CDC دستورالعمل واقعا هل دادن به بچه ها در مدارس


taped-off-water-fountain
فردریک J. BROWN/گتی

CDC می خواهد به نگه داشتن بچه ها بی خطر است اما می گوید بخشی از این است که آنها را به بازگشت به مدرسه

در این نبرد بیش از زمانی که و چگونه به بازگشایی مدارس ایالات متحده دستمزد. به عنوان برگ برنده دولت هل کلاس های حضوری به سر در پاییز — که بدان معنی است که کلاس ها می توانید شروع به در عنوان کمی تا چند هفته در برخی از مناطق هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد کودکان, نقش در گسترش COVID-19 و اینکه آیا فرد در آموزش امن است در این نقطه است. در نهایت CDC وزن با خود مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی مدارس — واقعا هل دادن اهمیت گرفتن کودکان فیزیکی در کلاس های درس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“مدارس نقش مهمی در حمایت از کودک کل نه فقط پيشرفت تحصيلی دانش آموزان” CDC می نویسد: با اشاره به اینکه چگونه مدارس را تحت تاثیر قرار “اجتماعی, عاطفی و روان” سلامت کودکان.

“بهترین شواهد موجود نشان می دهد اگر کودکان آلوده شدن آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند علائم شدید” CDC سایت همچنان ادامه دارد. “در همان زمان مضرات نسبت به تعطیل مدارس در, اجتماعی, احساسی رفتاری و سلامت, رفاه اقتصادی و پیشرفت تحصیلی کودکان در هر دو کوتاه مدت و دراز مدت به خوبی شناخته شده و قابل توجه است.”

CDC است با تمرکز به شدت در اجتماعی, روانی و عاطفی تاثیر مدارس بدون ظاهری را تقریبا به همان اندازه از توجه به خطر فیزیکی — به دانش آموزان خانواده های خود و هر کس دیگری آنها را در تماس با در جوامع خود — پر کردن کلاس های درس دوباره در حالی که همه گیر مرگبار با شدت گرفتن است. این دستورالعمل در حال حاضر به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط دانشمندان در رسانه های مختلف خود را “سیاسی تن” و خروج از قبلی ارتباطی داخلی است که در آن CDC طبقه بندی مدارس به عنوان “بالاترین خطر” برای جامعه گسترش COVID-19.

“این هدایت در نظر گرفته شده است برای کمک به مدیران مدرسه به عنوان آنها در نظر بگیرید که چگونه برای حفاظت از سلامت و ایمنی و سلامت دانش آموزان و معلمان و دیگر کارکنان مدرسه ، خانواده ها و جوامع و آماده شدن برای آموزش دانش آموزان در این پاییز” CDC می نویسد: قبل از وارد شدن به جزئیات چگونه آن را می گوید آموزش می توانید رزومه در حالی که همچنین در زیر این سازمان در حال حاضر موجود در دستورالعمل های اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات مهم برای جلوگیری از جامعه گسترش COVID-19.

CDC می گوید آن را به معلمان و مدیران برای ضد عفونی کردن درس و مدرسه سطوح به طور منظم و اطمینان از دانش آموزان خود را در حال تمرین بهداشت خوب و ماندن در یک فاصله مناسب از یکدیگر است.

به عنوان آنها قرار داده و آن را در دستورالعمل جدید سایت آن را به مدیران, معلمان و کارکنان برای اطمینان از آنها عبارتند از:

  • “اجرای همزمان چندین استراتژی در مدرسه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 (به عنوان مثال, اجتماعی, فاصله, پارچه, پوشش صورت دست و بهداشت و استفاده از cohorting)”
  • “بهترین شیوه برای مدرسه خود و جامعه برای برقراری ارتباط آموزش و تقویت حفاظت فردی رفتارهای برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در مدرسه و در جامعه”
  • “یکپارچه سازی استراتژی برای کاهش COVID-19 انتقال به شرکت برنامه ها و فعالیت های فوق برنامه (به عنوان مثال محدود کردن مشارکت در فعالیت های اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست)”

هر کسی که تا به حال شده است در یک کلاس درس از کودکان و نوجوانان زیر سن حدود 10 می داند که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن دست شستن به مدت 20 ثانیه و اقامت شش فوت از هم جدا.

دیگر CDC دستورالعمل نشان می دهد با استفاده استفاده نشده و یا مورد استفاده قرارگرفته ساختمان به برگزاری کلاس با کمتر بچه ها در حال حرکت از کلاس خارج از منزل زمانی که ممکن است نگه داشتن کودکان در “غلاف” که همان نگه داشتن بچه ها با هم در طول روز در مدرسه محدود کردن قرار گرفتن در معرض به دیگر دانش آموزان و ساخت قرارداد ردیابی آسان تر است. های جدید نیز وجود دارد CDC دستورالعمل برای چه کاری انجام دهید اگر کسی در آزمون های مثبت آژانس در تلاش است به ما بگویید که وجود دارد بدون نیاز به خاموش کردن کل مدرسه اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت خواهد شد اما هر پدر و مادر موافق با آن است ؟

با توجه به چندین نظرسنجی های اخیر نزدیک به دو سوم از والدین می گویند آن را بیش از حد به زودی برای باز کردن مدارس با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>