celebs-read-room-1
ترسناک مامان گال Godot/Instagram, EllenTube/Youtube و ونسا Hudgens/Instagram

یک تفاوت وجود دارد بین ارائه بسیار مورد نیاز سرگرمی و یک تن-ناشنوا حواس پرتی.

رشد من مشتاقانه در انتظار ما خانواده هفتگی مردم magazine تحویل هر جمعه بدون شکست — من می دانستم که من تا به حال حداقل یک ساعت بدون وقفه از فرو بردن خودم در پر زرق و برق, براق, زندگی ثروتمند و مشهور. روابط عمومی-fluffed داستان و فوق العاده مطرح “شیوه زندگی” عکس گسترش ارائه شده من با حس سرگرمی و فرار از واقعیات است که به دنبال من در طول بیشتر از زندگی من است.

وجود دارد هیچ چیز مانند یک بحران جهانی در رسانه های دیجیتال سن به همه که به توقف screeching هر چند که ما همه شاهد در زمان واقعی است.

بسیاری از دقت گردد نماهای فاسد از طریق Instagram posts زنده فیلم توییتهایی و تیک-Toks که در آن افراد بدون مربا بسته بندی شده از بند باز کردن برنامه, خوب, هر آنچه در آن است که آنها در حال رها کردن.

وجود دارد هیچ فیلم برای اولین بار بحث را نشان می دهد junkets مطبوعات در مصاحبه و یا اجرای زنده در حال حاضر. نوچ همه ما در حال نشستن در خانه تلاش برای ایمن ماندن و سالم bingeing Netflix و تلاش برای از دست دادن ذهن ما به عنوان ما به شدت در تلاش برای انطباق با این “طبیعی است.”

به جز مردم نمی تطبیق خوبی هستند فوق العاده غنی و فوق العاده ممتاز ، تصور کنید که!

چگونه بسیاری از بار, برای مثال, می توانید ما را بشنود الن زاری چگونه “بی حوصله” او است, شکایت از او ساحلی عمارت که او احساس می کند مانند او در “زندان” قبل از اینکه ما احساس اوه من نمی دانم کمی انقباض? (او همچنین گفت: در آن احساس می کند مانند زندان به دلیل “هر کس در اینجا گی” است که یک راه باور نکردنی برای از چهره های برجسته در LGBTQ تاریخ به پانچ کردن.)

آن تن-ناشنوا در بهترین و کاملا بی عاطفه و بی ملاحظه در بدترین حالت — به خصوص به عنوان انسان که در واقع در زندان های سراسر کشور در حال زندگی بدون صابون و مناسب حمایت از coronavirus.

نه دقیقا Relatable محتوای™ او فکر می کند آن است, آن است ؟ او به تنهایی است. بسیاری از افراد مشهور دیگر باید آهی کشید و دور خود را “خستگی” کاملا بی اعتنا به این واقعیت است که در جهانی همه گیر بودن خسته لوکس است. یکی از دوستان من ساخته شده توجه داشته باشید فراوانی از خستگی به تازگی و من شده اند قادر به متوقف کردن فکر کردن در مورد آن را برای هفته ها.

بسیاری از ما نمی توانیم به سادگی خسته می شود در حال حاضر.

ماه گذشته ونسا Hudgens به او نشان داد کل کل در یک Instagram Live (هر کس دیگری متوجه شده است که تقریبا وجود دارد 45,678 افراد مشهور-led Instagram Live ویدئوها روزانه در حال حاضر؟) هنگامی که او nonchalantly شانه ای بالا انداخت این واقعیت است که بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن دلیل آن را “اجتناب ناپذیر است.”

آنچه او نمی گویند و نمی, واقعا, چون مفهوم ضمنی کاملا روشن است که بسیاری از مردم فقیر در حال رفتن برای مردن. افرادی که زندگی نمی کنند راه او می کند. و فقط می خواهم که او را خراب من در حال حاضر سالانه مشاهده Netflix بکشد شاهزاده خانم سوئیچ. چیزی در مورد او نمی مراقبت اگر افراد در معرض خطر مرگ برگ قطعا انت طعم و مزه در دهان من dunno!

Justin Timberlake به تازگی تاسف داشتن به پدر و مادر خود را پنج ساله پسر سیلاس و تمام وقت, تماس آن “انسان” باید به پدر و مادر 24/7.

تصور کنید اعتراف شما نمی parented 24/7 در پنج سال شما بوده ام به یک پدر و انتظار فرسوده-پایین پدر و مادر که نمی توان میلیون ها دلار یا باید مقادیر عظیم کمک به ارتباط! مردم در توییتر به نام تیمبرلیک و Biel برای اینکه بخشی از خارج از لمس دسته.

و در اینجا ملیسا جوآن هارت که یک زن سفید ارسال یک ماسک صورت selfie در Instagram, صفحه, غرق در افکار بود که او فرسوده مانند یک ماسک قبل از همه گیر فروشگاه مواد غذایی کارکنان را “به نام پلیس.”

