Chrissy Teigen جشن مایل’ 2nd Birthday قرنطینه سبک


miles-second-birthday
Chrissy Teigen/Instagram

Chrissy Teigen مشترک شایان ستایش عکس از مایل تولد دوم در حالی که خانواده باقی می ماند خانه در میان COVID

به نظر می رسد فقط در هفته گذشته, که, مدل, آشپزی, نویسنده, رسانه های اجتماعی clap-بازگشت ملکه و مادر Chrissy Teigen به هنگام تولد به فرزند دوم خود را, مایل, با, شوهر, John Legend. به نحوی آن دو سال بوده است و شیرین خانواده فقط جشن تولد خود را در حالی که قرنطینه. در درست Chrissy سبک آن را بسیار شایان ستایش و عکس-شایسته حتی اگر تلفظ عدم مهمانان.

“تولدت مبارک به پسر می دهد که خانواده ما خیلی زندگی” او زیر نویس یک عکس از مایلی نشسته در کنار یک تخته سیاه کامل از دو سال از آمار. “شما bonkers من کوچک بی باک love bug, اما من نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر. من هر بار ذوب من نگاه خود را به صورت کمی دارای گونه های برامده. I love you, happy دو!”

با توجه به هیئت مدیره مایل است از طرفداران “اتومبیل های, صحبت کردن, گوگل, Elmo, گرفتن, خورد دیک فیلم است.” او دوست ندارد خود را “جدید ریشو اژدها” (“هنوز”) و مانند هر کودک نو پا با طعم او بسیار احساس موسیقی از منجمد 2. او 19 دندان و غرفه 34 اینچ قد بلند است. برای تلفن های موبایل مانند پسر کوچک در حال رشد است تا زیبایی و Teigen و افسانه نمی تواند صبر کنید برای جشن گرفتن او.

با استفاده از یک های خنده دار نقل قول از دفتر, Teigen ارسال شده یک عکس از مایل خود را در ناز کوچک شلوار جین.

او همچنین عکس های از مایل زرق و برق دار تولد رنگین کمان بالن. من خیلی حسادت این نمایش TBH. یادداشت برداری برای من 39 بعد از این سال.

Teigen و افسانه در آورده برخی از خزندگان برای خواهر بزرگ لونا و تولد پسر برای دیدار از نزدیک. به نظر می رسد مانند Teigen ظاهرا بسیار شجاع مامان رو در روی خزندگان-برگزاری سرگرم کننده همراه با افسانه که نوازش یک مار. هیچ با تشکر از شما در هر دو جبهه اما آنچه پدر و مادر سرد به تکیه به پسر خود ،

کیک خود را به حال یک تم ماشین و روشن مایل تایید شده است.

همه در همه, خانواده تا به حال یک انفجار و به نظر می رسد که خسته به هر مجموعه ای از پدر و مادر که فقط نظارت یک کودک نو پا ،

به عنوان قرنطینه امتداد برای چه کسی می داند چه مدت پدر و مادر در حال گرفتن خلاق با جشن تولد و جشن ها که نمی شامل یک بسته از بچه ها اما هنوز هم به درستی مناسبت بزرگ. پیدا کردن راه هایی را به آنهایی که کمی ما احساس ویژه هنگامی که وجود دارد بسیاری از محدودیت ها دشوار است اما پدر و مادر عشق می داند هیچ مرزهای. آن را شیرین برای دیدن مایل هنوز هم با بهره گیری تولد خود را حتی اگر خدمه از حزب مردم بود و یکی کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net