CDC می گوید تعداد واقعی COVID موارد ممکن است تا 24 بار چه گزارش


covid-cases-higher-than-thought
Westend61/گتی

COVID-19 موارد به طور بالقوه تا 24 برابر بیشتر از آنچه که گزارش شده

داده ها و پژوهش های اطراف COVID-19 به طور مداوم در حال تحول و های اخیر و تکان دهنده وحی است که تعداد واقعی COVID-19 نفر در آمریکا در واقع ممکن است تا 24 برابر بیشتر از آنچه که گزارش شده است. همانطور که از جولای 21, 2020, CDC می گوید که ایالات متحده به خبرنگار 3,819,139 موارد اما تحقیقات جدید از CDC می گوید که به احتمال زیاد در کسری از تعداد واقعی.

The Argument That Increased COVID Cases Are ‘Only Due To More Testing’ Is Just Plain Stupid: A cotton swab used in a nasal passage as health care professionals test for COVID-19
Newsday, LLC/گتی

یک مطالعه انجام شده توسط CDC COVID-19 پاسخ تیم و منتشر شده در جولای 21, 2020, در JAMA Internal Medicine, ایالات متحده است که تعداد واقعی COVID-19 عفونت ممکن است شش تا 24 برابر بیشتر از آنچه که گزارش شده (و ما به آن در یک بیت) اما این مطالعه در واقع به دنبال برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم COVID-19 آنتی بادی است.

آنتی بادی ها پروتئین است که کمک به مبارزه با عفونت ها و به طور معمول اگر شما قرارداد COVID-19 آن در نظر گرفته شد که شما باید این آنتی بادی به دفع این ویروس دوباره و دوباره. مشکل این است که این مطالعه نشان داد که تنها تعداد کمی از مردم در واقع آنتی بادی ها به ویروس که اساسا بدان معنی نیست هر کسی که می شود COVID-19 دارای آنتی بادی برای مبارزه با این بیماری و در نتیجه باقی می ماند در معرض ابتلا به این ویروس دوباره و دوباره. این ممکن است توضیح دهد که داستان از مردم گرفتن COVID برای بار دوم و به همین دلیل CDC به شدت خواستار دیگران را به استفاده از یک مثبت COVID-19 تست یا مثبت آنتی بادی آزمون به عنوان نشانه ای برای بازگشت به قبل از همه گیر رفتارها. “ما هنوز نمی دانند که اگر افرادی که بازیابی از COVID-19 آلوده می تواند دوباره” CDC متحده است.

اما ثانویه بیت از اطلاعات از این مطالعه کشف کردند که در مردم تست برای آنتی بادی محققان استنباط است که تعداد واقعی COVID-19 عفونت ممکن است بسیار بیشتر از آنچه که گزارش شده است. محققان فکر می کنم اختلاف است و با توجه به این واقعیت است که مردم با خفیف یا بدون علائم فقط در حال گرفتن تست شده است.

Healthcare workers from the Colorado Department of Public Health and Environment test people for COVID-19 at the state's first drive-up testing center on March 12, 2020 in Denver, Colorado.
مایکل Ciaglo/گتی

محققان اعلام کرد که “تعداد برآورد شده از عفونت از محدوده 6 تا 24 برابر تعداد موارد گزارش شده” اما در هفت حوزه (کانکتیکات, فلوریدا, لوئیزیانا, میزوری, شهر نیویورک, مترو, منطقه, یوتا و غربی ایالت واشنگتن) محققان تخمین زده است که “بیشتر از 10 بار بیشتر [COVID-19] عفونت رخ داده است از تعداد موارد گزارش شده.”

نمونه های مورد استفاده در این مطالعه جمع آوری شد در اوایل بهار و اوایل ماه ژوئن تا شاید مطالعه دیگری با پست-بازگشایی COVID-19 اطلاعات بیشتر مفید خواهد بود. همچنین با وجود شيوع COVID-19 به ظاهر در همه جا “گله ایمنی” truthers خواهد بود و غمگین به گوش ما هیچ جا در نزدیکی رسیدن به این آستانه. در این مطالعه آمده است که تنها در منطقه با مقدار قابل توجهی از افراد حامل آنتی بادی در نیویورک (تقریبا 24 درصد از جمعیت بود و بادی که از اوایل ماه مه) اما واقعا رسیدن به گله ایمنی شما خواهد نیاز به 60 تا 70 درصد از مردم تست مثبت آنتی بادی است. دیگر از نیویورک, درصد از مردم با آنتی بادی در کشورهای دیگر بودند در تک رقمی.

HT/ واشنگتن پست

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>