clean-eating-is-bs
توماس Barwick/گتی

ما همه شنیده ایم اصطلاح “پاک خوردن” و چگونه آن را قرار است به ما نازک تر و سالم تر و پر انرژی. با توجه به Healthline آن تمرکز بر روی خوردن غذاهای فرآوری شده به عنوان کوچک که ممکن است به عنوان نزدیک به شکل طبیعی خود به عنوان امکان پذیر است. شما همچنین آماده سازی بیشتر از وعده های غذایی خود را در خانه به اطمینان حاصل شود که “تا حد ممکن” پردازش. این توضیح توسط یک روستایی عکس از یک زن در یک خانه رعیتی آشپزخانه, سفت, جالب انواع توت ها را به کامل برش.

مشاهده این پست در Instagram

من همیشه به حمایت از خوردن غذاهایی که تغذیه شما در داخل و خارج و برای محدود کردن غذاهایی که نیست. اما… من نیاز به صحبت کردن در مورد چیزی است که باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه کمی هر بار که من آن را ببینید 🤔⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🧼 این اصطلاح پاک “خوردن”. شما را پیدا خواهد کرد در این مدت در همه جا از جمله رسانه های اجتماعی تغذیه, اخبار, مقالات, آنلاین وبلاگ ها و حتی در مکالمه عمومی. این #cleaneating برچسب به تنهایی بیش از 44.7 میلیون پست! من نیاز به بحث در مورد دو مشکل عمده با توصیف مواد غذایی و رژیم های غذایی در این راه.⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ☝️مشکل شماره یک وجود دارد به طور گسترده ای پذیرفته شده تعریف جهانی از ‘پاک’ خوردن.⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ طرفداران این شیوه غذا خوردن اغلب سلامتی وبلاگ نویسان و اثرگذارندهها که به خوبی versed در علم تغذیه و مراجعه به خوردن “به عنوان مسیر به سلامت مطلوب 🧐⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ این پاک “خوردن” اصطلاح است که اغلب همراه با دیگر ادعا می کند مانند “گلوتن رایگان’, ‘لبنی رایگان’, ‘شکر تصفیه شده رایگان’ یا ‘نفت رایگان” … اما این به طور کلی انعطاف پذیر و متناقض بر اساس شخصی رژیم غذایی فرد با استفاده از واژه* 🤷♀️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✌️مشکل شماره دو این ‘پاک’ رژیم های غذایی و دستور العمل اغلب مرتبط با ‘گناه-رایگان’. این است که در مورد دلیل آن را نشان می دهد که مواد غذایی خود را دارای ارزش اخلاقی است و یا ‘پاک’ (خوب) و یا ‘پاک’ (بد). این *قطعا* تشویق نمی کند یک رابطه سالم با مواد غذایی و می تواند در ترویج بی نظم/محدود و وسواس با یک رژیم غذایی.⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ خط پایین مگر اینکه شما در مقایسه با مواد غذایی که در خاک به مواد غذایی است که وجود دارد بدون نیاز به برچسب آن. ما نیاز به درک مواد غذایی برای آنچه در آن است بدون نسبت دادن ارزش اخلاقی. خوردن مقدار زیادی از مواد غذایی است که, تغذیه شما و محدود کردن غذاهایی که نیست. و پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما و نه آنچه با این نسخهها کار برای شخص دیگری!⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🙋🏻♀️ این نظر من در مورد این موضوع اما من می خواهم برای تشویق به باز کردن بحث. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟ . . ➡به یاد داشته باشید به دوست و ذخیره برای بعد . 💖Follow @مغذی برای بیشتر! . . . اعتبار: @thehealthylabel #cleaneatingideas #cleaneatingdiet #cleaneatingforlife #cleaneatingtips #cleaneatinghabits #eatcleandiet #eatcleantrai

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دستور العمل های سالم🥗🌱🍏 (@مغذی) در

من خواستار مزخرف. “پاک کردن خوردن” است که در واقع یک classist رسانه های اجتماعی روند که تغذیه به بدترین رژیم غذایی خرده فرهنگ است. پخت و پز نور می گوید که به منظور تمیز خوردن مواد غذایی خود را باید به عنوان تازه به عنوان امکان پذیر است (با آنها می گویند در تمام جدیت به استثنای لوبیا سبز منجمد). از بین بردن غذاهای فرآوری شده و یا هر چیزی که می آید “در یک جعبه کیسه می تواند و یا بسته است.” شما نیاز به خود را مصرف غلات سبوس دار مانند “برنج قهوه ای, ارزن, گل تاج خروس و کوینولا” (WTF است گل تاج خروس?!). شما همچنین می توانید “پاک کردن قند” مثل “عسل شربت افرا و خشک آب نیشکر.” آه و خوردن 5 تا 6 وعده غذا در روز.

من یک حاملگی دیابتی. در حالی که غلات کامل ممکن است روند کمی کندتر از پردازش آنهایی که آنها هنوز هم تعداد به عنوان کربوهیدرات. و عسل ؟ این همان نوع از قند فرآوری شده و همان راه به عنوان دانه های سفید نشسته در جدول خود را. من می دانم که چون من تا به حال به تزریق انسولین برای آن است.

