پلیس که صرف 7 دقیقه خرد کردن جورج Floyd را از گردن متهم به قتل


Minneapolis-Police-Officer-arrested
Jovan براک مرکز دارای یک نشانه در طول یک تظاهرات در ایالت کلرادو کنگره آمریکا در دنور در روز پنج شنبه شب 28 مه سال 2020 است. Hyoung چانگ/MediaNews گروه/دنور پست/گتی

چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید

به عنوان اعتراض و شورش در ادامه در مینیاپولیس بیش از مرگ جورج فلوید پلیس در نهایت دستگیری اخراج مینیاپولیس افسر پلیس است که دیده می شود در فیلم فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن.

درک چوین در حال حاضر در بازداشت به قتل فلوید پس از چوین دستگیر شد در تصویری زانو در Floyd را از گردن او در حالی که دستبند به دست و گفتن افسران او نمی تواند نفس بکشد. جان هارینگتون کمیسر مینه سوتا وزارت امنیت عمومی اعلام کرد که چوین شد و تحت بازداشت توسط مینه سوتا اداره جنایی دلهره. افسران در پاسخ به یک گزارش جعلی در یک فروشگاه مواد غذایی که آنها مواجه می شوند فلوید خارج است.

چوین روبرو خواهد شد سوم-قتل درجه و طرح اتهامات با توجه به Hennepin County وکیل Mike Freeman طی برنامه ریزی کنفرانس مطبوعاتی. او اظهار داشت: بیشتر اتهامات ممکن است اضافه شده است. حداکثر مجازات در صورتی محکوم است تا 25 سال در زندان است.

چوین شده است با مینیاپولیس اداره پلیس برای 19 سال است و تا به حال چندین شکایت علیه او در طول زندگی حرفه ای خود چندین مربوط به استفاده بیش از حد از زور. وضعیت سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه و دیده می شود می تواند در زمان و همچنین برگزاری فلوید پایین هنوز به شارژ می شود.

اطرافیان را تصویری نشان داد فلوید شفاعت برای زندگی خود بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و “آنها به قصد کشتن من” به عنوان تماشاچیان التماس کرد با چوین به حرکت می کند. سفید افسر — شناسایی به عنوان چوین — زانو بر گردن خود نگه داشته و خود را در زانو وجود دارد تا فلوید حرکت را متوقف می شد و بی توجه.

منجر به چوین بازداشت صلح آمیز اعتراضات خشونت تبدیل شد بعد از پلیس کاهش یافته است گاز اشک آور و با استفاده از گلوله های لاستیکی بر روی جمعیت.

اعلام دستگیری آمد و در مدت کوتاهی پس از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار نظم در خیابان مینیاپولیس “بنابراین ما می توانید بازگرداندن عدالت است.” او اذعان کرد که “شکست تحقیرآمیز” از پاسخ به این هفته تظاهرات و به نام swift عدالت برای افسران درگیر است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید اقدام پس از تماس کسانی که در این قیام “اراذل و اوباش” تویت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

Bridgett فلوید Floyd خواهر گفت: امروز نشان می دهد صبح روز چهارشنبه که او می خواهد همه از افسران درگیر به اتهام قتل است. “آنها به قتل برادر من,” او گفت:. “او گریه برای کمک.”

هارینگتون به نام فلوید مرگ یک قتل است. “این چیزی است که آن را شبیه به من,” او گفت:. “من نام آن را به عنوان من آن را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im