Chopard بیانیه-ساخت فولاد همیشگی تقویم سازمان دیده بان در حال حاضر می آید در یک گرم طلا افزایش یافت

Chopard را L. U. C دائمی دوقلو جدید را در این نام تجاری برای اولین بار در خانه ابدی تقویم سازمان دیده بان راه اندازی شد در سال 2016 با خانه کالیبر 96.22-L. آن را در این زمان باقی مانده است تنها chronometer-گواهی تقویم دائمی در فولاد ضد زنگ در حال حاضر در بازار با توجه به Chopard. 2020 جراحی مدل جدید آبی شماره گیری و Chopard اضافه کرده است 18 عیار گل رز طلا نسخه با خاکستری شماره گیری به این مجموعه است. طراحی شده و تصفیه شده کمی. دلپذیری رومی از 2016 نسخه جایگزین شده اند, براق, اعمال نشانگر ساعت, اما آن را حفظ بزرگ تاریخ, نقطه کانونی این طرح است. این subdial طرح و فونت نیز در همان روز از این هفته در 9 ساعت ثانیه های کوچک در 6 ساعت و ماه در 3 ساعت با کمی سال کبیسه حلقه که جهش از ماه subdial.

Chopard L.U.C. Perpetual Calendar Twin

Chopard L. U. C. دائمی دوقلو حسن نیت ارائه میدهد از Chopard

جنبش L. U. C. 96.22-L, همان است که در خانه COSC-دارای کورنومتر که عرضه در سال 2016 راه اندازی با 22 قیراط طلا میکرو-روتور و دو بهار بشکه (از این رو “دوقلو” در نام و نام خانوادگی) برای 65-ساعت قدرت رزرو. مورد 43 mm, قیمت $24,700 برای جراحی مدل و $49,800 برای طلای سرخ.

Chopard Happy Sport Watches

Chopard شاد ورزشی ساعت حسن نیت ارائه میدهد از Chopard

جدید شاد ورزشی Joaillerie است مثال دیگری از Chopard توانایی را به قطعات است که تمایز اختصاصی تخصص در خانه. در این مورد سنگ تنظیمات چیزی است که باعث می شود آن را خاص است. تغییرات در چنگک صاف کردن تنظیمات در حال ظهور روند و در ساعت, و شرکت هایی مانند Chopard که آغاز شده به عنوان یک شرکت طلا و جواهر هستند منحصر به فرد قرار است به فکر می کنم در خارج از جعبه. الماس در گودی و کسانی که شناور بین کریستال یاقوت کبود بر روی شماره شاد ورزشی Joaillerie هستند مجموعه ای چنگک صاف کردن با فلز پنجه به جای احاطه شده توسط فلز. در سنگ تنظیمات کمتر فلزی در اطراف الماس ، ایده این است که اجازه می دهد نور به همان اندازه که ممکن است برای عبور از طرف الماس به طوری که می توان آن را جذب و سپس منعکس کردن داخلی جنبه. این بازگشت نور چیزی است که می دهد یک الماس درخشش و درخشش. مانند مینیاتور زیر طاق هفت الماس حرکت در اطراف بر روی شماره گیری با حرکت مچ دست برای یک اثر است که حتی بیشتر خیره کننده. مورد طرف و جای نیز مجموعه ای با الماس در مجموع 11.59 قیراط به علاوه .35 عیار مجموع برای هفت الماس موبایل. 36 mm دیده بان در می آید 18 عیار سفید یا گل رز طلا با مروارید صفحة با الماس و نشانگر یک ساعت یک guilloched درونی دایره احاطه شده توسط الماس. جنبش فوق العاده نازک اتوماتیک 96.17 با 65-ساعت قدرت رزرو. آن است که در قیمت $88,300.

Chopard Mille Miglia Watches

Chopard Mille Miglia GTA Azzurro قدرت کنترل و GTS Azzurro Chrono حسن نیت ارائه میدهد از Chopard

برای آن اسپرت ارائه Chopard منتشر کرده است دو Mille Miglia ساعت. معروف ایتالیایی ماشین مسابقه که از آنها خود را الهام بخش است سالانه 1 ، 000 مایل بازحمت حرکت کردن از طریق ایتالیا. این ساعت جدید از علامت 32 سال با نام تجاری حمایت کرده است در این مسابقه است. به طور معمول طول می کشد محل در ممکن است, اما در این سال از آن شده است به تعویق افتاد, اکتبر, اما جدید ساعتهای آماده به رول. Chopard جوایز “مسابقه” نسخه از آن Mille Miglia به برندگان و پس از 1990s نیز منتشر شد نسخه محدود یادبود ساعت ،

دو سال 2020 نسخه GTS Azzurro قدرت کنترل و GTS Azzurro Chrono به نام برای لاجوردی-آبی رنگ های مورد استفاده در اتومبیل های مسابقه ای و برای GTS (“Gran Turismo مسابقه”). Mille Miglia GTS Azzurro قدرت کنترل خودکار زمان و تاریخ در فولاد ضد زنگ با 18 عیار گل رز طلا گودی دست و نشانگر رینگ. آن را شامل در خانه COSC-گواهی اتوماتیک کالیبر 01.08-C با 60-ساعت قدرت رزرو. مثل همه Mille Miglia نسخه های آن محدود است و شماره در این مورد به 500 قطعه در قیمت $9,690.

Chopard Mille Miglia Watches

Chopard Mille Miglia ساعت حسن نیت ارائه میدهد از Chopard

شماره گیری از Mille Miglia GTS Azzuro Chrono است که با الهام از یک ماشین کلاسیک پانل ابزار در حالی که قدرت کنترل یک قدرت رزرو شاخص طراحی شده مانند یک سوخت سنج. هر دو باید 1000 Migia جهت فلش در اطراف پنجره تاریخ و جای سراشیب مانند انحنای دست گردد coachwork. تاج به یاد دلپذیری کلاه از مسابقه به سبک سوخت باک. الت سنجش فواصل زمانی فشار-قطعات حکاکی به تقلید ضد لغزش الگوی کاربردی برای کنترل پدال از اتومبیل های رقابت و تسمه ساخته شده از چرم سوراخ دار مورد علاقه رانندگان از 1950s و ’60s با یک پوشش لاستیکی که تکرار الگوی آج از یک Dunlop مسابقه تایر. الت سنجش فواصل زمانی نسخه در یک نسخه محدود از 750 قطعه است که در قیمت $7,400 در جراحی و شامل یک COSC-گواهی اتوماتیک با 48 ساعت قدرت رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>