وبلاگ خواندن کتاب برای بچه های خود را برای کمک به کودکان در نیاز


Savewithstories-grid
SAVEWITHSTORIES/Instagram

وبلاگ در حال خواندن کتاب برای بچه های خود را برای کمک به تغذیه کودکان در دوران مدرسه به تعطیلی

پس از همه گیر شروع بسیاری از افراد — مانند کروبی و سازمان ها مانند کنجد خیابان — پا کرده اند تا عملا سرگرم کردن ملت ما جوانان که در خارج از مدرسه و در خانه گیر کرده در طول COVID-19 بیماری همه گیر. از اواسط ماه مارس تعدادی از وبلاگ شده اند وام خود را مشهور صدا با خواندن داستان قبل از خواب در Instagram که عالی دست یاری پدر و مادر که در حال کشیده نازک در لحظه ای اما نه تنها که — این ستاره نکردم مجازی داستان سرایی جلسات نیز جمع آوری پول برای تغذیه بچه ها که تکیه بر مدرسه برای مواد غذایی و ممکن است در مبارزه در طول تعطیلی مدارس.

جنیفر گارنر و امی آدامز برای اولین بار دو وبلاگ به پیوستن به نیروهای با موسسات خیریه نجات کودکان و هیچ بچه ای گرسنه به راه اندازی “ذخیره با داستان” که با هدف اطمینان حاصل شود که سی میلیون کودک در سراسر جهان که در تکیه مدرسه برای رفتن نیست ، امید است که به عنوان پدر و مادر و بچه ها لحن در برای شنیدن مجازی داستان زمان جلسات آنها نیز کمک به صرفه جویی در با داستان.

مشاهده این پست در Instagram

با تشکر از شما به هر که داده پس سخاوتمندانه به #SAVEWITHSTORIES و بزرگ با تشکر از شما @onceuponafarm برای اهدای 50.000 دلار برای این تلاش ارائه حدود 37,500 کودکان با وعده های غذایی و حمایت آموزشی است که آنها به طور معمول دریافت می کنید زمانی که مدرسه در جلسه. ♥️ . “Big Red Barn” توسط مارگارت عاقلانه قهوه ای نشان داده شده توسط Felicia باند (منتشر شده توسط @harperkids) . سی میلیون کودک در تکیه مدرسه برای مواد غذایی است. در پاسخ به نیازهای کودکان و نوجوانان در طول این مدرسه تعطیلی @savethechildren و @nokidhungry باید یک صندوق جدید @SAVEWITHSTORIES برای حمایت از بانک های مواد غذایی و همراه غذا کامیون و جامعه تغذیه برنامه بودجه را به انجام آنچه آنها بهترین—و همچنین—با اسباب بازی های آموزشی و کتاب و برگه را به مطمئن شوید که مغز در حال کامل و همچنین شکم. . اگر شما می توانید مدیریت زمان یک هدیه از $10, لطفا متن را ذخیره کنید به 20222. اگر دیگر مقدار که کار برای شما بهتر لطفا از وب سایت ما—لینک های زیستی. وجود ندارد و حداکثر و حداقل وجود ندارد—ما با هم طلوع خواهد کرد و ما با هم می تواند کمک کند. . با تشکر از شما و ایمن ماندن. XX #SAVEWITHSTORIES

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط #SAVEWITHSTORIES (@savewithstories) on

تا کنون ده ها تن از وبلاگ شرکت کرده اند. به معنای واقعی کلمه نام یک بیان و آنها احتمالا خواندن یک داستان. لین مانوئل میراندا? بله. Jon Hamm? او در آن وجود دارد بیش از حد.

به نام چند, Ellen Degeneres, hilariously جزئیات از طراحی کتاب , Ellen Degeneres, صفحه اصلی, Jeff Goldblum خواندن Dr. Seuss کلاسیک Horton hears a Whoو دختر بچه, Mindy Kaling, جزئیات کوچک قرمز سواری هود.

امروز زمان داستان می آید از نویسنده Roxane گی که جزئیات جدید بدن-مثبت کتاب داستان نوشته شده توسط فراگیر, لباس نام تجاری جهانی استاندارد است.

مشاهده این پست در Instagram

“آنچه را که مد مانند نگاه کنید اگر آن را شامل همه ما?” توسط @universalstandard illustrated by @bunny_fart – به عنوان خوانده شده توسط @roxanegay74 . سی میلیون کودک در تکیه مدرسه برای مواد غذایی است. در پاسخ به نیازهای کودکان و نوجوانان در طول این مدرسه تعطیلی @savethechildren و @nokidhungry باید یک صندوق جدید @SAVEWITHSTORIES برای حمایت از بانک های مواد غذایی و همراه غذا کامیون و جامعه تغذیه برنامه بودجه را به انجام آنچه آنها بهترین—و همچنین—با اسباب بازی های آموزشی و کتاب و برگه را به مطمئن شوید که مغز در حال کامل و همچنین شکم. . اگر شما می توانید مدیریت زمان یک هدیه از $10, لطفا متن را ذخیره کنید به 20222. اگر دیگر مقدار که کار برای شما بهتر لطفا از وب سایت ما—لینک های زیستی. وجود ندارد و حداکثر و حداقل وجود ندارد—ما با هم طلوع خواهد کرد و ما با هم می تواند کمک کند. . با تشکر از شما و ایمن ماندن. XX #SAVEWITHSTORIES

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط #SAVEWITHSTORIES (@savewithstories) در

کتاب — آنچه را که مد مانند نگاه کنید اگر آن را شامل همه ما ؟ — داستان “یک جهان که در آن همه نوع و پذیرش” و با نام تجاری امید داستان کمک خواهد کرد “از بین بردن کلیشه های زیبایی و اجازه دهید به نسل های آینده تعریف می کند که چگونه آنها جهان را ببینید — و خود را در آن است.”

جهانی موضوع

سر به صرفه جویی با داستان سایت به کمک مالی به علت و یا به یک بار هدیه از $10, متن ذخیره 20222. بچه های خود را و گوش دادن به یک داستان در حالی که کودک دیگر می شود دسترسی به یک وعده غذایی سالم — آن را به یک برنده در سراسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de