سی ان ان و خیابان کنجد برگزار خواهد شد تاون هال پرداختن به نژادپرستی


cnn-sesame-racism-town-hall
سی ان ان

سی ان ان و کنجد خیابان در حال برگزاری تاون هال برای صحبت کردن با بچه ها در مورد نژاد پرستی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جهان تغییر کرده است که ما (و ما بچه ها) آن را می دانم, خیابان کنجد شده است وجود دارد برای ما در هر مرحله از راه. آنها رسیده ام به پدر و مادر و بچه ها به طور یکسان با پیام آرامش و همبستگی. علم و حتی آغاز یک “دیر نیست” نشان می دهد برای سرگرم کردن قرنطینه آنهایی که کمی. در حال حاضر آنها در حال teaming تا با سی ان ان را به کودکان و نوجوانان بسیار مورد نیاز اطلاعات در مورد موضوع دیگری در آینده در خانواده های آمریکایی این روزها: نژاد پرستی و تظاهرات.

سی ان ان و کنجد خیابان در حال همکاری برای آوردن بچه ها 60 دقیقه ای ویژه به نام “با هم: ایستاده به نژاد پرستی. سی ان ان/کنجد خیابان تاون هال برای کودکان و نوجوانان و خانواده” است که در روز شنبه, ژوئن 6 در 10 a. m. ET.

“به عنوان خشم و دل شکستگی را جاروب در سراسر آمریکا بیش از کشتن دیگری مرد سیاه پوست به دست پلیس سی ان ان و “Sesame Street” در حال تمرکز خود را دوم تاون هال به آدرس نژادپرستی” سی ان ان اعلام کرد.

قالب را ببینید پرنده بزرگ با سی ان ان مفسر ون جونز و سی ان ان لنگر و ملی خبرنگار Erica Hill تعدیل بخش. چند تا از بهترین های ما-عاشق Sesame Street شخصیت خواهد شد ساخت ظاهر از جمله علم و ابی Cadabby و رزیتا. وجود خواهد داشت کارشناسان بیش از حد پاسخ دادن به سوالات فرستاده شده توسط خانواده ها به سی ان ان.

خود را بخشی از خیابان کنجد در حال حاضر منتشر شد بیانیه ای در نژاد پرستی و خود را کامل و عدم تحمل آن است. “نژاد پرستی هیچ جایی در خیابان های ما — و یا هر خیابان. کنجد خیابان ساخته شده بود در تنوع شمول و به خصوص مهربانی” آنها نوشت.

“امروز و هر روز ما ایستاده همراه با ما سیاه, همکاران, همکاران, همکاران و کل جامعه سیاه و سفید. ما ایستاده و با دوستان ما در سراسر جهان به صحبت کردن در برابر نژادپرستی به ترویج درک و برای ایجاد یک جهان است که دقیق تر و قوی تر و مهربانتر است.”

شرکت در این تاون هال عالی است اقدام به رفتن با این واژه ها. به عنوان پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن کلمات مناسب را به کودکان خود بگویید در مورد آنچه اتفاق می افتد در کشور ما پس از مرگ جورج فلوید در دست افسران پلیس, خیابان کنجد و سی ان ان در حال ارائه یک فرصت برای به دست آوردن که بحث رفتن. آنها همان در طول یک تاون هال در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه آوریل است. شخصیت ها نیز انجام می شود “مصاحبه” که در آن آنها به طور مستقیم صحبت به بچه ها در مورد بحران.

سی ان ان است که به خانواده ها فرصتی برای ارائه سوالات خود را دارند برای تاون هال در تظاهرات و نژاد پرستی. با پر کردن فرم و شاید سوال شما خواهد بود خطاب به طول بخش.

تاون هال هوا خواهد شد در سی ان ان سی ان ان بین المللی و CNN en Español این شنبه در 10:00 am ET. شما همچنین می توانید اتصال از طریق live-stream در CNN.com و یا بر روی دستگاه های تلفن همراه از طریق سی ان ان برنامه های بدون نیاز به کابل و ورود به سیستم در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im