Chrissy Teigen هدیه جهان با تصویری از John Legend در حمام


Chrissy-Teigen-John-Legend-shower
Karwai Tang/گتی و Chrissy Teigen/Instagram

Chrissy Teigen sneaks یک ویدیو از John Legend دوش گرفتن لب به لب برهنه, از آنجا که ما آن را سزاوار

در صورتی که شما با داشتن یک بد شانسی دوشنبه, Chrissy Teigen است که در اینجا به روز خود را (راستش شاید خود را در هفته) با یک ضبط از John Legend گرفتن یک دوش در حمام زیبا در مکزیک است. حتی اگر Teigen است سانسور افسانه را با دست او را همه ما می توانیم با استفاده از تخیل ما. شده Giggling, Teigen با استفاده از آینه حمام به ما نشان می دهد نه تنها زیبا کت و شلوار حمام کردن, اما, زیبا, شوهر گرفتن همه تمیز و ما در اینجا برای آن است. (نگران نباشید: دانستن Teigen و افسانه ارتباط او با اطمینان کردم رضایت او.)

خانواده در حال حاضر در حال گذراندن تعطیلات در مکزیک با توجه به مردم. هر دو Teigen و افسانه شده اند به اشتراک گذاری عکس ها از سفر خود را که ممکن است به عنوان به خوبی دوخته بود به ما تابستان inspo, پینترست, تخته. فقط روز دیگر Teigen ارسال شده یک عکس از خودش لونا و مایل در آنچه به نظر می رسد به یک قایق بادبانی. پس از او و لونا خواهرخوانده با حیوانات-چاپ مناسب حمام کردن Teigen مناسب زیر نویس تصویر با “سلام به همه شما سرد…” (و اگر شما نمی دیدن ببر پادشاهلطفا در Netflix بکشد ASAP).

Teigen خجالتی نمی باشد. در مورد های مرزی NSFW, عکس, از آنجا که کسب و کار خود را — و ما او را دوست دارم برای آن است. شش روز پیش ارسال شده این بی انتها عکس از عکاسی است که نادیده گرفته شده یک استخر و اقیانوس است. “BTS (من مانند جین و V),” او نوشت: در زیرنویس از آنجا که رسانه های اجتماعی ما ملکه او را دوست دارد برخی از K-Pop.

و هنگامی که Teigen نیست به روز رسانی خوراک با شایان ستایش عکس های تعطیلات او را از خوردن ترد tacos (و به نوعی به نظر می رسد شایان ستایش انجام آن حتی اگر همه ما می دانیم که آن را غیر ممکن به نگاه زیبا و دلفریب, خوردن پوسته سخت tacos).

Teigen و افسانه ازدواج شده است از سال 2013 (اگر چه آنها را در مجموعه ای از افسانه های موسیقی فیلم برای “استریو”) و آنها بوده ام خیلی باز در مورد زندگی شخصی خود. در سال 2014 Teigen گفت Cosmpolitan “ما به هیچ وجه عجیب-deaky اما اجازه دهید فقط می گویند ما به همه چیز. ما بسیار خوب با PDA. هنگامی که ما به یک رستوران بروید او را دوست دارد زمانی که من در پوشیدن لباس به طوری که او می تواند انجام برخی از بالای ران ، من دوست دارم به ادامه مطلب مراجعه کنید شوهران و همسران ساخت.”

و نه فقط در مورد زندگی جنسی خود را, اما چگونه آنها واقعا شرکای در جرم و جنایت در زندگی است. در یک مقاله شخصی Teigen نوشت: برای زرق و برق در سال 2017, او نوشت: در مورد چگونه افسانه به او کمک کرد تا از طریق او پس از زايمان افسردگی پس از لونا. “جان خواهد خواب بر روی نیمکت با من گاهی اوقات چهار شب در یک ردیف. من شروع به نگه داشتن روپوش و لباس های راحت در شربت خانه, بنابراین من نمی خواهد که برای رفتن به طبقه بالا که جان به کار می رفت. وجود دارد بسیاری از خود به خود گریه.”

نگه داشتن صداقت (و ویدئوها اگر شما اصرار) آینده, Chrissy. ما تمام * * * * * در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>