وبلاگ در حال خواندن با صدای بلند رولد دال را ‘James And The Giant Peach’


james-and-giant-peach-reading
آمازون و تیلور هیل/Jason مندز/گتی

خواندن خواهد شد بیش از 10 قسمت

رولد دال طرفداران شادی! این رولد دال داستان شرکت جمع آوری شده همه بازیگران برای زنده خواندن کتاب محبوب “James and the Giant Peach,” به طور انحصاری بر روی آن کانال یوتیوب. برنده جایزه اسکار کارگردان Taika Waititi, همراه با برخی از عمده هالیوود نیروگاهی از جمله Ryan Reynolds, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, Meryl Streep و عرقچین Feldstein, Benedict Cumberbatch, بیلی پورتر کریس و لیام همسورث و Cara Delevingne پیوست و با هم به خواندن کلاسیک رمان کودکان — و آن را برای یک علت بزرگ.

“پیوستن به فیلمساز Taika Waititi به عنوان او می خواند James and the Giant Peach با رولد دال کامل در 10 قسمت برای جمع آوری پول برای همکاران در سلامت که در حال عملیاتی در خط مقدم در جنگ علیه COVID-19 در برخی از آسیب پذیر ترین نقاط جهان” کانال شرح می خواند. “رولد دال و همکاران خواهد بود مطابق هر کمک مالی ساخته شده است.”

این رولد دال داستان شرکت اهدا خواهد شد بیش از یک میلیون دلار به سازمان های خیریه مختلف نهفته این بیماری همه گیر از جمله رولد دال را شگفت انگیزی کودکان موسسه خیریه در بریتانیا فراهم می کند که پرستاران متخصص به طور جدی بیمار و کودکان و همچنین همکاران در سلامت, یک سازمان است که با هدف به “گزینه ترجیحی برای فقرا در مراقبت های بهداشتی است.”

Waititi بود که اخیرا اعلام کرد به عنوان نویسنده و کارگردان و تهیه کننده اجرایی از دو اصلی رولد دال سری متحرک برای Netflix نیز وظیفه در حال توسعه یک سری اصلی بر اساس شخصیت از “چارلی و کارخانه شکلات سازی” و دیگری محور به طور کامل در اطراف مورد علاقه همه Oompa-Loompas. آه و او را نیز به مجموعه مستقیم جدید جنگ ستارگان فیلم برای Lucasfilm, شما می دانید, در اوقات فراغت خود.

دو مورد اول اقساط در دسترس هستند در حال حاضر. قسمت اول ویژگی های برادران کریس و لیام همسورث در کنار Nick Kroll. قسمت دوم خوانندگان هیچ یک دیگر از مریل استریپ و بندیکت کامبرباچ. این قسمت های باقی مانده خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه در ساعت 10 صبح PST.

“James and the Giant Peach,” برای اولین بار منتشر شد در سال 1961 و دال اولین کتاب کودکان است که به فروش می رسد بیش از 28 میلیون نسخه تا به امروز است.

“به عنوان یک فرزند خودم و پس از خواندن James and the Giant Peach به دختران من چند بار من هیجان زده می شود قادر به همکاری با دوستان من دال تیم و همکاران در سلامت و دوباره این داستان برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز در حال حاضر” Waititi گفت. این حواس پرت داستان فوق العاده در مورد انعطاف پذیری در کودکان پیروزی بر مشکلات و برخورد با یک حس که نمی تواند بیشتر شده است مربوط به امروز است.”

این است که باید برای هر دال فن کوچک و بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>