CDC Cowers به ناروا به موضوع دستورالعمل های جدید برای باز کردن مدارس


cdc-changes-school-guidelines
coscaron/گتی

پس از اینکه هزینههای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر CDC در حال راه رفتن پشت مدرسه خود را بازگشایی دستورالعمل

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است hellbent در مدارس بازگشایی سقوط می آیند و او با استفاده از رسانه های اجتماعی قلدری به دست آوردن راه خود را. صرف ساعت پس از زمان POTUS حمله به مرکز کنترل بیماری فعلی بازگشایی دستورالعمل آژانس حفاظت بهداشت به نظر می رسید به غار به ناروا مطالبات — با وجود افزایش coronavirus موارد در برخی از نقاط کشور است.

در طول یک کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه در وزارت آموزش و پرورش در بعد از ظهر چهارشنبه CDC مدیر دکتر رابرت Redfield تاکید کرد CDC دستورالعمل در نظر گرفته نشده بودند به عنوان یک “منطق برای حفظ مدارس بسته شده است.”

که در پایان توضیح داد: معاون رئیس جمهور مایک پنس C. D. C. خواهد بود نرم شدن قبلی خود را توصیه. “خوب جمهور گفت: امروز ما فقط نمی خواهم هدایت می شود بیش از حد سخت” پنس گفت. “به همین دلیل هفته آینده C. D. C. رفتن به صدور یک مجموعه جدید از ابزارهای مختلف پنج اسنادی که ارائه خواهد شد و حتی بیشتر وضوح در هدایت رفتن به جلو است.”

روشن دکتر Redfield “ما در حال آماده به کار با هر مدرسه در هر حوزه قضایی به کمک به آنها را با استفاده از استراتژی های مختلف است که ما پیشنهاد کردیم که کمک به انجام این کار با خیال راحت به طوری که آنها می آیند تا با استراتژی بهینه برای آن دسته از مدارس.”

C. D. C. فعلی دستورالعمل تشویق پارچه صورت پوشش شستن دست ها, اقامت خانه هنگامی که بیمار تمیز کردن و ضد عفونی کلاس های درس ارائه مناسب لوازم بهداشت شخصی, ارسال اطلاعات, نشانه های بسیار قابل رویت مناطق به حداقل رساندن اشیاء به اشتراک گذاشته نگه داشتن درب و پنجره های باز به منظور تسهیل تهویه مبهوت ریزی با استفاده از آموزش از راه دور زمانی که قابل اجرا باشد و بیشتر.

صبح روز چهارشنبه تهمت سطل آشغال مراکز کنترل بیماری پیشنهاد بازگشایی مدرسه دستورالعمل به tweeting “من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت دستورالعمل برای باز شدن مدارس. در حالی که آنها می خواهند آنها را به باز کردن آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!”

او در ادامه به تهدید خودداری فدرال کمک به مدارس است که نه به طور کامل بازگشایی این سقوط. “در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با هیچ مشکلی. این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن ادامه داد. “ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

وجود دارد تعدادی از هشدارهای مربوط به تهمت و منطق. به گفته کارشناسان از کشورهای اروپایی مانند آلمان بازگشایی مدارس خود را تنها پس از گرفتن گسترش coronavirus تحت کنترل است. در دوشنبه, Dr. Anthony Fauci — ایالات متحده بالا بیماری های عفونی متخصص تاکید کرد که ایالات متحده از شیوع کروناویروس است “واقعا خوب نیست.”

همانطور که از چهارشنبه نزدیک به 3 میلیون نفر تایید موارد COVID-19 با بیش از 50,000 از کسانی که تایید کرد در 24 ساعت گذشته. چهل و یکی از حوزه های قضایی گزارش بیش از 10 ، 000 مورد COVID-19. کالیفرنیا و فلوریدا و شهر نیویورک را بیش از 200,000 موارد تایید شده.

به گفته دکتر Fauci, خوشه در موارد مثبت به احتمال زیاد مربوط به شهرها و ایالات متحده بازگشایی بیش از حد به سرعت. “یک سری از شرایط ارتباط با کشورهای مختلف و شهرستانها تلاش برای باز کردن در حس گرفتن و بازگشت به نوعی از نرمال منجر به یک وضعیت که در آن ما در حال حاضر شکستن رکورد موارد گفته موسسه ملی بهداشت.

دکتر Fauci همچنین هشدار داد در برابر در مقایسه با ایالات متحده به اروپا با توجه به همه گیر. “اتحادیه اروپا به عنوان یک نهاد از آن بالا رفت و سپس فرود آمد به پایه. در حال حاضر آنها با داشتن کمی blips به عنوان شما ممکن است انتظار می رود به عنوان آنها سعی می کنند برای بازگشایی,” او گفت و اشاره کرد که ایالات متحده هنوز بصورتی پایدار و محکم در موج اول. “ما بالا رفت هرگز پایین آمد به شروع مطالعه و در حال حاضر آن را صعودی بازگشت. بنابراین این یک وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>