CDC مسائل هشدار در مورد بیماری مرموز در کودکان و نوجوانان مرتبط COVID-19

Gargonia/گتی علائم آن شامل تب و التهاب و آسیب اندام, سلامت, کارشناسان می گویند, و آن را می تواند کشنده باشد

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
children-covid-related-disease
Gargonia/گتی

علائم آن شامل تب و التهاب و آسیب اندام, سلامت, کارشناسان می گویند, و آن را می تواند کشنده باشد

مرموز COVID مرتبط با بیماری در کودکان است که خونتان به اندازه کافی است که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال صدور اضطراری هشدار به پزشکان در چه علائم به دنبال. در حال حاضر 17 متحده باید موارد گزارش شده از آنچه که کارشناسان در حال تماس با یک "multisystem التهابی سندرم در کودکان" (MIS-C).

MIS-C می تواند چندین ارگان ها در یک بار شده است و کشنده در تعداد کمی از موارد. نیویورک گزارش شده اکثر موارد از هر دولت با 102 تا کنون و با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو سه نفر از این کودکان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه.

در اروپا دانشمندان در گزارش 20 برابر افزایش بیماری های مثل این یکی و بيماری کاوازاکی در 82 درصد از کودکانی که تا به حال قرارداد COVID-19. خوشه در ایتالیا و فرانسه و بریتانیا هستند اشاره کرد نگرانی به CDC. بيماری کاوازاکی یک بیماری است که باعث التهاب (تورم و قرمزی) در عروق خونی در سراسر بدن است. این اتفاق می افتد در سه مرحله و ماندگار تب معمولا اولین نشانه. این بیماری در اغلب موارد تاثیر می گذارد کودکان کمتر از 5 سال است.

CDC است که اصرار پزشکان که در حال دیدن کودکان با سندرم التهابی به گزارش آن را به ادارات بهداشت محلی در جهت بهتر پیگیری موارد و درمان است. MIS-C نیز ارائه علائم مانند تب مداوم پایین, فشار خون و چند ارگان عوارض علاوه بر التهاب است.

دکتر استیون گونی, کنتاکی, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: سی ان ان که راه این بیماری به کودکان در مناطق مختلف است که یک علت عمده برای نگرانی است. "کودکانی که بیمار با این قلبی و عروقی می تواند سقوط و نیاز به اقدامات حمایتی خود را برای حفظ فشار خون و یا تنفسی سقوط نیاز به تنفس پشتیبانی با یک دستگاه تهويه مکانيکی."

رسمی CDC مورد تعریف MIS-C باید با تمام معیارهای زیر:

  • فردی در سن زیر 21 سال, ارائه, با, تب, آزمایشگاه شواهدی از التهاب و شواهد بالینی بیماری شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان با multisystem (بیش از دو) ارگان دخالت (قلبی نارسایی کلیوی و تنفسی خونی گوارشی پوست یا عصبی)
  • هیچ جایگزین قابل قبول تشخیص
  • مثبت فعلی یا اخیر SARS-CoV-2 عفونت آزمون; یا COVID-19 قرار گرفتن در معرض در عرض چهار هفته قبل از شروع علائم

روز چهارشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع علنا فشار برای مدارس به قرار دادن فشار بر دولت فرمانداران به بازگشایی در پاییز. همه از این با وجود هشدارهای پزشکی از کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci که فقط سه شنبه هشدار داد در مورد خطرات برای کودکان بر اساس MIS-C داده است.

"ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بسیار مراقب باشید — به خصوص وقتی که می آید به کودکان" Fauci هشدار داد. "از آنجا که بیشتر و بیشتر ما یاد بگیرند که ما در حال دیدن چیزهایی که در مورد چه این ویروس می تواند انجام دهد که ما نمی بینم از مطالعات انجام شده در چین و یا در اروپا."

Fauci نیز یادآوری عموم مردم است که بسیار وجود دارد ما نمی دانیم که در مورد این رمان ویروس و دانشمندان در حال یادگیری بیشتر در هر روز. از همه بیشتر به دلیل محتاط وقتی که می آید به کودکان در خصوص او گفت:.

"من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید اگر ما cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب