Clorox مدیر عامل شرکت می گوید دستمال نمی توان به طور کامل مواجه نگردند تا در تابستان


clorox-wipes-restock
روبرتو ماچادو Noa/گتی

از Clorox دستمال مرطوب? شما ممکن است قادر به دریافت بیشتر برای مدتی

در علاوه بر این به کاغذ توالت و حوله کاغذی و ضد عفونی کننده دست یکی از مواردی است که ناپدید شد از قفسه های فروشگاه در ابتدای coronavirus همه گیر شد دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. و در حالی که برخی از فروخته محصولات شروع به اقامت نگردند یک بار دیگر دستمال مرطوب ضد عفونی هنوز هم سخت به پیدا کردن در بسیاری از مکان ها. به گفته مدیر عامل شرکت Clorox شرکت ممکن است قادر به به طور کامل سهام خود را ضد عفونی محصولات در فروشگاه ها دوباره تا زمانی که در این تابستان.

Clorox رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بنو Dorer گفت: امروز نشان می دهد که ترس از این ویروس منجر به 500 درصد افزایش در تقاضا برای Clorox دستمال اما تولید شده است قادر به افزایش 40 درصد است. که بدان معنی است که در حالی که شرکت های تولید کننده دستمال مرطوب بیشتر از آن است که همیشه قبل از آن هنوز هم تقریبا به اندازه کافی برای نگه داشتن قفسه های فروشگاه مجهز در سراسر کشور است.

“در برخی از موارد ما به فروش می رسد به عنوان های زیادی را در یک هفته به عنوان ما به طور معمول فروش در یک ماه” Dorer گفت.

که بدان معنی است که در حال حاضر Clorox دستمال مرطوب خواهد ماند تا حد زیادی از دست رفته از قفسه های فروشگاه تا زمانی که این شرکت قادر به افزایش تولید آن حتی بیشتر و یا تا زمانی که مردم توقف خرید فروشگاه از محصولات مانند مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

“ما می دانیم که در حال حاضر ما نمی توانیم به اندازه کافی محصولات برای همه برای پیدا کردن محصولات در فروشگاه تمام وقت” Dorer گفت. “اما ما در حال پیشرفت فوق العاده ای. ما فکر می کنم ما خواهد شد قابل ملاحظه ای در شکل بهتر در تابستان.”

Dorer را توضیح دهد که کارخانه های در حال اجرا در اطراف ساعت — 24 ساعت در هر روز — برای برخی از زمان در حال حاضر در تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا برای ضدعفونی و تمیز کردن وسایل. اما به همه ما آموخته است که در طول این همه گیر بسیاری از شرکت ها آماده نیست برای چه اساسی آنها را تبدیل به میان بهداشت جهانی بحران و Clorox است که ظاهرا یکی از کسانی که.

از اواسط ماه مارس زمانی که همه گیر شد و شروع به آشکار در آمریکا مردم به اشتراک گذاشته اند عکس های آخرالزمانی صحنه در فروشگاه های مواد غذایی که در آن قفسه ها به طور کامل برداشت بیش از وجود دارد و نه تنها با کمبود کالاهای خشک و تمیز کردن وسایل, اما همچنین مواد غذایی است. در حالی که اکثر زنجیره تامین باید تثبیت شده در میان extended stay-at-home سفارشات ایالات متحده در حال حاضر چهره ها در سراسر کشور کمبود گوشت با توجه به شیوع کروناویروس در گوشت بسته بندی گیاهان است. آن را ممکن است در حالی که هنوز قبل از فروشگاه های مواد غذایی بازگشت به حالت عادی لوازم, اما بهترین راه برای کمک به آنها وجود دارد برای جلوگیری از احتکار محصولات و خرید تنها چیزی است که شما و خانواده تان نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im