Chrissy Teigen, تماس خارج جانین Pirro برای نگاه کردن به او را کودن عکس


Jeanine-Pirro-Chrissy-Teigen-phone-photo
جانین Pirro/Chrissy Teigen/توییتر

در خنده دار, صدای جیر جیر, Chrissy Teigen, تماس, خارج, فاکس نیوز, میزبان جانین Pirro برای داشتن بالا تنه عکس از خودش نمایش داده شده بر روی تلفن خود را

وقتی که می آید به نگه داشتن ما کاملا سرگرم در رسانه های اجتماعی, Chrissy Teigen است قهرمان. او hilariously پرده و همچنین بلانت کاملا بدون فیلتر. او نیست بیش از حد خجالتی برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش گرفتن پاپ اسمير و یا نامه دختر خود را به او نوشت جعلی قبل از او تا به حال آنها را حذف. او تکل مشکل شخصی و موضوعات اعم از مسائل باروری برای مبارزه با افسردگی پس از زايمان. او نیز هیچ تردیدی در مورد دعوت مردم آیا توییتر عضو شورای نظارت مدت و یا دیگر وبلاگ. در این هفته قسط از Chrissy Teigen قوانین رسانه های اجتماعی, ستاره خواستار رادیو فردا میزبان جانین Pirro به صورت خزنده در.

روز یکشنبه Pirro تلاش برای به اشتراک گذاشتن بی گناه ظاهری عکس از خودش مدلسازی یک چهره های حفاظتی پوشش. “پوشیدن من ماسک شرق” او زیر نویس ضربه محکم و ناگهانی از خودش ایستاده در مقابل آنچه به نظر می رسد در فضای باز ناهار خوری نقطه جایی فانتزی.

در اینجا تنها مشکل. نشسته سمت راست در جدول در مقابل Pirro است او در صورتی تحت پوشش تلفن همراه با صفحه نمایش به طور کامل روشن می شود. به هر دلیل بی انتها عکس از Teigen که او پیش از آن در هفته برای نشان دادن آنچه اتفاق افتاده است زمانی که او نادیده گرفته شده به لایه SPF روشن شد تا در Pirro صفحه نمایش. متاسفانه برای او Teigen متوجه شده و به سرعت پاسخ داد.

“جانین چرا من سینه تا بر روی تلفن خود را,” او hilariously توییتی.

به منظور جلوگیری از هر گونه سردرگمی و یا بحث در مورد Pirro اینترنت بررسی دقیق Chrissy که ادعای او را با یک کلوز آپ از گوشی. و بله, آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه Teigen را دید به تصویر کشیده شده.

Pirro هنوز به تایید یا رد Teigen اتهامات.

در ماه مه Teigen که همواره مورد تحت عمل جراحی پلاستیک نشان داد که او با داشتن ایمپلنت های پستان برداشته شود. “بنابراین من ارسال شده خودم یک covid آزمون در توییتر به عنوان من عمل جراحی به زودی. بسیاری از مردم قابل درک کنجکاو (و فضول!) بنابراین من فقط می گویند آن را در اینجا: من من ایرانی!,” او نوشت: در Instagram.

“آنها بوده ام به من برای سال های بسیاری از, اما من بیش از آن است. من می خواهم به قادر به پستی یک لباس اندازه من دراز در شکم من با خالص راحتی! هیچ biggie! پس نگران نباشید در مورد من! همه خوب است.”

شاید Pirro نگران بود و یا فقط کنجکاو چگونه Teigen را سینه معلوم شد پس از جراحی? یا شاید او فقط به دنبال الهام بخش برای اقامت در خارج از آفتاب ؟ در هر صورت این داستان این است: اگر شما در حال خزنده در هر کسی که در رسانه های اجتماعی مطمئن شوید که گوشی شما باقی می ماند از عکس های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>