دانش آموزان چینی احیای باستان آهنگ سلسله مد به عمل اجتماعی فاصله

تصویر های اعتباری – ژجیانگ روزانه

تبلیغات

در ماه های اخیر ما آمده ایم در سراسر ویدئوها از مردم با راه های خلاق به عمل اجتماعی دورى از جمله قرار دادن در ssbbw لباس و مفتولهای که به معنای واقعی کلمه آن را غیر ممکن است برای مردم به عرض حداقل 1 متر از فضای شخصی خود را. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد دانش آموزان مدرسه ابتدایی در چین در حال انجام همان.

در عکس هایی که به تازگی ظاهر آن نشان می دهد چگونه دانش آموزان در Yangzheng مدرسه ابتدایی در چین را احیا باستانی مد و لوازم جانبی فرسوده در طول آهنگ سلسله (960-1279). اگر شما تا به حال به تماشای فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد بر اساس چین باستان و سپس این کلاه که شما ممکن است را دیده اند که در آن آنها می آیند با “بال” در هر طرف از کلاه.

کلاه نیست در واقع طراحی شده به عنوان یک راه برای تمرین های اجتماعی فاصله. با توجه به داستان به نظر می رسد که سلسله امپراتور در آن زمان Taizu آمد تا با طراحی کلاه به منظور حفظ دادگاه آداب و برای جلوگیری از دیگران از توطئه علیه او. او معتقد بود که بال در کلاه آن را دشوار است برای مقامات به زمزمه به یکدیگر بدون تحریک هر یک از دیگر در صورت و در نتیجه جلوگیری از آنها را از توطئه علیه او در حالی که در دادگاه.

صحبت ژجیانگ روزنامه هنگ فنگ مدرسه را اصل نقل است گفت: “این در واقع ما نوآوری است. ما در حال دفاع از دانش آموزان به پوشیدن یک کلاه متر و حفظ یک متر فاصله.”

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره چین Coronavirus Covid-19 و مد. منبع: goldthread2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>