child-hospitalization-covid-florida
LWA/گتی

هفته قبل از مدارس در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در فلوریدا بستری شدن در بیمارستان در میان کودکان سر به فلک کشید نزدیک به 25 درصد

در اوایل این بیماری همه گیر بهداشت کارشناسان گفت که کودکان نه تنها در کاهش خطر آلوده شدن به COVID-19 اما اگر آلوده شد به طور قابل توجهی کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند از یک عفونت جدی در نهایت در بیمارستان و مرگ به عنوان یک نتیجه از آن است. این شده است یکی از بزرگترین استدلال استفاده شده توسط طرفداران از بازگشایی مدارس در پاییز. اما به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در برخی از نقاط کشور بیشتر کودکان در حال سقوط قربانی به ویروس و بستری نرخ در میان کودکان در حال افزایش است. در واقع در فلوریدا تعداد کودکان پایان در بیمارستان با کروناویروس در حال افزایش بوده است به طوری سریع است که همراه با عفونت مثبت رای شماره جدید کودکان موارد و بستری شدن در بیمارستان باید majorly رسید.

فقط هفته قبل از فلوریدا کودکان در مجموعه ای به رفتن به مدرسه دولتی در حال تجربه یک رکورد افزایش در coronavirus موارد در کودکان سنین 17 و تحت. با توجه به سی ان اناز فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده در جولای 16 که 23,170 کودکان سنین 17 و تحت تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از زمان شروع این بیماری همه گیر. اما با 24 جولای افزایش یافت که تعداد 31,150 — عظیم 34 درصد افزایش در کودکان موارد فقط در هشت روز.

آزمون مثبت رای برای کودکان نیز افزایش یافته و از 13.4 درصد به 14.4 درصد بین جولای 16 و 24. به عنوان برای کودک بستری شدن در بیمارستان آن در حال افزایش بیش از حد. همانطور که از جولای 16, 246 کودکان بستری شده بود با coronavirus شماره پریدن تا 23 درصد به 303 ژوئیه 24. مرگ و میر نیز افزایش یافته است در طول مدت زمان مشابه افزایش از چهار تا پنج با جولای 16, مرگ کودک 9 ساله Kimora “دو خواهر” Lynum. به گفته او خانواده دختر تا به حال شناخته شده از قبل موجود شرایط.

سی ان ان اشاره می کند که این آمار به طور مستقیم در تضاد با وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos’ ادعا می کند که کودکان “جلو از بیماری” که “آن را دریافت نمی کند و انتقال آن را به خود.”

فلوریدا که باز زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر است و در حال حاضر کانون بیماری همه گیر است که هنوز برنامه ریزی فیزیکی افتتاح مدرسه در ماه اوت است. معلمان تا مصرانه در برابر بازگشایی که فلوریدا انجمن آموزش و پرورش به طرح دعوی درخواست یک قاضی برای جلوگیری از فرماندار ران DeSantis و آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران اضطراری سفارش نیاز خود را به بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس های حضوری. طرح دعوی در دادگاه خواستار آن است که دولت مقامات بالا نباید قادر خواهید بود به زور مدارس برای بازگشایی مگر اینکه اقدامات حفاظتی مانند شدت کاهش اندازه کلاس و ارائه مربیان کافی تجهیزات حفاظت فردی — گرفته شده برای محافظت از معلمان و بچه ها.

“این مزخرف به فکر می کنم که ما آماده برای باز کردن آجر و ملات و شروع تدریس فقط در دو هفته” فلوریدا انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور Fedrick اینگرام گفت: امروز نشان می دهد. “2.8 میلیون کودک در بسته ما برای به دست آوردن این حق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de