حس مشترک رایج نیست و بازگشایی ثابت می کند که


Dealing-With-COVID-19-Is-A-Common-Sense-Situation-1
Malte مولر/گتی

چند روز پیش حدود یک ساعت و غرب از من در اورلاندو, محبوب, میخانه, نزدیک دانشگاه مرکزی فلوریدا به حال آن مشروب مجوز به حالت تعلیق پس از 13 کارمند و حداقل 28 مراجعان آزمایش مثبت برای COVID-19. اورنج کانتی سلامت افسر دکتر رائول پینو گفت: وجود 152 موارد به آن مکان خاص.

با توجه به ماهیت است که محل برگزاری این واقعیت است که آن را به یک نوار کالج احتمالا آباد توسط کالج, سن کاربران پیش آگهی برای همه این افراد است که احتمالا حداقل که آنها برای زنده ماندن. برخی ممکن است برای چند ماه ممکن است برخی را تا پایان با ریه, زخم, اما از آن است که به احتمال بسیار زیاد همه زنده خواهد ماند.

چیزی که من نمی تواند کمک کند اما تعجب است که چگونه بسیاری از این افراد جوان رفت به فروشگاه های مواد غذایی, یک هدف, یک ایستگاه گاز کار خانه یکی از اعضای خانواده و… همه بدون پوشیدن ماسک. چگونه بسیاری از نقاط آنها بازدم خود را ناخالص COVID-19-آلوده نفس ؟ چگونه بسیاری از بچه ها و پدربزرگ و ضعف سيستم ايمنی مردم را می کشند چرا که آنها نیاز به مست با دوستان ؟

Dealing With COVID-19 Is A Common Sense Situation, Folks
SJ Objio/Unsplash

بدیهی است که هیچ یک از این مردمی بودند با پوشیدن ماسک در نوار بنابراین من فکر می کنم ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که آنها نمی خواهد زحمت با ماسک یا هر جای دیگری. و این که علاوه بر این واقعیت است که آنها رفت و به یک نوار در وهله اول که به من می گوید آنها نمی دهد دو shits اجتماعی در مورد فاصله. بخشی از دلیل این نوار خود را از دست داده مشروب مجوز است که نبود پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل. چگونه یک فاصله اجتماعی در یک نوار به هر حال ؟ آنها به معنای واقعی کلمه تنظیم برای حداکثر هوا-به اشتراک گذاری.

بنابراین ما از یک طرف یک گروه از مردم که به کاملا صفر shits. آنها هستند و در مورد به عنوان اگر همه گیر هرگز حتی وجود تنفس بیش از همه به یکدیگر و نوشیدن از همان COVID-19 آلوده پارچ آبجو.

در همین حال از سوی دیگر برخی از مردم زاهد گوشه نشین به افراطی امتناع از رفتن هر بیشتر از پایان خود را در جلوی خانه. آنها مواد غذایی خود را تحویل داده و خود را از باتری ماشین به دلیل درگذشت ماشین تا به حال شده است در محور 95 روز. (این ممکن است یا نه ممکن است برای من اتفاق افتاده اند, هر چند آن را به حال شده است تنها یک هفته پس من می خواهم هدایت می شود در هر نقطه و باتری در حال حاضر نوع قدیمی, جلوگیری از خندیدن من است.)

البته بسیاری از مردمی که به ترک خانه های خود را به هر دلیل به. آنها به شدت ضعف سيستم ايمنی اعضای خانواده آنها بودند آنها به COVID-19 نمی خواهد برای زنده ماندن. دوستان من هم در این وضعیت. زمانی که پناهگاه در وهله اول آغاز شده است, یکی از اعضای خانواده خواهد ترک هر ده روز یا بیشتر برای مواد غذایی, اما فقط به این دلیل تحویل در دسترس نیست. حالا که تحویل گزینه های در دسترس هستند آنها با داشتن مواد غذایی تحویل داده است. من می خواهم انجام همان چیزی که در موقعیت خود را. COVID-19 در خانواده آنها فاجعه بار خواهد بود و من از آنها بدم میاید این برای آنها.

اما هم وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که به خروج از خانه نیست با توجه به در معرض خطر خود را, اما از آنجا که احساس می کنم هر کس باید در خانه بمانند تا ویروس از بین رفته است. آنها فریاد در همه کلاه بر روی اینترنت است که شغل هستند نه به عنوان مهم به عنوان زندگی می کند و همه بدون استثنا باید در خانه بمانند تا زمانی که ما یک واکسن یا ویروس سوخته خود را.

