Coronavirus بیمارستان داده خواهد شد در حال حاضر به تهمت مدیر به جای CDC


coronavirus-data-going-to-trump
درو Angerer/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید سفارش آنها را به کنترل بیش از بيمارستان اطلاعات در مورد کوروناویروس بیماران دور زدن CDC

Coronavirus همه گیر است که در ادامه به انتخاب کنید تا بخار در ایالات متحده با موارد و مرگ و میر در حال حاضر رو به افزایش در اکثر متحده است. با وجود این آمریکا در حال جهانی کانون این بیماری همه گیر در حال حاضر اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به تلاش برای تضعیف اهمیت بهداشت عمومی اقدامات و تطهیر جدیت همه گیر و COVID-19 بیماری کشنده آن را باعث می شود. و در حال حاضر در یک حرکت است که تکان دهنده مقامات بهداشت عمومی, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است که بیمارستان داده های مرتبط با این بیماری همه گیر خواهد شد و دیگر نمی توان به CDC اما به جای آن به خود دولت.

مقامات در حال حاضر نگران است که این حرکت می تواند اطلاعات در مورد چیزهایی مانند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کمتر transparents و داده ها که می تواند نکردن از عمومی و یا دستکاری برای مدیریت سیاسی به دست آورید. به نیویورک تایمز همچنین اشاره کرد که این می تواند تحت تاثیر قرار چگونه ما به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “پایگاه داده است که دریافت اطلاعات جدید است به روی عموم باز است که می تواند بر کار نمرات از محققان افسران و مقامات بهداشتی که تکیه بر C. D. C. داده ها را پیش بینی و مهم تصمیم گیری است.”

سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا گفت که این حرکت قطعا “منجر به پیچیدگی بیشتر” در مورد کوروناویروس و چگونه آن را تحت تاثیر آمریکایی ها.

“چه منطق این را دیگر برای از بین بردن داده ها از اپيدميولوژيستها که بهترین در جهان در نگاه به این اطلاعات ساخت حس از آن ترجمه آن را برای مردم در مقابل دادن آن به HHS,” او گفت:.

دولت به مقابله با گفتن این “جدید سریع تر و کامل اطلاعات سیستم چیزی است که ملت ما نیاز به شکست coronavirus و CDC عامل تقسیم HHS قطعا شرکت در این کارآمد همه از دولت پاسخ. آنها را به سادگی دیگر آن را کنترل کنید.”

تا به امروز بیش از 130,000 آمریکایی درگذشت از coronavirus. در حالی که کشورهای سراسر جهان باید بیعت خود را از شیوع بیماری و با موفقیت از آمادگی ایالات متحده شیوع است که باقی می ماند به طور کامل خارج از کنترل تعدادی از کشورهای گزارش شکستن رکورد مورد اعداد در حال حاضر تقریبا هر روز. مرگ دوباره در حال افزایش برای کل کشور و به سرعت در حال افزایش تعداد مورد تهدید به پایمال کردن بیمارستان ها در مکان های که در آن عفونت متمرکز شده و تمام اما تضمین به نتیجه در زندگی بیشتر از دست داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net