کریس و Bri از ‘کارشناسی: گوش دادن به قلب شما’ ثبت کل آلبوم در قرنطینه


listen-to-your-heart-bri-chris
ABC

کریس و Bri به خوبی در راه خود را به بودن لیسانس ملت حق التالیف

من فکر نمی کنم کسی تا به حال به خصوص امید بالا برای آخرین لیسانس spin-off, گوش دادن به قلب شما. این ترکیب از یک لیسانس-سبک نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان سعی کنید برای پیدا کردن عشق ماندگار با آواز رقابت نشان می دهد مانند شبکه در حال حاضر آب گرفتگی با احساس مانند آن خواهد بود مجبور میش-مشهد از دو ژانر است که هیچ ربطی به با هر یک از دیگر. اما پس از coronavirus است متوقف تولید در تقریبا تمام تلویزیون البته ما به تماشای — این تنها جدید لیسانس محتوای ما در حال گرفتن در حالی که برای.

و ما غافلگیر شد. LTYH تبدیل به بهترین spin-off برای بیرون آمدن از این حق رای دادن پس از اولین فصل از بهشت قبل از Instagram و دلیجان جشنواره موسیقی خراب کل نشان می دهد.

به لیسانس: LTYH آخر پخش شده شب گذشته و هیچ کس نمی تواند کمک کند اما استن برنده زن و شوهر, Bri و کریس. آنها خیلی با استعداد و شیمی بین آنها — هر دو روی صحنه و خارج کاملا قابل لمس است.

بنابراین تصور کنید که تعجب ما زمانی که فقط چند ساعت پس از آخر این جفت بی سر و صدا منتشر شد اولین آلبوم خود را که آنها ثبت شده به طور کامل در قرنطینه پست-کارشناسی است.

با توجه به یک Q&A با HuffPostکریس و Bri نوشت: در کل آلبوم از طریق FaceTime و ثبت قطعات خود را از کاربرها متحده است. درست است که آنها نمی quarantining و قلب ما کمی شکسته بیش از آن. اما آنها نیز هر دو جواب داد که آنها هنوز هم بسیار با هم و در عشق و ow قلب من.

“ما قادر به شمارش نعمت” کریس توضیح داد. “این امر می تواند وحشتناک در گیر شود در قرنطینه و هیچ کس به صحبت کردن. اما من بهترین فرد برای صحبت و بحث ما در همه زمان ها است. و سپس ما نیز سالم است. بنابراین نه تنها بسیاری به شکایت در مورد. بنابراین آن را بزرگ. اما منظورم این است که آن را قطعا رابطه ما قوی تر است. ما باید به بحث در هر روز.”

Bri افزود: “اما این نوع از آزار دادن برای دیدن ما در تلویزیون با هم و ما هم نیست. به طوری که بوده است برای ما دشوار است اما ما با هم خواهید بود به زودی.”

بخشی از معامله برای برندگان لیسانس: گوش دادن به قلب شما این فرصت را برای ضبط یک آلبوم اصلی و رفتن به تور. ما مطمئن هستیم که اگر این است که آلبوم زیرا در حالی که آن را شامل برخی از آهنگ اصلی آن نیز از ویژگی های بسیاری از زن و شوهر بزرگترین بازدید از این نشان می دهد مانند “عاشق” و “نمی تواند کمک کند در حال سقوط در عشق با شما است.” بدیهی است که این سفر به تعویق افتاد اما ما خواهید بود برای اولین بار در خط زمانی که قادر به ادامه.

شما می توانید دانلود و یا جریان این کارشناسی, زن و شوهر اولین آلبوم “Chris و Bri” در تمام موسیقی سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im