تغییر آب و هوا می تواند (و می کند) تاثیر منفی مادران باردار و نوزادان


Climate-Negative-Effects-On-Pregnancy-1
مامان ترسناک و LWA/دان Tardif/گتی

تغییر آب و هوا بر تمام جنبه های زندگی ما آیا ما آن را درک یا نه. آن نفوذ هر جنبه از زمین, که به معنی آن را به طور مستقیم مؤثر بر ما در زندگی روزانه ما است. یک بررسی جدید از مطالعات در مورد این موضوع نشان می دهد که آلودگی هوا و قرار گرفتن در معرض حرارت بالا اثر متناوب در تولد. هر دو می تواند منجر به تولد زودرس تولد نوزاد با وزن کم و حتی زایمان بچه مرده. پس از یک تیم از محققان 32 میلیون تولد در ایالات متحده آن را نیز روشن است که سیاه و مادران و فرزندان خود را کرایه بدترین.

خود مقاله منتشر شده در JAMA Network باز یک قسمت از مجله انجمن پزشکی آمریکا, بررسی پژوهش 68 مطالعات مختلف در تغییر آب و هوا و تولد. 84 درصد از مطالعات نشان داده است که آلودگی هوا و گرما عوامل خطر هستند. بسیاری از تحقیقات به بررسی اثر دو نوع اصلی از آلودگی هوا باید در دوران بارداری. ازن و آلودگی (دود) است که برای اولین بار همراه با ساعت 2.5 که ذرات کوچک. با توجه به نویسندگان این مقاله به عنوان تغییرات آب و هوایی بیشتر رایج می شود ما شاهد تعداد بیشتری از این نوع از آلودگی هوا. هر دو ازن و PM در ارتباط با تولد زودرس و زایمان بچه مرده و وزن کم هنگام تولد, به عنوان بسیاری از مطالعات در این مقاله یافت می شود.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد آب و هوا, مردم, فکر می کنم در مورد آب و هوایی شدید طوفان بزرگ و یا بزرگ آتش سوزی … اما ما می خواستیم به بحث در مورد اثرات است که مشترک و گسترده و مداوم و همچنین به ندرت نسبت به بحران آب و هوا,” سابق متخصص و همکاری نویسنده این مطالعه بروس Bekkar می گوید نگهبان.

تغییر آب و هوا است بزرگتر از فقط بسیار گرم و یا آب و هوای سرد. این تنها چیزی است که بیشتر ملموس است. نه مردم به اندازه کافی به دنبال چه کسانی تغییرات شدید در آب و هوا هستند در واقع انجام می دهند به مردم است. ما نمی فکر می کنم به اندازه کافی در مورد چگونه چیزهایی مانند دما به سلامت کلی ما اما این بررسی این است که تیره و تار یادآوری.

“ما در حال حاضر با داشتن نسل های ضعیف از تولد” Bekkar همچنان ادامه دارد. “فقط هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد…من می خواهم برای دیدن بسیاری از بهداشت حرفه ای درگیر در تماس با قانون است که باعث کاهش مداوم و واقعا خیلی ترسناک سلامت بار بحران آب و هوا.”

گرفتن قانون به طور جدی نگاه تغییر آب و هوا یک نبرد در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرهیاهو و حاضر به اذعان آن است که حتی یک مشکل واقعی است. و به جای افزایش تحقیقات به چگونه ما را تحت تاثیر قرار آنها برش بودجه و عقب سازمان حفاظت محیط زیست حمایت. تحقیقات نشان می دهد که هر گونه تلاش در مقررات تا کنون فوق العاده بدون زرق و برق.

A heavily pregnant professional woman walking downtown on a sunny day.
electravk/گتی

تغییر آب و هوا است که در حال حاضر بر مردم در تصمیم گیری به کودکان است. مردم شروع به درک که اگر ما نگه داشتن راه رفتن چیزهایی وجود دارد هیچ شانسی برای فرزندان ما برای زندگی در یک محیط زیست امن جهان است. آنها پایگاه خود را در تصمیم گیری گسترده تر تغییر آب و هوا, گفتگو, اما در حال حاضر نیز وجود دارد این گفتگو را داشته است.

صحبت کردن در مورد راه تغییر آب و هوا بر بارداری مهم است. اما این نیز مهم است برای اشاره به واقعیت تلخ است که برخی از مردم وجود دارد که بیشتر تحت تاثیر بیش از دیگران است. به عنوان مطالعات متعدد نشان می دهد زنان در معرض خطر بالاتر از فقط در مورد هر یک از دیگر مادران است.

“این یک لحظه از حساب به صورت نژادی و بی عدالتی و نابرابری های سلامت,” کاترین گارسیا, گل, زمینه, سازمان, در هوستون برای گروه حمایت از مادران پاک نیروی هوایی می گوید نیویورک تایمز. “انجام هیچ چیز در مورد آلودگی هوا که به وضوح دارای تاثیر بیشتری در سیاه و سفید آمریکایی است که نژاد پرستی در عمل است.”

