Cory Monteith مادر نوشته های احساسی ادای احترام به Naya Rivera


Cory-Monteith-Mom-Tribute-Naya-Rivera
آریا دیاز/گتی و کری قانون/Instagram

“دوستان پیوست برای ابدیت” او نوشت: در مورد Cory Monteith و Naya Rivera

در اوایل این هفته مقامات بهبود بدن از 33 سال Naya Rivera از دریاچه Piru که در آن آنها گفت که او به طور تصادفی غرق شدند در حالی که در یک سفر قایقرانی با او 4 ساله و پسر Josey. ریورا گم شده بود به مدت پنج روز قبل از بدن او پیدا شد و هفت سال به بعد و پس از او Glee شرکت ستاره Cory Monteith درگذشت ناگهانی و غم انگیز از یک مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2013.

آن را نمیگیرد طولانی برای طرفداران و دو بازیگر دیگر شرکت ستاره به ایجاد اتصال. اما در حال حاضر Monteith را ان McGregor, نوشته شده است, شده و کاملا heartwrenching ادای احترام به این دو ستاره که او می گوید بسیار نزدیک است.

“برای 7 سال گذشته 13th جولای اتحاد در هم شکسته دل ما فراتر از تعمیر” McGregor نوشت: در Instagram در کنار یک عکس از Moteith و ریورا ایستاده و فوق العاده چهره خود را با هم به صورت تصویر. “هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما احساس ما واقعا دل در از دست دادن @nayarivera.”

McGregor ادامه داد: “Naya, Cory دوست داشتم شما خیلی. او پاس دوستی خود را بیشتر از شما همیشه می دانم. از خنده شما به اشتراک گذاشته شده به قدرت شما به او هنگامی که او به آن نیاز ترین. Cory واقعا ستایش شما. او در ترس از استعداد باور نکردنی خود را راه شما به همه چیز شما تا به حال به هر عملکرد; با کف دست زدن در سالن اجتماعات یکی از مورد علاقه خود را از داستان های به اشتراک گذاری.”

او همچنین در مورد فوق العاده پیوند نزدیک دو ستاره جوان به اشتراک گذاشته, نوشته,, “شما یک بار گفت: Cory بود مثل یک عضو از خانواده خود را; شما همیشه بخشی از ماست. ما حمل شما در قلب ما برای همیشه لطفا برای. ما از دست شما. دوستان پیوست برای ابدیت.”

او به پایان رسید پست با ضریب اطمینان برای ریورا خانواده: “ما ارسال تمام عشق ما و قدرت خود را به زیبا پسر خانواده و دوستان و طرفداران.”

مک گرگور پست می آید تنها چند روز پس از Kevin McHale دیگر Glee استار نوشت که او مطمئن بود Monteith به حال چیزی برای انجام با زمان است که مقامات شد در نهایت قادر به بازیابی ریورا بدن.

“من نه مذهبی هر وسیله اما شما می شود به من را متقاعد کند که کری نمی کمک به پیدا کردن دختر ما امروز,” او نوشت.

پلیس می گویند ریورا بود شنا با پسرش که بعد از ظهر فعلی به احتمال زیاد ساخته شده خود را با قایق دور رانش. پس از شنا کردن پس از آن آنها می گویند او با استفاده از آخرین انرژی خود را برای افزایش Josey پشت در هیئت مدیره قبل از دادن به او خستگی و غرق شدن در دریاچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>