Chrissy Teigen 5 دقیقه تمرین با یک بچه در چهره او Relatable AF


Chrissy-Teigens-5-Minute-Workout
Chrissy Teigen/Instagram

Chrissy Teigen رو در یک تمرین سریع با دختر لونا به معنای واقعی کلمه را حلق آویز در چهره وجود دارد

همانطور که ما وارد روز whateverthehell قرنطینه بسیاری از ما هنوز در تلاش برای حقه بازی کار در منزل, لباسشویی, ظروف, تمیز کردن و 900 وظایف اضافی که به طور ناگهانی ظهور تا با هر کس در خانه است. گرفتن ورزش مهم است اما پیدا کردن این زمان می تواند بیهوده — فقط بخواهید Chrissy Teigen که موفق واقعا سریع تمرین در حالی که او دختر کیر در چهره او.

“کار می کرد برای 5 دقیقه امروز! افتخار می کنم چرا که با توجه به ریاضی 5 بیش از 0,” Teigen نوشت: در کنار یک عکس از او در پیلاتیز. خانوادگی و شخصی مربی لونا به معنای واقعی کلمه آویزان کردن کل زمان پوشیدن, دیزنی شاهزاده خانم, دنده,, زیرا, اگر شما به کار شما نیز ممکن است نگاه خوبی آن را انجام می دهند.

مامان در حال استفاده می شود به انجام همه چیز را در حالی که بچه های ما دیده بان — فقط بخواهید هر یک از ما که تلاش کرده ایم به دوش, poop, چرت زدن در گوشی صحبت کنید و یا کار در مجاورت ما littles. هر چند اگر شما به ورزش دوستان آن نیز ممکن است یک شایان ستایش چهار ساله به شما الهام بخش است.

Teigen شده است های بسیاری از خود را قرنطینه معمول که شامل پخت و پز یک تن از جالب-به دنبال مواد غذایی و صرف وقت با هم به عنوان یک خانواده, تماشای فیلم, کارائوکه آواز و پرتاب مراسم عروسی برای لونا حیوانات به عنوان یکی کند در حالی که تلاش برای سرگرم کردن کودکان در زمانی که هیچ کس می تواند در هر نقطه و یا هر کسی را ببینید.

Teigen نیست فقط یکی که با این نسخهها کار با خود بچه ها خزنده بر روی آنها. مامان-از-دو رنگ صورتی نیز می شود بچه ها درگیر در طی تمرینات — حمل “40 پوند وزن” حسن نیت ارائه میدهد از پسر جیمسون. من حدس می زنم اگر شما در حال تلاش برای سرگرم کردن بچه خود را بنابراین شما می توانید برخی از ورزش در این امر می تواند یک راه برای انجام آن است.

Teigen hilariously مشترک یک ویدیو از خودش قرار دادن شلوار جین برای اولین بار در حالی که در قرنطینه شرح آن را “اولین شلوار جین در 6 هفته همه چیز خوب است در اینجا.” او را مدیریت برای به دست آوردن آنها دکمههای که من فکر می کنم سزاوار دور از کف زدن. عاشق عشق Teigen صداقت چون من می خواهم به جای تماشای این هر روز هفته بیش از برخی از افراد مشهور, خود 8-بسته.

در اینجا امید هر پدر و مادر موفق به پیدا کردن پنج دقیقه در روز خود را به انجام آنچه آنها را خوشحال می کند. همه ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>