بررسی شربت خانه خود را: دو کودکان سرفه داروهای بودند به یاد می آورد


cough-syrup
Sujata جانا/EyeEm/گتی ایماژ

باید هر یک از فرزندان Robitussin یا Dimetapp شربت سرفه در آشپزخانه ؟

پدر و مادر اگر شما هر گونه شربت سرفه در شربت خانه خود را به گوش کردن. روز پنج شنبه شرکت داروسازی گلاکسو مصرف کننده مراقبت های بهداشتی به طور داوطلبانه به یاد می آورد دو تعداد زیادی از کودکان Robitussin عسل سرفه و گرفتگی قفسه سینه DM و یکی از بسیاری از کودکان Dimetapp سرد و سرفه. محصولات به حال نادرست دوز فنجان در بسته بندی خود را.

با توجه به FDA دوز فنجان برای کودکان Robitussin عسل محصول در حال از دست رفته 5 میلی لیتر و 10 میلی لیتر فارغ التحصیلی و دوز فنجان برای کودکان Dimetapp محصول در حال از دست رفته 10 میلی لیتر از فارغ التحصیلی. هر دو محصولات دوز فنجان تنها 20 میلی لیتر از فارغ التحصیلی.

این شرکت کشف خطا در هنگام بررسی محصولات بسته بندی اسناد و مدارک.

“وجود یک خطر بالقوه ناشی از مصرف بیش از حد تصادفی اگر مراقبان توزیع شربت نیست متوجه اختلاف بین فارغ التحصیلی چاپ در دوز فنجان و نشان داد به مقدار تجویز می شود (به عنوان کارگردان در راهنمای استفاده)” FDA متحده است.

فراخوان محدود است به زیر سه لات:

کودکان Robitussin عسل سرفه و گرفتگی قفسه سینه DM 4 اونس.
NDC 0031-8760-12
بسیاری: 02177 انقضا: ژانویه 2022; 02178 انقضا: ژانویه 2022

کودکان Dimetapp سرد و سرفه 8 اونس.
NDC 0031-2234-19
بسیاری: CL8292 انقضا سپتامبر 2021

FDA

این مقدار زیادی در سراسر کشور توزیع شد بین Feb. در 5 سال 2020 و 3 ژوئن 2020.

علائم مصرف بیش از حد از هر دو محصول ممکن است شامل افزايش فشار خون شدید و سرگیجه یا خواب آلودگی غش تشنج, کاهش خستگی, تهوع, استفراغ, یبوست, اسهال, درد شکم, و بیشتر FDA گزارش.

“از تاریخ فراخوان اعلام GSK مصرف کننده مراقبت های بهداشتی دریافت کرده است و نه هر گونه عوارض جانبی مرتبط با این محصولات و یا شکایات مصرف کنندگان در مورد نادرست دوز فنجان با محصول عرضه شده” FDA متحده افزود که GSK مصرف کننده بهداشت و درمان اعلام کرده است عمده فروشان و توزیع کنندگان و خرده فروشان به ترتیب برای بازگشت از هر گونه به یاد می آورد محصولات و که کسانی که با یک موجود به موجودی زیادی که به یاد می آورد باید توقف توزیع و قرنطینه این لات بلافاصله.

تماس 1-800-762-4675 بین ساعت 8 صبح و 6 p. m. EST, از دوشنبه تا جمعه برای سوال و یا گزارش واکنش نامطلوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>