بررسی استدلال مسخره مردمی با داشتن طول قرنطینه

مامان ترسناک و نعناع تصاویر/گتی بسیاری از ما شده اند و هزینه های زیادی از زمان اضافی در خانه با همسران ما ح

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
couple-fighting-During-Quarantine
مامان ترسناک و نعناع تصاویر/گتی

بسیاری از ما شده اند و هزینه های زیادی از زمان اضافی در خانه با همسران ما حدود 3 ماه در حال حاضر (با تشکر از coronavirus.) من در مورد شما نمی دانم, اما آن را به یک الاغ سه ماه در اطراف خانه من.

من دوست دارم شوهر من. او را میپرستم. ما شده ایم با هم برای نیمی از زندگی ما, و او هنوز هم آن را برای من. من فکر می کنم او داغ من احترام او باعث خنده است. از تمام مردان زنده او بسیار مورد علاقه من یکی. صادقانه میگویم. من را انتخاب نمی کند هر کس دیگری می شود در خانه گیر کرده و این واقعا چیزی گفته در یک جهان که در آن Jason Momoa وجود دارد.

این درست است که در حال حاضر او به معنای واقعی کلمه تنها فیلم من شده است ظرف شش پا در ماه و این نه از آن مردم است.

من این مرد اما من یک فرد انسانی که نیازهای دیگر انسانی مردم — ترجیحا دوست دختر من –برای سالم ماندن. COVID-19 به من داده است به طور کامل بیش از حد زمان به تمرکز مشتاقانه در حجم شوهرم تنفس که در مورد شما بدونم است بیش از حد لعنت با صدای بلند و او نیاز به آن را با هم.

هفته گذشته او به خانه بازگشت و از فروشگاه های مواد غذایی با یک بطری خردل دیژون. فروشگاه شد و به من معمول با نام تجاری سنگ-زمین خردل و او فکر دیژون خواهد بود خوب جایگزین.

تنها من نبوده است در هر نقطه در یک زمان طولانی محتویات یخچال من شروع به احساس بسیار مهم است و این خردل دیژون بود ناامید کننده نی که پشت شتر را شکست. بحث اجتناب ناپذیر بود.

چشمان من پر از اشک گفت: من چیزی به اثر "این نیست من خردل اسکات. آن را حتی نگاه و یا طعم مانند من خردل. چگونه می تواند ما را غریبه پس از هفده سال ؟ آیا شما می خواهید به ترک من ؟ این یک علامت ؟ ما باید بیش از حد بسیاری از کودکان و نوجوانان را برای شما به پرداخت هزینه حمایت از کودک و یک دوم اقامت بنابراین لذت بردن از زندگی جدید خود را در گاراژ!"

سپس به من گفت او را به صحبت می کنند به من گفت: "با کمال میل!" و ما صحبت نمی برای یک ساعت.

واضح است که ما باید وارد "سر و کله زدن در مورد احمق گه" مرحله قرنطینه.

من نمیفهمد ما نمی تواند به تنهایی پس من مجموعه ای از برای پیدا کردن برخی از افراد دیگر مایل به اشتراک گذاشتن خود را, خنده دار, مسخره, خرده یا احمقانه استدلال با مامان ترسناک.

اجازه دهید فقط می گویند ما خردل استدلال در حالی که هنوز هم واقعا احمقانه نیست به تنهایی. وقتی که می آید به قرنطینه نزاع هیچ موضوع خارج از محدوده و بدون جرم بیش از حد کوچک است.

آن را چک کنید:

1. شوهر من ترک بازی کلمات با دوستان با من چرا که او متقاعد شده است که من ، من به او گفتم بازی حتی نمی خواهد قبول کند تا کلمات, اما او مراقبت می کند. او مانند "WTF می کند" چی " حتی معنی است؟! شما به من گفتن شما می دانید که چگونه به استفاده از آن در یک جمله؟" من گفتم: "خوب من نه به شما گفتن که اما آن را به من 25 امتیاز و بازی می گوید آن را واقعی کلمه بنابراین فقط مقابله با آن است." او حذف برنامه. COVID کشته WWF در این خانه است. –جن W.

2. من و همسرم در حال جنگ با ما رشد فرزندان و همسران خود. یک شب تمام شش ما رو به یک بحث گرم با مطرح صداها و یکی از فرزندان به پایان رسید تا طوفان به بیرون از اتاق. آن یک ظرف غذا بود. جنجال? "است که تحت پوشش بخشی از مرکز باغ در انبار خانه که در آن ثبت نام نقدی در نظر گرفته شده است در داخل خانه یا خارج از منزل?" –تریش G.

