پلیس ضد شورش با استفاده از زور در صلح آمیز ویولن شب زنده داری برای الیاس McClain


Cops-In-Riot-Gear-peaceful-vigil
اندی صلیب/MediaNews گروه/دنور پست/گتی

نامطلوب ویدئو جدید نشان می دهد که پلیس ضد شورش طوفان به یک اعتراض مسالمت آمیز به افتخار كشته و 23 ساله الیاس McClain

اداره پلیس در شفق قطبی است که یک بار دیگر تحت بررسی برای استفاده از نیروی بیش از حد. چه آغاز شده به عنوان یک تند و تلخ ادای احترام به 23 ساله الیاس McClain در شنبه تفویض به هرج و مرج به عنوان پلیس فرود بر روی جمعیت در کامل riot gear. یک ماساژ درمانگر شناخته شده برای نواختن ویولن برای تسکین پناهگاه حیوانات McClain فوت در سال گذشته پس از بازداشت و با قرار گرفتن در کاروتید نگه دارید توسط شفق PD.

در حال حاضر نزدیک به یک سال پس از مرگ او Aurora پلیس یک بار دیگر مورد سوال بیش از تاکتیک های خود را. علامت Sallinger یک خبرنگار با 9News اسیر این صحنه ناراحت کننده. “به عنوان پلیس ضد شورش بودند پاشش معترضان با اسپری فلفل و با استفاده از باتوم به آنها فشار پشت در #ElijahMcClain اعتراض در شفق قطبی امروز, این مرد شروع به بازی ویولن” Sallinger توییتی. “یکی از سورئال ترین صحنه های من تا کنون دیده ام. موسیقی قدرتمند است.”

در این فیلم ناشناس ویولونیست اعتصاب تا “راه این است” توسط Bruce Hornsby و محدوده به عنوان پلیس ضد شورش فشار اعتراضات مسالمت آمیز به عقب. عکس های از برخورد نشان می دهد پلیس با استفاده از اسپری فلفل و بمب های دود که هر دو این بخش پس از تایید کرده است.

مقامات پلیس می گویند سلاح های شیمیایی اعزام شده بودند در پاسخ به معترضان با پرتاب بطری های آب در افسران و مسلح خود را با چوب و سنگ. با توجه به نگهبان کلرادو, Aurora, پلیس مستقر شده اند و چهار دور از گلوله های لاستیکی در برابر جمعیت (هر چند که ادعا باقی می ماند و بی اساس در این مرحله).

اندی صلیب/MediaNews گروه/دنور پست via Getty Images

Sallinger این باورند که پلیس باعث شد که معترضان “نقل مکان کرد و حصار مانع مسدود کردن Aurora PD ستاد.” که در آن نقطه این گروه می گوید: “دود شد و استفاده می شود را امتحان کنید و مردم را تشویق به حرکت به منطقه امن.” مدت کوتاهی پس از یک افسر در بلندگو اعلام کرد در اعتراض به “غیر قانونی مجلس است.”

اندی صلیب/MediaNews گروه/دنور پست via Getty Images

McClain بود در راه رفتن به خانه از یک محلی فروشگاه در آرورا کلرادو در شب 24 اوت سال 2019 هنگامی که او مواجه شد ، بنا به گزارش ها در پاسخ به یک تماس در مورد مردی است که “نگاه ناقص” شفق PD قرار می گیرد McClain در حال حاضر ممنوع کاروتید نگه دارید. پانزده دقیقه در او داده شد قدرتمند دوز آرام بخش همراه است.

ویدیو نشان می دهد بدن او لنگی هنگامی که قرار داده در gurney و لود به یک آمبولانس. او جان سالم به در دو حمله قلبی در مسیر به یک بیمارستان نزدیک بود تلفظ مغز مرده سه روز بعد از درگذشت در اوت 30.

McClain هرگز مشکوک و یا دخیل در هر جرم و جنایت در ارتباط به این حادثه. سه افسر پلیس درگیر ادعای او رسید خود را برای یکی از holstered اسلحه (در حالی که به پایین دوخته با نگران کننده بیش از حد از نیروی فیزیکی).

فیلم محدود است به عنوان افسران می گویند هر سه از بدن خود را کم کردن و کاهش در برخی از نقطه در مبارزه است. افسران — شناسایی به عنوان شفق قطبی PD ناتان Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema — قرار داده شد در مرخصی اداری اما همه پس از ابقاء شده است.

این رو تازه ای داد و بیداد بیش از این بی عدالتی از McClain مرگ رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس کلرادو دوباره باز مورد. به این منظور پلیس منصوب دولت دادستان کل فیل Weister به بررسی مجدد جزئیات اطراف McClain مرگ است. او همچنین به وایزر ایالت اقتدار به پرونده اتهامات با توجه به آنچه از بررسی مجدد نشان می دهد. “الیاس McClain باید امروز زنده” او در بیانیه ای گفت: “و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im