مشکل شماره یک: تمام مواد غذایی خود را باید تازه است. اما اگر شما زندگی می کنند در یک غذا کویر و خود را تنها دسترسی به یک فروشگاه مواد غذایی می آید در قالب یک گوشه مغازه یا یک دلار به طور کلی ؟ آنها نمی فروش تولید و یا گوشت بدون چربی و زمانی که آنها انجام این گرایش به شدت گران. تمیز خوردن می آید با یک خودکار فرض دسترسی داشته باشید. شما می توانید با کلیک بر روی Instagram و دیدن این تصاویر زیبا می تواند شما را? خوب پس چرا شما خود را به بازار کشاورز و خودتان خرید برخی از سبزیجات?

شاید شما خود را ندارد ،

شاید بیش از حد به راه رفتن.

شاید همسر شما دارای ماشین.

شاید شما پول را ندارد.

چون شما می دانید چه hella ارزان تر از تازه مواد غذایی ؟ فرآوری مواد.

می خواهید به کشش مواد غذایی خود را به دلار ؟ نمی چیزهای سبد خرید خود را با فاسد شدنی میوه ها و سبزیجات. دو کردن در کنسرو مسائل جعبه مسائل این دو برای یک محصول فوق العاده در تن ماهی و برنج-یک-Roni. شما می توانید خوراک بچه ها در سس ماکارونی و پنیر و کره بادام زمینی و ساندویچ ژله جهنم خیلی ارزان تر از شما می توانید آنها را در سالاد کوینولا با توت فرنگی خرد شده (موفق باشید پیدا کردن کسانی که در قیمت مقرون به صرفه نقطه). تمیز کردن خوردن فرض شما در حال خرید در کل مواد غذایی با پلاتین کارت در Piggly-Wiggly را با مواد غذایی.

تمیز خوردن نیز فرض شما باید دسترسی به فضای پخت و پز, ظروف و دانش. این برای تلفن های موبایل احمقانه است. البته هر کس دسترسی به این مسائل درست است ؟ اما به یاد داشته باشید که زمان شما کوکی ها و متوجه شما نمی باید یک ورق کوکی هنگامی که شما برای اولین بار شوهر کردم ؟ شما فقط رفت و خریداری یک ، تصور کنید که شما لازم نیست پول است. و یا فکر می کنم اولین بار که شما ساخته شده سوپ. شما نیاز به یکی از این غول, کون, گلدان. حدس بزنید چه ؟ بسیاری از آمریکایی ها خود را نمی, غول, کون, گلدان. و اگر آنها لازم نیست که یک کفگیر گوشت دماسنج آشپزخانه-کمک یک چوب مخلوط کن یا هر یک از کسانی که در موارد دیگر پاک کردن دستور العمل های غذا خوردن به نظر می رسد را برای اعطا.

مادر من متعلق به یک صافی است. یک. آن را زرد و پلاستیک. ما نمی انبار Tupperware و یا ظروف شیشه ای که در آن برای ذخیره آماده وعده های غذایی صبحانه و سالاد. و ما حتی ضعیف است.

تصور کنید که شما را به پول نقد به رها کردن در این مواد غذایی است. شما می توانید خرید کوینولا. شما می توانید خرید گل تاج خروس. شما حتی می دانم که چگونه به طبخ آن را دلیل این که شما یا گوگل جهنم از آن و یا دارای برخی از آبا و اجدادی دانش گذشت را از خود ترد forebears. تمیز خوردن نیز فرض شما باید زماندر میان کودکان از دست کفش و مشق و بازی فوتبال و لباس های شسته شده برای جلوگیری از. به خیره در کوینولا خود را. به درستی خیس کردن دانه های خود را. به ریز ریز کردن توت فرنگی خود را. به ذن را به وعده های غذایی خود را اساسا در حالی که بقیه از ما فوری-گلکاری قشنگ, مرغ, و یا در حال اجرا به مک دونالد و یا فریاد که آن را nacho/تاکو شب به خاطر ما برای دریافت مواد غذایی در این افراد است و ما باید آن را در حال حاضر و یا کس دیگری در جهان به پایان خواهد رسید.

زمان لوکس است که فقیر را خسته و پدر و مادر ندارند.

شما می خواهید به از دست دادن وزن ؟ از خود بپرسید که چرا. تصور نکنید شما می خواهم سالم اگر شما بنابراین: فکر می کنم از بدن خود را در شرایط از آنچه در آن می توانید انجام دهیدکه چگونه آن را به نظر می رسد و اگر شما می توانید صعود یک کوه پس چرا شما نگران چند پوند ؟

سپس به رد بود شرمنده به مشاهده برخی مواد غذایی به عنوان “کثیف” یا “پاک” یا “خوب” یا “بد است.” هیچ غذای خوب و یا بد غذا بدون مواد غذایی تمیز یا کثیف مواد غذایی است. وجود دارد به اندازه کافی مواد غذایی و مواد غذایی به اندازه کافی و بیش از حد مواد غذایی (به عنوان مثال من شکم پر احساس). تمیز خوردن توسط یک مرد-بشود, classist Insta-روند.

برای آن نمی افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de