Ciara آواز می خواند ‘تولدت مبارک’ برای نوزاد پسر, پیروزی, Harrison مناسب پس از زایمان


Ciara-Sings-Happy-Birthday-To-Her-Newborn-Baby
ciara/توییتر

خوش آمدید به جهان برنده هریسون Wilson!

خواننده Ciara ویلسون اعلام کرد که تولد پسرش هریسون برنده ویلسون با آپلود یک ویدیو از او — با پوشیدن یک ماسک صورت — آواز گرمی شایسته تفسیر “تولدت مبارک” به او استراحت سر خود را در قفسه سینه خود را.

پیروزی که Ciara و شوهر, Russell Wilson فرزند دوم با هم متولد شد و در جولای 23. کمی برنده 3 ساله, خواهر, مامان و شاهزاده خانم ویلسون و 6 سال آینده جونیور آنها Ciara سهام با سابق رپر آینده.

“تولدت مبارک برنده شدن!!! مامان و دختر شما را دوست دارم! برنده هریسون Wilson 7.23.2020 8lbs 1 اونس.,” Ciara توییتی.

در این ویدئو Ciara دیده در بیمارستان اتاق و نگه داشتن نوزاد برنده به قفسه سینه خود را. و پس از او آهنگ پیروزی بی سر و صدا cooed. “خواستگاری من نیست که آن را در من, اما من می تواند آن را دریافت کند” سییرا گفت. “تولدت مبارک آفتاب. او را خوب انجام می دهند او را آرام. او خوب هر چند آره؟” Ciara از او خواست پزشکان و بلافاصله گفت: “من می توانم او را بشنود آه!”

پس از پیروزی هم زده Ciara خندید و گفت: “کمی برای تلفن های موبایل! من شده اند قادر به دیدن چهره اش در عین حال من نمی توانم صبر کنید.” او یک عیار, Ciara; به ما اعتماد.

حدود یک ساعت پیش راسل نوشته شده در Instagram عکس سه تا از آنها را با پیروزی بسته به Ciara قفسه سینه. Ciara اظهار نظر در پست, نوشته,, “خیلی دوستت دارم عسل. ما آن را انجام داد ، خیلی ممنون برای نوزاد پسر. برنده یک برکت و رحمت است. او به نظر می رسد درست مثل شما. بابا و مامان را شاید”. زرق و برق دار زن و شوهر بوده و هم پس از 2015 و ازدواج پس از سال 2016.

Ciara اعتبارات آسیب پذیری خود را به صورت شگفت انگیز خود را در ارتباط و او را دوست دارد چگونه عمیقا راسل در آغوش او اولین پسر. “خدا خوب است. هنگامی که شما اجازه می دهد خود را به آسیب پذیر می شود شما خود را تبدیل به قوی ترین. وقتی که من با عشق زندگی من این بود که نه تنها عشق من به عشق من” Ciara به اشتراک گذاشته شده در سال 2019 در ظاهر در نظر.

که اولین بار Ciara شده بوده در مورد شوهرش ،

همان سال Ciara باز کرد تا در مورد او منحصر به فرد اتصال با راسل در طول یک میز قرمز بحث در قسمت. “آن متفاوت بود من تا به حال هرگز این احساس در زندگی من است. آن را فقط مانند آرام است. ما اتصال در هر روز. صحبت خود را فقط از آن بود متفاوت است. راهی که او در زندگی متفاوت بود. همچنین انرژی با پسر من آن را فقط احساس راست. و البته قوام. او سازگار است. که قوام بسیار مهم” Ciara گفت: “او مثل این آغوش باز. و او مانند, ” I got you.’ فقط در جزئیات است. هر زمان که او فکر می کنم در مورد او فکر می کنم در مورد پسر من. و به عشق من به عشق من ، ما گرد هم می آیند. آن را پیش بینی کردن. آن را به یک سطح متفاوت از عشق.”

Ciara به وضوح دوست دارد که یک همسر و یک مادر. این خواننده باز کرد تا در مورد مادر به W Magazine در سال 2018 گفتن این نشریه که یک پدر “تغییر برای بهتر. آن را ساخته شده من نه چیزهای کوچک عرق. من فکر می کنم به عنوان یک مادر] به شما بیشتر محبت در زندگی و عشق بیشتری در قلب خود را. باید بگویم من به عشق [می خندد] اما من می خواهم به بیشتر. وجود دارد هیچ چیز شیرین تر از قرار دادن یک لبخند در چهره بچه; هیچ چیز شیرین تر از قرار دادن یک لبخند بر روی یکی دیگر از چهره بچه.”

واضح است که خانواده شماره 1 در هر دو Ciara و راسل زندگی که آنها را خوش آمدید فرزند دوم خود را با هم فوق العاده زیبا و الهام بخش. تولدت مبارک, پیروزی! خود را پدر و مادر شما را دوست دارم بسیار زیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>