Dealing With COVID-19 Is A Common Sense Situation, Folks
پشت سر هم

حقیقت این است که هیچ یک از این افراط و لازم است.

ممکن است به از سرگیری برخی از سطح از حالت عادی در حالی که همچنین کاهش گسترش ویروس. برخورد با COVID-19 ندارد به همه-یا-هیچ چیز وضعیت. این کمک خواهد کرد اگر این غمگین بی کفایت دولت می تواند آن را با هم در تست های جلو و اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی تست در دسترس است به طوری که مردمی که می توانید تست کنید و نتایج را به سرعت (در “سرعت” که جزء کلیدی در اینجا) به طوری که تماس با ردیابی پس از آن می تواند انجام شود به قرنطینه تماس نزدیک از COVID-19-مثبت فردی و جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. متاسفانه که در حال حاضر یک گزینه در بسیاری از مکان.

حتی پس از کم خطر افراد لازم نیست برای رفتن به افراطی از holing مانند خون آشام ها در یک روز روشن و نه باید مردم جمع آوری جمعیت زیادی بدون ماسک. وجود دارد این است که وسط زمین اینجا. با توجه به CDC وب سایت ممکن است به بیرون بروید و اجرای کارهای حتی رفتن به محل کار اگر کار شما ضروری است یا غیر قابل اجتناب و هنوز هم تا حد زیادی کاهش خطر انتقال COVID-19.

جلوگیری از گسترش COVID-19 یک بازی اعداد است. هر فرد شما نمی آیند به تماس نزدیک با کاهش هر دو شانس خود را از عفونت و ایشان. هر کسی که می پوشد یک ماسک خود را کاهش می دهد و دیگران احتمال عفونت است. هر ماموریت اجرا در هر مهمانی شرکت نمی کند, هر اتاق جلسه برگزار نمی شود, کاهش احتمال انتقال است. CDC همچنین به ما یادآوری می کند که با پوشیدن یک ماسک است نه یک جایگزین برای اجتماعی فاصله. حتی با بینی و دهان خود را تحت پوشش, شما هنوز هم باید حفظ شش پا از فاصله بین خود و دیگران است. به یاد داشته باشید که ماسک محافظت از دیگران از شما اگر شما بیمار هستید و آن را متوجه نشده. به یاد داشته باشید که شما هر چقدر کم خطر ممکن است از شما می تواند انتقال COVID-19 به کسی که در معرض خطر است و فرد می تواند بمیرد.

برخورد با COVID-19 یک حس مشترک وضعیت. این است که ماموریت شما می خواهم برای اجرای نه واقعا لازم است ؟ پس از آن رفتن نیست. این ماموریت لازم است اما بچه های خود را می خواهید به آمده است همراه حتی اگر وجود دارد یکی دیگر از بزرگسالان در خانه چه کسی می تواند آنها را در حالی که شما اجرا می شود ؟ اجرای ماموریت اما ترک خانه کودکان و نوجوانان. شما باید به کار و دفتر کل است جلسه ای در اتاق کنفرانس امروز ؟ صحبت کردن بپرسید که در این جلسه انجام می شود از طریق زوم و یا اگر نقاط می تواند ساخته شده توسط ایمیل (اجازه دهید صادقانه; ترین وظایف انجام شده در اتاق کنفرانس می تواند به راحتی و به سرعت انجام خواهد شد از طریق ایمیل). شما را با اضافه کردن صدای خود را به لازم Black Lives Matter تظاهرات? پوشیدن یک ماسک و حفظ فاصله ایمن از دیگران و به یاد همکار خود تظاهر به انجام همان.

CDC همچنین اشاره می کند (باز هم با این حس مشترک خیلی عجیب و غریب!) که این باعث می شود تفاوت که در آن شما زندگی می کنند. اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن منحنی است پهن و عفونت نرخ پایین شما بدیهی است که در یک وضعیت متفاوت نسبت به کسی که زندگی می کند در یک نقطه که در آن dingalings در حال کردن مامان-تنفس در هر یک از دیگران’ چهره حتی به عنوان بیمارستان های محلی’ تعداد تخت را پر کنید تا. من به دنبال در شما اورلاندو. برای کسانی از ما که در مکان با سریع خوشه در عفونت های ما باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و پوشیدن ماسک در زمانی که ما باید بیرون بروید بدون استثنا.

به آن جوش پایین: استفاده از حس مشترک. تکیه بر علم و اطلاعات. و مهمتر از همه نمی توان یک عنوان خود جذب asshole. مراقبت از همنوعان خود و عمل مانند COVID-19 واقعی است و کشنده به دلیل آن است. این واقعا سخت است نه مردم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>