معروف خود را رایگان نمونه مواد غذایی به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. با وجود این واقعیت است که مواد غذایی نمونه را روی یک سینی که بسیاری از مردم در حال گرفتن نزدیک به احتمالا بهترین ایده اواسط همه گیر, برخی از مردم به طور جدی bummed زمانی که آنها ناپدید شد. خوش شانس برای آنها این هفته Costco اعلام کرده است که نمونه غذایی را بازگشت به فروشگاه خود را.

Costco “تلاش برای بازگشت به حالت عادی به عنوان مناطق در سراسر کشور در حال تلاش برای انجام همان” ریچارد ساله, کون گشاد, شرکت رئیس امور مالی گفته سی ان ان کسب و کار. نمونه ها در حال حاضر در تعدادی از فروشگاه ها و در هفته های آینده آنها ادامه خواهد داد به پاپ تا در مکان های اضافی.

هر کسی که تا کنون پا به یک فروشگاه Costco است به خوبی آگاه است که خود را رایگان نمونه وضعیت بمب است. این فروشگاه بزرگ جعبه اساسا با ارائه یک بوفه از همه چیز از چینی کوفته و پیتزا به نرخهای عجیب و غریب و اسموتی, نوشیدنی, همه آماده شده توسط یکی از کارکنان خود را از کوچک میز ابزار. به عنوان به زودی به عنوان دسته ای آماده است مردم گله به نمونه سبد خرید مشتاقانه در انتظار به تغذیه می شود. جدی که حتی نیاز به یک وعده غذایی پس از کاستکو خرید سفر ؟ اما این بیماری همه گیر به این معنا بود که مراسم تا به حال به متوقف می شود.

برخی از مردم در حال رفتن به خوشحال با این اخبار به عنوان نمونه بشدت از دست رفته است.

وجود دارد در حال رفتن به برخی از تغییرات که آن را به نمونه. “نیازی به گفتن نیست [آن را] نه رفتن به جایی که شما بروید و فقط انتخاب کنید تا باز نمونه با انگشتان دست خود را,” Galanti گفت: در طول یک درآمد تماس است.

اساسا انتظار نداریم که به جویدن در slivers از چسبناک پنیر-تحت پوشش پیتزا آماده شاد Costco کارمند. با توجه به Galanti, Costco نمونه می رویم به داغ پخته شده deliciousness آنها قبل به این ویروس فراگیر در جهان است. این نمونه ها همه رفتن به آماده. علاوه بر این شرکت ممکن است محل پلکسی گلاس موانع در مقابل آنها.

دیگر تغییرات این شرکت در حال ساخت عبارتند از شل شدن محدودیت در تعداد افراد عضو می تواند با آنها را در طول سفرهای خرید.

قبل از اینکه شما تصمیم به افراط در قبل از همه گیر آداب و رسوم مانند noshing و nibbling در نمونه های رایگان در فروشگاه — سعی کنید و نگه داشتن در ذهن است که COVID-19 است که هنوز هم در اطراف و پر رونق در بسیاری از نقاط کشور است. در واقع فلوریدا و تگزاس و آریزونا در حال تجربه بالاترین آنها به طور متوسط روزانه تا کنون در این بیماری همه گیر.

و حتی اگر شما در حال غذا خوردن “آماده” غذا در مقابل یک تهیه اگرول عمل از دست زدن به مواد غذایی با انگشتان دست خود را و قرار دادن آن را به دهان خود است که هنوز هم مورد نیاز است. با توجه به CDC توصیه های کروناویروس روش های پیشگیری تغییر نکرده — که شامل نگه داشتن دستان خود را دور از صورت خود را مگر اینکه شما شسته شده و یا مقادیر آنها — خوردن هر چیزی در حالی که خرید احتمالا بزرگترین ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im