6-ft-apart-sign
لایحه Tompkins/گتی

شاید این را در نهایت مردم به توقف و گفت coronavirus یک آنفولانزا

این هفته coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده لبه گذشته 50,000 کل. و تنها مرگ است که تایید و شناخته شده ناشی از این ویروس وجود دارد هزاران نفر دیگر که فوت مشکوک coronavirus اما هرگز تایید کرد زیرا این کشور ادامه داد: عدم تست ظرفیت. تمام گفته ها نزدیک به یک میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند با COVID-19 از این هفته.

برای برخی از زمینه همه گیر H1N1 در زمان 12 ماه و 61 میلیون عفونت به کشتن 12,500 آمریکایی است. در طول 2018-2019 فصل آنفولانزا — به خصوص بد یک 34,200 آمریکایی از آنفلوآنزای فصلی در طول کل فصل. در 2019, 38,800 آمریکایی در تصادف با خودرو. Coronavirus از سوی دیگر به قتل رسانده بود فقط 225 نفر در ایالات متحده در مارس 20. در آوریل 20, آن مرگ و میر در این کشور به بیش از 42 ، 000.

Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از همه کسانی که همه چیز فقط در یک ماه. وقت آن است که برای مردم به توقف و گفت COVID-19 “آیا به عنوان بد به عنوان آنفولانزا” یا “نه به عنوان بد به عنوان ماشین سقوط کرد.” آن است. در واقع این بدتر است.

Coronavirus تبدیل شده است یکی از علل اصلی مرگ در ایالات متحده بیش از بیماری های قلبی و سرطان در ارتفاع منحنی آن. و این که با اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده در بسیاری از شهرها و ایالات متحده. بدون تلاش برای کند کردن این ویروس را گسترش تعداد کسانی که بدون شک خواهد بود حتی بدتر. که با وجود برخی رهبران به طور مداوم در مقایسه با ویروس آنفولانزا گفت: آن را به عنوان خطرناک به عنوان اتومبیل و خواستار فاصله گرفتن قوانین به آرامش خاطر صرفه جویی در اقتصاد مهم تر از صرفه جویی در زندگی. COVID-19 است که بسیار خطرناک و کشنده است و این اعداد باید همه اثبات هر کسی نیاز دارد.

به عنوان یک خبرنگار با اشاره به هفته گذشته “اگر ما در حال رفتن به از 60 ، 000 مرگ و میر با مردم ترک خانه های خود را برای بیش از یک ماه تعداد مرگ و میر بدیهی است که می شده اند بالاتر بسیار بالاتر — اگر هر کس رفته بود در مورد کسب و کار به عنوان معمول است.”

این است که در واقع فقط موج اول از عفونت کروناویروس در آمریکا کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر هشدار داد که موج دیگری خواهد آمد که ایالات و شهرستانها شروع به بازگشایی و مردم همچنان به شرک اجتماعی فاصله شیوه های. این ویروس بخشی از زندگی ما در حال حاضر و به احتمال زیاد برای مدت زمان طولانی. امیدوارم این اعداد کمک خواهد کرد که متقاعد کردن برخی از افراد را که بیشتر به طور جدی از آنها تا کنون.

h/t: یاهو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im