Chrissy Teigen سهام تصویری اثبات اخیر ایمپلنت عمل جراحی برداشتن


chrissy-teigen-shows-scars

Teigen به همه اثبات او در واقع او ایمپلنت های حذف شده

Chrissy Teigen شده است باز با طرفداران در مورد او تصمیم به ایمپلنت های پستان برداشته شود. در حال حاضر او گفت: او را به سوال در مورد اینکه آیا عمل جراحی در واقع اتفاق افتاده است در همه.

Teigen اصل مشترک خبری پس از ارسال تصویری از خودش گرفتن تست شده برای COVID-19 گفته او در انجام این کار به دلیل یک coronavirus آزمون الزامی است قبل از عمل جراحی. پس از آن او شده است های شایان ستایش عکس از خودش در دو قطعه bikinis — چیزی که او می گوید او نشده فرسوده در سال است. اما با که می آید gossipers که درخواست شده است Teigen دوستان آیا او در واقع عمل جراحی است.

“چند تا از دوستان من نگه داشتن به مردم بگویید که من واقعا من ایمپلنت چرا که هیچ کس آن معتقد است. این زخم” او توضیح داد: بلند کردن لباس شنا خود را بالا نشان می دهد او زخم است. سپس به عنوان تنها Teigen خواهد انجام, دقیقه بعد, به اشتراک گذاشته سانسور عکس از عمل جراحی در روز است. “به من اعتماد کن, lol,” مامان-از-دو نوشت.

Instagram/Chrissy Teigen

او پدر لونا حتی او ساخته شده یک کارت برای این مناسبت نوشته “از آن لذت ببرید کشیدن خود را ایرانی, عشق, لونا” در و “خداحافظ مشاعره” در پشت. “عمل جراحی کاملا رفت! بنابراین خیلی سخت اما بیدار شدن از خواب برای این ساخته شده آن را به دور برای نیمی از یک دقیقه حداقل” او نوشت: در Instagram.

Teigen است که همیشه رک و وقتی که می آید به این چیزها و گفت: طرفداران از تصمیم خود برای دریافت ایمپلنت زمانی که او 20 بود “آن را بیشتر برای یک لباس شنا چیز” Teigen گفت: زرق و برق بریتانیا در ماه مارس است. “من فکر کردم اگر من قصد دارم به نما گذاشته و در پشت من, من می خواهم آنها را به رابطه جنسی! اما پس از آن شما باید بچه ها و آنها را پر کنید تا با شیر و جلوگیری از تورم و در حال حاضر من در پیچ.”

او ادامه داد: در Instagram تصمیم او: “آنها بوده ام به من برای سال های بسیاری از, اما من بیش از آن است. من می خواهم به قادر به پستی یک لباس اندازه من دراز در شکم من با خالص راحتی! هیچ biggie! پس نگران نباشید در مورد من!”

نه این که هر کسی خود را کسب و کار که آیا Teigen بود ایمپلنت و یا در حال حاضر انتخاب به آنها را حذف کنید اما “هوس” نویسنده آن را به کار گرفته و با فضل و طنز — چیزی است که ما آمده ایم به انتظار از مدل قبلی. زمان برای آنهایی که نصی برای حرکت به چیزی غیر از Boobgate. ملکه صحبت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>