تراشه و جوانا Gaines بازگشت به تلویزیون با چهار ساعت ویژه


chip-and-joanna-gaines-magnolia-tv-special
HGTV/DIY Network

تراشه و جوانا Gaines ویژه پخش در شب یکشنبه و شامل یک پیش نمایش از تلویزیون شبکه ماگنولیا شبکه

مورد علاقه ما Fixer Upper زن و شوهر تراشه و جوانا گاینس شد برنامه ریزی برای راه اندازی خود را شبکه تلویزیونی ماگنولیا شبکه در ماه اوت است. با توجه به بحران بهداشت و درمان, اما آنها مجبور شدند برای به تاخیر انداختن راه اندازی تا زمان نامعلومی تاریخ. اما این بدان معنا نیست که ما باید صبر کنید برای دریافت یک طعم و مزه از آنچه ما می توانیم انتظار خود را از سرمایه گذاری جدید. زن و شوهر اعلام کرد و گفت آنها در حال پخش چهار ساعته ویژه به نام “ماگنولیا ارائه: یک نگاه به عقب و نگاه به آینده” در روز یکشنبه 26 آوریل در 5/4c در DIY Network, پیش نمایش همه چیز ماگنولیا شبکه.

مارک اولین بار زن و شوهر شده و در تلویزیون پس از سال 2018 زمانی که آنها خداحافظی به محبوب خود HGTV نشان می دهد Fixer Upper, “ماگنولیا ارائه: یک نگاه به عقب و نگاه به آینده” را نه تنها از ویژگی های پیش از این هرگز دیده می شود فیلم از Fixer Upper و به طرفداران یک به روز رسانی در مورد آنچه آنها را پنج بچه — دریک 15 الا رز, 13, دوک, 11, Emmie کی 10 و خدمه 1 — شده تا پس از نمایش به پایان رسید اما خاص را نیز به طرفداران یک نمونه از 10 تایید شده نشان می دهد که هوا بر روی شبکه جدید.

در علاوه بر این به پشت هر قسمت از Fixer Upper, شبکه تایید شده نشان می دهد که شامل رشد گل کوچک, آشپزخانه قرار دادی, خانواده شام به میزبانی سفر کانال star dwell, مرمت جاده, این Fieldhouse, فوق العاده, پدر, خانه, کار, دست, آشپزخانه, مسافرخانه آثارو خانه در جادهبازیگران خود را همیشگی و مورد علاقه گروه Abner و آماندا رامیرز از Johnnyswim.

“در حال حاضر این مهم است که همه ما همچنان به نگاه کردن به یکدیگر با رعایت دستورالعمل مندرج توسط کارشناسان رهبران و خط مقدم قهرمانان کار خستگی ناپذیر برای دریافت همه ما را از طریق این زمان دشوار” آنها گفت: در آزادی مطبوعات. “با این که اولویت ما, ما تصمیم به تاخیر ماگنولیا شبکه راه اندازی تا ما با خیال راحت می توانید از سرگیری تولید. ما باید یک تیم پشت سر ما و ما مشتاقانه منتظر به روز جلوتر هنگامی که ما می تواند به کار و گفتن داستان خوب است که تشویق و ایجاد انگیزه و الهام بخش امید است.”

“در عین حال ما در حال میزبانی این پیشنمایش ویژه که در آن ما به شما زیرچشمی نگاه کردن به آنچه که ما روی آن کار کرده ایم و بیشتر از آنچه برای این شبکه ما در حال ساخت!” آنها اضافه شده است.

ماگنولیا ارائه: یک نگاه به عقب و نگاه به آینده پخش مارس 26 در 5/4c در تبادل نظر شبکه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im