Chrissy سهام Doc دفتر Selfie به یاد زنان به نگه دارید تا با قرار ملاقات


Chrissy-Teigen-doctor-reminder
chrissy teigen/Instagram

Chrissy Teigen را دکتر selfie یک یادآوری برای نگه دارید تا با روال انتصاب دکتر در طول COVID-19 همه گیر

فقط به خاطر اینکه زیادی وجود دارد نگرانی سلامت بلندی بر سر ما هر روز به این معنا نیست که دیگر معمول نگرانی های بهداشتی گرفته اند ، که تاسف و اضطراب آور اما واقعیت همان است. با تشکر خوبی برای Chrissy Teigen یادآوری ما را از این واقعیت است بنابراین ما می توانیم همه در شاخ با OBGYN یا پزشک خانواده و یا پزشک یا هر کتاب که بازدید ما شده است قرار دادن کردن به دلیل COVID-19.

“فراموش نکنید که به نگه دارید تا خود را با کاشی و خود سینه ها را لمس کرد حتی اگر جهان در حال پایان یافتن است!!” Teigen می نویسد: در کنار سرگرم کننده لباس بیمارستان عکس از خودش. او کاملا حق با شماست — چیزهایی مانند سرطان پستان و دهانه رحم هنوز هم ممکن است حتی اگر coronavirus ساخته شده است که بسیاری از ما محدود هر زاید گردش — از جمله معمول پزشکی چک آپ.

در حالی که شانس ما می تواند تبدیل به بیمار با این ویروس همیشه وجود دارد شانس ما می تواند یک توده پستان و یا در مورد پاپ اسمیر در نتیجه پس از آن به نظر می رسد روال پزشک قرار ملاقات در حال قرار گرفتن در معرض خطر ابتلا به ارزش مصرف (مگر اینکه پزشک شما می گوید در غیر این صورت بر اساس وضعیت خود را). حتی راهنمای مفید با اطلاعات از سازمان ها مانند مراکز کنترل بیماری به شما کمک کند کشف کردن آنچه بازديد نیاز به اتفاق می افتد حتی اگر ویروس قرار گرفتن در معرض یک احتمال است.

اما برای زنان بازديد سالانه به متخصص زنان بسیار مهم برای حفظ پستان و بهداشت باروری از جمله مدیریت پر کردن مجدد و یا حذف/reinsertion جلوگیری از بارداری. ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از آن چیزهایی که در حالی که زندگی همه گیر زندگی و Chrissy است که تنها بیش از حد خوشحال به ارائه یک یادآوری مفید.

صحبت از سینه Teigen استفاده کرده است برخی از آرام هفته از بیماری همه گیر مرتبط با قرنطینه به ایمپلنت های پستان برداشته شود. او در ابتدا به اشتراک گذاشته است که او عمل جراحی انجام می شود و هفته بعد به ما نشان داد لونا شایان ستایش, در خانه, کارت پشتیبانی برای مادر او را “ایرانی” عمل جراحی است.

ما سپاسگزار Chrissy است که با استفاده از پلت فرم بزرگ برای ارائه به موقع یادآوری برای زنان معمول خود را دریافت گه انجام می شود حتی اگر او می گوید: “جهان در حال پایان یافتن است.” آن را احتمالا نمی کند و از ما می خواهید به اطراف برای یکی دیگر از چند دهه آن را هوشمند برای انجام به عنوان او می گوید و فقط کتاب لعنت مراجعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>