3. COVID به من نشان داده است که ازدواج کردم و یک قاتل زنجیره ای و یا نوعی دیگر از بیمار روانی. من کار نمی کند در حال حاضر, بنابراین من, شوهر, شده است تا برای اولین بار. ما شیر آب حمام فقط دارای یک دستگیره برای هر دو سرد و گرم, و این است که چگونه من کشف شد که شوهر من برس دندان های خود را با آب داغ! اولین بار من به طور تصادفی یک لقمه از بخار داغ خمیر دندان من آن شانه ای بالا انداخت اما در حال حاضر این جنگ است. چه نوع نپرداخته برس دندان های خود را با آب گرم و حتی قرار دادن آب سرد برای بقیه از ما ؟ من بازاندیشی تمام زندگی من را انتخاب کند. –Keri C.

4. نامزد من بمکد در تاشو حوله. من به او گفتم روش من (نیمه/نیمه/ سوم) یک میلیون بار اما او می گوید آن را گیج کننده است و او فقط می تواند آن را درک. بودن در اینجا با نادرست خورده حوله جان من و او عصبانی می شود وقتی که من آنها را حل کنند. آن را درست انجام دهد و ما اصلا به استدلال می کنند! –آماندا B.

5. من limoncello La Croix فن. سلام. آن را مانند کیک لیمو در یک نوشیدنی. یام. به هر حال من را ترک نمی کند یک قطره. نه یک قطره. دوست پسر من را دو جرعه با مواد غذایی خود را و ترک آن را پس از آن می رود ، من در نهایت پس از تغذیه است که نادانسته به او من را نجات داد و آن را در یخچال و سعی کردم او را به نوشیدن آن تخت روز بعد. شما نمی اتلاف چیزی که خوشمزه! –Lauren C.

6. نامزد من هرگز بزرگ, پرنیان, اما از آنجایی که ما هم در دست ما سعی دارم به او یاد می دهد. ما به ندرت استدلال می کنند اما او آنقدر دیوانه زمانی که من او را درست. مانند دیوانه دیوانه. بزرگ دیوانه. شب دیگر, من در نهایت ایستاد و فریاد زد: "آیا شما می خواهید من کمک کند یا نه؟!" و او فریاد زد: بازگشت, "متاسفم, عسل! من در حال تلاش هستم!" و من نمی دانم اگر که واقعی بود ببخشید و یا اگر ما هنوز هم استدلال یا چه. من هرگز به نام عسل بنابراین به شدت. –آریل D.

7. از آنجایی که ما شده اند در خانه بسیار متوجه شدم که شوهر من به نظر می رسد در لیست املاک و مستغلات همه اشتباه است. من در نهایت تغذیه و به او گفت "من نفرت راه شما نگاه کنید Zillow!" او طول می کشد برای همیشه لطفا برای در عکس به دنبال بررسی هر یک از baseboards به راه سقف زاویه دار. گفتم: "من فقط در تلاش بود به شما نشان دهد که چگونه آشپزخانه است." –Samara M.

8. ما در گذشته بحث شد در مورد شوهرم ناتوانی کامل به ارتکاب عینک به ماشین ظرفشویی. زمانی که او پس از اتمام یک لیوان شیر به جای شستشو کردن شیشه و قرار دادن آن در sink/ظرفشویی او قرار می دهد خالی شیر شیشه ای در یخچال. من در بر داشت چهار خالی شیر مادر در یخچال دیروز! مانند چرا؟! –کریستینا B.

9. من هفت سال است که یادگیری چگونه به تخت بزرگتر از خود و آن جان من نه به دخالت و انجام آن بهتر است. چند روز پیش او دهنی, انگشت کردن پتو همه جا در هر جهت به جز سمت بالین. من در تلاش بود به طور مستقیم اما او فقط درک نمی کنند آنچه که من به معنای. من به پایان رسید تا فریاد, "Pull آن که در راه" مانند برخی از نوع bonkers pterodactyl. پسر من فریاد زد: بازگشت, "مامان! آنچه شما در مورد صحبت کردن!? کدام راه است؟" سپس پشت سر هم به اشک. من احساس وحشتناک و شروع به عذرخواهی می کنیم اما پس از آن او فقط شروع به خنده hysterically, و من نمی تواند کمک کند اما او بپیوندند. ما هر دو فقط تو بر unmade تخت و زوزه میکشیدند محکوم کنند با خنده چون همه چیز فقط پوچ. قرنطینه ، –کت C.

