کمدین را 1 روز در قرنطینه در مقابل روز 50′ ناخن ما مستند خستگی


days-inside-video
Trey کندی/Facebook

کمدین Trey کندی ناخن قرنطینه زندگی جدید ویروسی تصویری

دادن یا گرفتن چند روز ما تمام شده است در قرنطینه برای حدود 50 روز است. بله واقعا…. تمام راه برگشت در ماه مارس فکر دولت موظف “مستند” عجیب و جالب بود. من در آغوش کندتر شیوه زندگی است. من نان. من در پیوند با خانواده من با هیچ چیز اما پازل. Lol چه ساده و بی تکلف ما تمام شد. برش ممکن است و در حال حاضر همه است — برای قرار دادن آن ملایم — از دست دادن خود را گه. نه طوفان پایتخت دولت با سلاح گرم-از دست دادن — گه بیایید دیوانه — اما مثل کشیدن مو خود را-از دست دادن خود را گه. Trey کندی — کمدین که باعث می شود کسانی که “میانه دانش آموزان مانند” فیلم ما را خیلی دوست دارم — فقط منتشر شد یک ویدئو جدید برای COVID-19 عصر به نام “روز 1 در قرنطینه در مقابل روز 50” و لعنت اگر این نیست و به شدت relatable.

کندی ناخن اوایل شروع قرنطینه سندرم تماس با من “سمی خوشبینی است.” به یاد داشته باشید زمانی که ما دقیقا 10 ثانیه در قرنطینه و همه شروع feverishly دعوت یکدیگر به زوم مبارک ساعت و زوم تمرینات و زوم چند نسل خانواده تماس? در روز 50 کندی جوک زوم تماس با: “آه من Wifi بد است, با عرض پوزش باید بروید” **به آرامی اسلاید لپ تاپ بسته است.**

Trey کندی/Facebook

روز 1: “مردم نیاز به توقف خرید ماسک آنها به ما گفت که آنها حتی کار پرستاران به آنها نیاز دارید!”

بعد 50: “هر کس به پوشیدن یک, آیا شما ادم سفیه و احمق!?”

Trey کندی/Facebook

روز 1: “یکی دیگر از چیزی است که بیرون آمدن از این ؟ ما dodging و برت اشلی حمام نوزاد در این آخر هفته خدا را شکر!”

بعد 50: “آیا شما می بینید و برت اشلی عزیزم ؟ او خیلی زیبا است. من می خوام با آن! من فقط می خواهم به رفتن به یک حزب است.”

Trey کندی/Facebook

روز 1: “بله من لباس پوشیدن دارم به کار آن فقط زیادی برای من روحی.”

بعد 50: **پیاده روی در پوشیدن بژ عرق** “در آن گیر کرده به من در این نقطه است.”

اگر شما مانند قرنطینه محتوا (من نمی توانم باور است که یک جمله می نویسم در حال حاضر, اما اجازه دهید فقط با آن) خود را “درونگرا در مقابل برونگرا در قرنطینه” تصویری است که بیش از حد در نقطه.

[got_chosen_ad]

و حتی اگر من میگردین گذشته این ویدیو با یک شرکت طرف چشم خود را “دختران در قرنطینه بود..” تصویری است که متاسفانه بسیار relatable.

با توجه به کندی همه ما در قرنطینه fantasizing در مورد دیدن ما “ابرو دختر” دوباره و گفتن چیزهایی مثل “من از دست من تمرین در کلاس آن را به همان صورت در خانه. بهتر است زمانی که من پرداخت 30 دلار در یک کلاس چون من نیاز به استفاده از آن است.” خوب بازی کندی. به خوبی ایفا کرده است.

همچنین بله ما همه خارش به “بازگشت به حالت عادی” اما در خانه ماندن است و تنها یک ناراحتی جزئی در مبارزه با کروناویروس. ایمن ماندن در خارج وجود دارد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>