Coronavirus موارد بالا 10 میلیون نفر در سطح جهان با مرگ و میر در نزدیکی 500,000


south-new-corona-hot-spot-1
برت کارلسن/گتی

و 25 درصد از کسانی که COVID-19 موارد در ایالات متحده آمریکا

Coronavirus موارد صدر 10 میلیون نفر در سطح جهان در این آخر هفته به عنوان مرگ و میر می رسد فقط خجالتی از یک و نیم میلیون نفر است. یک چهارم از این موارد در ایالات متحده آمریکا در حال حاضر دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در جهان است.

ایالات متحده در حال تجربه چندین روز متوالی از رکورد افزایش در موارد پس از ده ها تن از کشورهای بازگشایی شد — بلند کردن مستندات و اجازه می دهد میله, رستوران ها و پارک ها و سواحل و مکان های تجمع به بازگشایی شده است. از امروز 499,342 که مردم در سراسر جهان از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آخرین آمار و ارقام و 127,000 از کسانی که در ایالات متحده ما نیز شکست رکورد دیگری در جمعه گزارش بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز, با حداقل 40,173 عفونت های جدید.

“وجود دارد بیشتر موارد. وجود دارد بیشتر بستری شدن در بیمارستان در برخی از این اماکن و به زودی شما شاهد خواهید بود بیشتر مرگ و میر” کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi در روز جمعه. “حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر,” او اضافه شده است.

Coronavirus موارد در حال حاضر در حال افزایش در 36 ایالت از جمله ایالت فلوریدا است که برخی از کارشناسان می گویند که می تواند آینده کانون برای عفونت. میامی صادر اورژانس را در اواخر هفته گذشته نیاز به مردم ماسک در فضاهای عمومی. اگر نه آنها می توانند چهره خوب تا 500 دلار از میامی هرالد ، یک مطالعه اخیر نشان داد که استفاده از ماسک در حال حاضر موثر ترین راه برای کاهش فرد-به-فرد گسترش coronavirus.

همانطور که از صبح امروز تنها دو کشور ایالات متحده گزارش کاهش در جدید کروناویروس موارد نسبت به هفته گذشته: کنتیکت و رودآیلند.

بیشتر چه, نزدیک به نیمی از جدید COVID-19 موارد شناسایی شده در هفته های اخیر شده است در بزرگسالان زیر 35 معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار — برای اولین بار در تقریبا دو ماه. پنس گفت: این خبر خوب به دلیل موارد در افراد جوان منجر به مرگ و میر کمتر از کسانی که در جمعیت های پیشین این گروه هوشیار باشند در حصول اطمینان از آنها عبور نمی این به دیگران است. “جوان آمریکایی که خاص مسئولیت را به مطمئن شوید که آنها در حال حمل coronavirus به تنظیمات که در آن آنها را در معرض آسیب پذیر ترین,” او گفت:.

“فقط به این دلیل که افراد جوان تمایل به کرایه بهتر معنا نیست که آنها را همیشه انجام دهید” دکتر جن Caudle گفته سی ان ان. “این واقعا مهم است که ما ما بپوشید و ماسک است که ما فاصله اجتماعی. به خصوص در مکان های که در آن COVID در حال افزایش است, آن را صادقانه بهترین خانه بمانند.”

نژادی و نابرابری همچنان در کسانی که مبتلا به کوروناویروس. تقریبا یک سوم آمریکایی های سیاه و سفید می دانید کسی که مرده است از رمان ویروس در مقایسه با فقط 9 درصد از سفید آمریکایی به واشنگتن پست گزارش شده است. هفده درصد از اسپانیایی آمریکایی ها گفت: آنها می دانند که کسی که مرده است از COVID-19.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>