10. من ذهن من شوهر من به خاطر او ترک پوشک کثیف در اتاق نشیمن. منظورم این است که او فقط در سمت چپ آن وجود دارد و در زمان نوزاد را به حمام. وجود مدفوع در آن وجود دارد! این یک اضافی دو پا را به یک سطل زباله می تواند! من معمولا فقط پرتاب آنها را, اما من حدس می زنم که به دام افتاده در این خانه دارای فرسایش صبر من. من آن را از دست داد. او را درک نمی کنند به همین دلیل من به طور ناگهانی به طوری عصبانی در مورد آن چرا که "او آن را در همه زمان ها است." من داد زدم "که است مشکل!" من چغندر قرمز است. من خوش شانس هستم من سر نمی پاپ حق من بدن. –سوزان N.

11. شوهر من شروع تاشو کوچک انبوهی از لباس ها و ترک آنها را در مقابله با. وقتی از او پرسیدم چرا او گفت: "من واقعا در رفتن در هر نقطه در به طوری که آنها در حال کافی جهت شستشو." من پرسید که چرا او این کار را نکرد فقط چسبیدن به آنها را به بالا و او گفت: "آنها به اندازه کافی تمیز به قطع." که...یک چیز نیست. آنها را تمیز یا کثیف. وجود ندارد و سوم حمام-ضد ارزش تعیین. ما در حال حاضر در سکوت رختشویی جنگ. من بازی شیر یا خط خود را "نیمه پاک" شمع به مانع و او گرداند و آنها را به مبارزه برای نجات آنها از شسته شدن بیش از حد به زودی. دیوانه کننده است. –ژان U.

12. آخر هفته گذشته من فوق العاده دوستانه و برونگرا, شوهر کاملا منفجر کرد چون من نمی تغییر رول کاغذ توالت در حمام. این ما مهمان حمام, ما به ندرت از آن استفاده کنید و ما را نداشته مهمان در ماه, اما برای برخی از دلیل دیدن آن خالی رول ساخته شده او را احساس می کنید همه چیز. او ranted و در مورد چگونگی آن بی احترامی احساس و من فقط خیره در او را در سکوت و سپس در نهایت گفت: "آیا شما انجام می شود؟" او گفت: بله و نگاه ترسو. من می خواهم به طور معمول چوب برای خودم اما من اجازه این یک بروید. او و خروجی و اجتماعی او است نه قطع برای این جداسازی چیز. –نورا L.

13. شوهر من است امیدوار کننده برای قرار دادن دو شناور قفسه در آشپزخانه ما برای حدود شش ماه در حال حاضر. ما تا به حال قفسه کل این زمان و با این همه زمان در دست او در نهایت به اطراف کردم قرار دادن آنها. برای برخی از دلیل هنگامی که من آنها را دیدم, من به طور کامل قادر به درک که چگونه آنها می خواهم به ماندن بر روی دیوار. او نگه داشته و در توضیح گفت: "آنها مانند یک جعبه Kelsey! آنها یک نوجوان جعبه خالی!" آن را هنوز هم حس را ندارد. او به من نگاه کن مثل من ادم سفیه و احمق, بنابراین من به پایان رسید تا فریاد "سر خود را به یک, لاغر, جعبه خالی!" و طوفان ، کلاس سوم توهین ظاهرا نام قرنطینه مبارزه با بازی. آن را خوب است. ما خوب است. همه چیز خوب است. –Kelsey G.

مهم نیست که چقدر شما را دوست دارم خانواده خود یک تحول ناگهانی مانند جهانی و همه گیر می تواند به ایجاد فرصت برای برخی از سطح از جنگ است. این پوچ کلامی گرد و غبار-یو پی اس می تواند خسته کننده در حال حاضر, اما اگر شما می توانید نگه دارید خود را حس شوخ طبعی و اعتراف زمانی که شما بخواهید می توانید آن را برای برخی از داستان های خنده دار.

فقط به انجام بهترین خود را به جمع اوری برخی از اضافی صبر می گویند شما متاسفم که شما از دست دادن سرد خود را و پیدا کردن برخی از راحتی در دانستن همه ما خواهد بود خنده در مورد این بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن