کلیسا پست ‘هیچ خاطی’ ثبت نام پس از سیاه زن تنها نشسته در چمن


woman-sitting-on-church-lawn-no-tresspassing
الکس مارشال-قهوه ای/Facebook

الکس مارشال-قهوه ای فیلم نشان دادن مردان, حلق آویز کردن ‘هیچ خاطی” ثبت و گفت: “تمام زندگی ماده” است پس رفته ویروسی

در حال حاضر ویروسی تصویری ارسال شده در اوایل این هفته کلیسای داوطلبان دیده می شد حلق آویز کردن یک “هیچ خاطی” ثبت نام بعد از دیدن یک زن سیاه نشستن در کلیسا چمن.

در جولای 7, Alex مارشال-قهوه ای لس آنجلس مبتنی بر بازیگر و نوازنده شیرین کاری انتخاب, صلح آمیز, نقطه روی, چمن, خارج, St. Paul اولین کلیسای لوتری در شمال هالیوود به کار بر روی لپ تاپ خود را. اما حدود ده دقیقه بعد دو امنیت کارکنان مواجه او گفتن او را که آنها می خواهم به دریافت شکایت در مورد او وجود دارد و به او هشدار داد که گام بعدی خواهد بود تماس با پلیس.

پس از مارشال-قهوه ای مودبانه کاهش یافته است ترک او را دیدم یک زن خیره در او را از طریق پنجره های ساختمان نیز متعلق به کلیسا. زن دیگری آمد بیرون و چک در قفل ساخته شده است که مارشال-قهوه ای احساس بسیار ناراحت کننده با توجه به BuzzFeed.

مارشال-قهوه ای شروع به نوشتن در مورد تجربه در Facebook به عنوان یک شکل از حفاظت.

“من می خواستم مطمئن شوید که حداقل وجود داشته است که قبل از هر چیز دیگری آمد, آینده,” او گفت: BuzzFeed.

دو مرد وابسته به کلیسا و سپس شروع به استخوانی “هیچ خاطی” نشانه به درخت بعدی به جایی که مارشال-قهوه ای نشسته بود. او شروع به ضبط مکالمه که نشان داد یکی از مردان توضیح به او که آنها تا به حال “مسائل” با سوء و خرابکاری در گذشته است. او گفت که کلیسا به نام پلیس قبل از, اما پلیس قادر به انجام هر کاری به دلیل عدم علامت. مارشال-قهوه ای پرسید: اگر او تهدیدی برای کلیسا.

پاسخ خود را? “ما باید برای درمان همه همان — تمام زندگی مهم است.”

گفت: “من هیچ چیزی در مورد هر زندگی آقا” مارشال-براون گفت.

حدود چهار دقیقه به ضبط مارشال-قهوه ای دیدم که یک زن نشان داد همچنین ضبط. که به نظر می رسید با کلیسا وابسته به گفته مارشال-قهوه ای است که او احساس می کردم که زندگی او در معرض خطر به دلیل مارشال-قهوه ای بود “استدلال” ،

“من می تواند به شما را برای ساعت ها آنچه اتفاق افتاده است در اینجا” زن می گوید. مارشال-قهوه ای از او پرسید که چه اتفاقی افتاد و فرمود که مردم را به “نشستن در اطراف” و “تهدید کودکان” که با حضور نزدیک به کلیسای وابسته به مدرسه. “شما ظاهرا باید دستور کار خود” زن گفت: مارشال-قهوه ای که در پاسخ گفت: او فقط در تلاش برای دریافت کار انجام می شود.

در Facebook پست مارشال-قهوه ای نوشت که فقط پس از آن زن چپ او تا به حال دوستان “به نظر می رسد از هیچ جا” به نشستن با او را در سراسر خیابان “و شهادت به [او] را تجربه کنند.”

“از همان ابتدا آن را احساس بسیار عجیب و غریب است چرا که هیچ نماینده ای از کلیسا گرفته بود هم به بیرون می آیند و مرا با هر شأن” مارشال-قهوه ای گفت BuzzFeed. “این کاملا وحشتناک برای نشستن وجود دارد و بدانید که تاریخ سیاه در امریکا و می دانم که چگونه به راحتی همه چیز زیر فرش جاروب.”

مارشال-براون تصویری و پیام ویروسی رفت و در هر دو Facebook و Infinite که باعث واکنش سریع در مقابل کلیسای سنت پل.

مردم رفتند به Yelp به پست بررسی منفی با یک نفر نوشتن “ترویج تعصب رفتار در یک محل است که قرار است به استقبال و…. نمی اتلاف وقت خود را در تلاش برای پیدا کردن خدا در اینجا.” یکی دیگر ترک یک بررسی و گفت: “شرم بر آنها. ترویج نفرت, آزار و اذیت و فقط فقیر رفتار است. آنها تا به حال یک فرصت برای آموزش و خوش آمدید به یک فرد جدید و به جای هم مخالف است. من توصیه نمی با مراجعه به اینجا. آنها uninviting و نه مسیح در باورهای خود را.”

روز شنبه, St. Paul اولین کلیسای لوتری پاسخ در Facebook عذرخواهی به مارشال-قهوه ای است. آنها اعلام کرد که کلیسا داوطلبان درگیر در این “به طور داوطلبانه درخواست به گام از مواضع خود.”

آقای سانتیاگو Botero, بازیگری اصلی در سنت پل و مدرسه و همچنین عذرخواهی کرد, نوشته:

“این بی احترامی نشان داده شده توسط این افراد را نمایندگی نمی کند نگرش از سنت پل ، من خارج از شهر در زمان حادثه, اما من آن را باور کرده اید می تواند و باید بوده است به کار گرفته شده بیشتر احترام.” او افزود: “من شخصا به جرم آنچه من دیدم در این ویدئو و می خواهم برای معذرت خواهی به نمایندگی از سنت پل ، من سعی خواهد کرد برای تماس با الکس و او همیشه می خواهم به صحبت می کنند به من شخصا در مورد آنچه که او تجربه کرده در سنت پل را اولین بار من را دعوت این فرصت برای دیدار با او.”

Botero همچنین نوشت که او هم تا به حال تجربه کرده نژادپرستی به عنوان یک Latino مهاجر: “من مهاجرت به ایالات متحده و تجربه کرده اند هر دو عاشق از مردم به عنوان به خوبی به عنوان نژادپرست مفروضات در مورد من به عنوان یک لاتین و حتی اگر من نمی توانم خودم را در کفش های سیاه و سفید جامعه این است که چرا من می خواهم به نمایندگی از سنت پل را اولین بار به عنوان یک کلیسا. من آموزش دیده به عنوان یک معلم هستم و آموزش به یک مشاور و این چیزی است که من انجام دهد. من اینجا هستم برای کمک به, در اینجا برای کمک به آموزش مردم در مورد مسیح را دوست دارم.”

مارشال-قهوه ای گفت BuzzFeed که او امیدوار است که همه از این منجر به تغییر واقعی و است که او مایل به کمک به آنها را با دادن ضد نژادپرستانه منابع و ارائه زمان خود را اگر آنها می خواستند برای ادامه مکالمه.

“آنها می گویند برخی از چیزهایی که درست ولی واقعی اصلاحات است که در عمل و من به دنبال به جلو به دیدن آنچه که به نظر می رسد مانند با آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>