با توجه به یک 2019 آزادی مطبوعات از CDC سیاه (همراه با سرخپوستان و بومی آلاسکا زنان) هستند “دو تا سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری-علل مربوط نسبت به زنان سفید.” و این تنها را افزایش می دهد با سن. بارداری های مربوط به مرگ و میر نسبت به زنان بیش از 30 4-5 برابر بیشتر از همتایان سفید. مزمن و مسائل مربوط به سلامت مانند کاردیومیوپاتی ترومبوتيک آمبولی ریوی و اختلالات فشارخون حاملگی منجر به مرگ بیشتر سیاه از سفید ،

بارداری مربوط به مرگ تعریف شده توسط CDC بارداری-تلفات مربوط به سیستم های نظارت به عنوان “مرگ یک زن در دوران بارداری و یا در عرض یک سال از پایان دوران بارداری از عوارض بارداری; زنجیره ای از حوادث آغاز بارداری; یا تشدید شرایط نامربوط با اثرات فیزیولوژیک دوران بارداری است.”

مطالعات در این مقاله همچنین نشان داد که مادران مبتلا به آسم هستند در معرض خطر آسم و دیگر بیماری های مزمن است که آفت جامعه سیاه و سفید. یک مطالعه نشان داد که مادران مبتلا به آسم بودند احتمال بیشتری برای تحویل قبل از مدت. در واقع آسم مادران 52 بیشتر احتمال دارد به یک شديد زايمان زودرس است که در یک تولد قبل از هفته 28 بارداری.

“مامان و ماده” Bekkar گفته نیویورک تایمز. “از آن زمان به واقعا می شود با توجه به گروه هایی که به ویژه آسیب پذیر هستند.”

در حالی که وجود دارد هیچ دلیلی سیاه مرگ در نرخ های بالاتر وجود دارد چند عامل عمده. اولین و مهم ترین نهادی نژاد پرستی. بسیاری از پزشکان نیست گوش دادن به سیاه بیماران زمانی که آنها می گویند چیزی اشتباه است که بدان معنی است که آنها از دست رفته فرصت برای جلوگیری از مرگ. اما محل و محیط بازی بزرگتر اساسی بخشی به مشکلاتی که آنها در حال نادیده گرفتن.

به عنوان یک 2018 مقاله, سیاه, مادران 2.4 برابر بیشتر احتمال دارد به نوزادان با وزن کم هنگام تولد در مقایسه با مادران سفید. سیاه, مادران نیز در مواجهه با احتمال بالاتر از stillbirth; در بعضی از نقاط آنها دو بار به عنوان به احتمال زیاد از سفید مادران به رنج می برند از جمله ویرانگر از دست دادن. و به عنوان بسیاری از مطالعات در این مقاله پیدا کردن این مسائل تا حد زیادی به محیط زیست.

به گفته دکتر روپا باسو یکی از این مقاله نویسندگان و قوا از هوا و آب و هوا اپیدمیولوژیک بخش برای دفتر بهداشت محيط ارزیابی خطر در کالیفرنیا, سیاه مردمی هستند احتمال بیشتری برای زندگی در مناطق با درصد بیشتری از آلودگی هوا. در بالای آن, آنها ممکن است از لحاظ مالی قادر به پرداخت هزینه چیزهایی مانند تهویه مطبوع. آنها حتی ممکن است زندگی می کنند در یک محل که در آن آنها می باید یکی.

برخی از مطالعات نشان داده است که گرما یکی دیگر از برجسته عامل خطر. تغییر آب و هوا است که باعث مکرر و شدید موج گرما در سراسر کشور است. پس از آن تنها تشدید آنچه ما در حال حاضر می دانم که به یک مشکل است. گرما نقش یک عامل در شماره های بالاتر از هر دو تولد زودرس و وزن کم هنگام تولد. چهار نفر از این مطالعات دریافتند که درجه حرارت بالا متصل به بالاتر خطر تولد زودرس — بین 8.6 و 21 درصد است.

سیاه چاق هستند احتمال بیشتری برای زندگی در “جزایر حرارتی,” شرح داده شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان “ساخته شده تا مناطق که در حال داغتر از نزدیکی مناطق روستایی است.” در این مناطق با ميانگين (متوسط) درجه حرارت برای یک شهر با بیش از 1 میلیون نفر را می توان 1.8 به 5.4 درجه بالاتر از مناطق اطراف آن. در شب که می رود تا به یک تفاوت قابل توجه از 22 درجه است. اثر جزایر حرارتی در جوامع عبارتند از: “افزایش فصل تابستان اوج تقاضای انرژی, تهویه مطبوع, هزینه های آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای گرما مربوط به بیماری و مرگ و میر و آلودگی آب.”

در نظر گرفتن تغییر آب و هوا به طور جدی نباید اختیاری در این نقطه است. نه که ما خیلی اطلاعات نشان میدهد که چگونه خطرناک اثرات آن هستند. چگونه می تواند ما را در دیدن این مطالعات و به طور جدی نگاه در آنچه انجام آن برای زنان و بچه ها ؟ هنگامی که ما در حال قرار دادن زنان به خصوص زنان در معرض خطر بالاتر ما نمی تواند ادامه دهد به تظاهر این یک مشکل بسیار واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>