Clarissa ممکن است بخواهید برای توضیح آنچه که او بدان معنی است که من میگویم.

در حال حاضر حذف پست مدونا به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در Instagram حساب که در آن او به نام کروناویروس “بزرگ اکولایزر” در حالی که بیحال شدن در وان حمام.

“این بزرگ اکولایزر و چه وحشتناک است در مورد آن چیزی است که در مورد آن,” او گفت:. “چه وحشتناک در مورد آن ساخته شده و همه ما در برابر بسیاری از راه و چه فوق العاده در مورد آن این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه … ما همه در همان قایق است. و اگر کشتی پایین می رود و همه ما در حال پایین رفتن با هم.”

Hmm. بله, ما را از شنیدن “ما همه در این با هم.” آن را اغلب تکرار نمونه عبارت در میان این وحشتناک, لحظه ترور جهانی و مطمئن شوید که آن را آسان تر برای مقابله هنگامی که ما می دانیم بسیاری از ما در مجموع احساس به همان شیوه.

اما زمانی که افراد مشهور و دیگر افراد ثروتمند بسیار زیاد امتیاز قادر به گرفتن تست شده برای COVID-19 با سهولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی که اکثریت از دیگران نمی توانند آزمایش در همه به خوبی آن را “با هم” است. نه به ذکر است که زندگی یا مرگ و نابرابری در مراقبت های بهداشتی برای افراد ثروتمند در مقابل ضعیف است.

پس از آن وجود دارد Gal Gadot تلاش در togetherness با حسن نیت و در عین حال بد درک “تصور” تصویری. شاید شما به تماشای یک دسته از افراد مشهور آواز خاموش-کلید در خود-فیلم های ضبط شده و آن را به صورت جذاب. و این درست است! پیدا کردن شادی خود را در هر کجا که شما می توانید و تمام.

اما آن را نیز کمی cringey به دلایلی که هیچ ربطی به با کالیبر از اجرای برنامه. I love بسیاری از افراد مشهور و بسیاری از آنها در آن تصویری (James Marsden, مارک رافالو و مایا رودلف من به دنبال در شما). اما این ویدیو رو کاملا بو داده آنلاین برای یک دلیل — آن را فقط به اندازه کافی در حال حاضر. خود رضایت برخی از چهره خود احساس مهربان بود و همه ما باید قدردان چنین “عمل خوب است.”

ما نمی توانیم انتظار افراد برای رفع مشکلات جهان است. من می دانم که. اما اگر شما پول و قدرت را به یک تفاوت قابل توجه — انجام این کار است. زدن از طریق John Lennon آهنگ ها در زمان خود چون در حال حاضر آن را نمی.

نه همه ثروتمند و مشهور ثابت کرده اند خود را به “بد” در طول این بحران است. مشاهیر مانند صورتی (که لازم به ذکر بود قادر به گرفتن تست شده برای COVID-19 دو بار) و John Legend آواز در خانه کنسرت زنده است یک مثال از خلوص و اصالت. رایان رینولدز و بلیک سرزنده قرار داده اند پول خود را که در آن دهان خود و اهدا به تلاش های امدادی برای مواد غذایی بانک ها و بار من که از کار هستند. مندی مور و شوهرش انجام lovely duet او را مشهور از یک پیاده روی به یاد داشته باشید. بریتنی اسپیرز و تیلور سویفت به طور مستقیم اهدا نقدی به طرفداران نیاز به مواد غذایی و ملزومات روزمره مانند پوشک و دستمال توالت. دالی پارتن تحت اللفظی فرشته اهدا کرده است $1 میلیون به تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19 علاوه بر خواندن داستان قبل از خواب برای بچه ها. و فقط سعی کنید به گریه تماشای John Krasinski, Emily Blunt, Lin-مانوئل میراندا و کل اصلی بازیگران همیلتون را روز یک دختر کوچک که تا به حال برادوی محدود به تولد برنامه لغو شد.

Cardi B اخیرا استفاده شده خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم برای تماس های مشهور برای داشتن دسترسی بهتر به COVID-19 آزمون ها و منابع پزشکی.

من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در تمرکز بر روی آنچه که مردم در حال انجام در مقابل آنچه آنها را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. من همچنین اعتقاد دارند در تماس unmoored طور افراطی بی اعتنا امتیاز زمانی که من آن را به عنوان اغلب به عنوان من می توانم.

بسیاری از این افراد به اندازه کافی پول برای زندگی چندین طول عمر بیش و در حال حاضر خود منزوی در خانه به اندازه کشتی تایتانیک. در حالی که تعداد مرگ مانت بالاتر هر روز و بیش از 6 میلیون آمریکایی در حال پر کردن نرخ بیکاری در میان رکود اقتصادی رو به رشد شاید در حال حاضر نیست لحظه ای مناسب برای خود را بسیار عمومی “خستگی.”

مشاهیر: ما شما را دوست دارم برای بسیاری از دلایل. ما واقعا انجام دهد. اما شما نیاز به خواندن f*cking اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im