CDC مسائل دستورالعمل های ایمنی برای رفتن به جوامع بازگشایی


gyn-covid
TF-تصاویر/گتی ایماژ

CDC مسائل دستورالعمل در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشت به تازگی بازگشایی کسب و کار

به عنوان شهرستانهای سراسر ایالات متحده شروع به بازگشایی بسیاری از مردم تعجب که چگونه آنها در حال رفتن به بازگشت به قبل از همه گیر فعالیت های جدید در راه امن تر مناسب برای یک پست-COVID-19 جهان است. CDC در نهایت منتشر شد خود را مدتها در انتظار لیست از “دستورالعمل” برای جسارت خارج چون در حالی که این درست است که بسیاری از استان ها و شهرستانها را اعلام کرد که آن را ممکن است به سرپرستی قبلا بسته موسسات مانند رستوران ها سالن مو و ورزشگاه های محلی و مقامات بهداشت واقعا به ما گفت مطمئن ترین راه برای بازگشت به آن کسب و کار. در روز جمعه 12 ژوئن 2020, CDC دستورالعمل صادر شده برای فعالیت های آنها پیش بینی مردم ممکن است می خواهم به انجام در حال حاضر از جمله میزبانی کوک کردن به بیرون رفتن برای غذا خوردن.

این واقعیت باقی می ماند که تهدید coronavirus هنوز هم وجود دارد و حداقل 14 ایالت آمریکا را دیده شدید سربازان ارتش در COVID-19 مورد از این کشور شروع به استراحت مستندات بنابراین اگر شما انتخاب می کنید به سرپرستی یک کسب و کار در حال حاضر اقدامات بسیار ضروری است. و دوباره این است که یک لیست از فعالیت هایی است که CDC را تشویق می کند که شما را به شرکت در, اما نه اگر شما در حال رفتن به ناخن های خود را انجام می شود این است که بهترین راه برای انجام آن است.

CDC در ادامه به استرس اهمیت پوشیدن یک ماسک و تمرین six-feet-جدا اجتماعی فاصله بدون توجه به جایی که شما بروید و گفت که هر کسی جسارت در خارج همیشه باید یک ماسک پارچه بافت و ضد عفونی کننده دست (با حداقل 60% الکل) در دست است. اما تا آنجا که ما می خواهم یک لیست آسان از فعالیت هایی است که “امن” یا “نه امن” نیست که در CDC دستورالعمل. هر CDC تنها فعالیت هایی که در نظر آنها “امن تر” هستند که در آن شما “می تواند به حفظ حداقل 6 فوت از فضای بین شما و دیگران است.” آنها همچنین اظهار داشت که فعالیت های داخلی هستند “ریسک” از فعالیت در فضای باز و در تعامل با هر کسی که با پوشیدن یک ماسک صورت در معرض خطر است به عنوان به خوبی.

که تمام می شود گفت CDC ذکر شده یک سری از حوادث errands و مکان های بسیاری از مردم به احتمال زیاد به مکرر در هفته های آینده و خود را بهترین شیوه برای مرور این فضا. برای هر یک از این سی دی به صراحت متحده اهمیت شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه در هنگام ورود و خروج از هر محل و پس از بازگشت به خانه. همچنین در آغوش گرفتن و دست دادن است چیزی از گذشته. CDC را تشویق می کند با تکان دادن به عنوان یک راه جدید به خوش آمد می گوید یک فرد است. در اینجا چند از CDC دستورالعمل جدید.

غذا خوردن در یک رستوران: جلوگیری از بوفه و هر رستوران با خود-خدمت به ایستگاه. از قبل تماس بگیرید بپرسید اگر کارکنان با پوشیدن ماسک. سعی کنید به نشستن در خارج و استفاده نمی نوکر.

میزبانی یک مهمانی یا جمع آوری: اگر میزبانی یک مهمانی, برگزاری رویداد خارج. صندلی مبلمان شش فوت از هم جدا اما مهمانان از همان خانواده می تواند نشستن به هم نزدیک است. تشویق ماسک صورت و حتی آنها را برای مهمانان. تشویق مهمانان را به مواد غذایی خود را, اما اگر تامین اجتماعی, مواد غذایی یک فرد تعیین شده برای خدمت به همه. استفاده از حوله کاغذی به جای استفاده از پارچه و حوله برای خشک کردن دست.

رفتن به ورزشگاه: جلوگیری از داخل کلاس های گروه اگر شما نمی توانید تمرین های اجتماعی فاصله. همه را با دست خود-تجهیزات (به عنوان مثال تشک, بطری آب, حوله). ضد عفونی کردن تمام ماشین آلات سنگین قبل از استفاده از. اجتناب از مواردی است که نمی توان به اندازه کافی مقادیر بین کاربران مانند گروههای مقاومت و وزنه برداری کمربند. پوشیدن ماسک در حالی که انجام کم تاثیر تمرینات.

اقامت در هتل های: تماس هتل و بپرسید چه فوق العاده ضد عفونی کننده و تمیز کردن سیاست های آنها در محل قرار داده از جمله درخواست اگر تمام کارکنان با پوشیدن ماسک. نگاهی به پله ها و یا صبر کنید تا زمانی که آسانسور خالی است و تنها با دیگر اعضای خانواده خود است.

اتمام CDC وب سایت برای لیست کامل از فعالیت ها و اقدامات احتیاطی از جمله CDC دستورالعمل جدید برای میزبانی یک رویداد بزرگ (مثل عروسی) و یا حضور در یکی (مانند اعتراض). ایمن ماندن در خارج وجود دارد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im