CBS میدارد John Krasinski را ‘خبر خوب’


john krasinski some good news
SomeGoodNews/YouTube

Krasinski به فروش می رسد نشان می دهد به فردا پس از یک جنگ مناقصه برای سری

میلیون ها نفر از مردم را به گوش John Krasinski را نشان می دهد برخی از اخبار خوب در یوتیوب که او شروع از خانه خود را در طول بیماری همه گیر. در حال حاضر بازیگر و میزبان این نمایش اعلام کرد او به فروش آن به ViacomCBS با یکی از بزرگ گرفتن: او نمی تواند میزبان.

Krasinski آغاز شده SGN پس از بازجویی چرا وجود ندارد اخبار شبکه اختصاص داده شده به اخبار خوب تنها و در جهانی همه گیر آن مردم به ارمغان آورد با هم در یک راه چند چیز می تواند. بازیگر تولید هشت قسمت رایگان در یوتیوب از جمله دفتر reunion/سورپرایز عروسی همیلتون عملکرد فارغ التحصیلی آنلاین و مجازی, مدل, همه با تعجب مهمانان. در حال حاضر او را در فروش نشان می دهد پس از آن می تواند همچنان به ارائه طرفداران با اخبار خوب نیاز داریم.

“وای چه کسی می تواند بر این باورند زمانی که ما شروع به این چیزی که ما با هم همه فقط می خواستم یک خبر خوب به بیشتر به طور کامل نشان داده شده در زندگی روزمره ما,” Krasinski توییتی پس از اعلام. “و در حال حاضر ؟ شما کاملا به معنای واقعی کلمه در حال خبر خوب! با تشکر از شما SGN زندگی در پیوستن به صفوف این تاریخی شبکه خبر! دیدن همه شما به زودی!”

Krasinski ادامه خواهد داد به عنوان یک تهیه کننده اجرایی و cameos در SGN, اما او نمی خواهد چهره ما می بینیم هنگامی که ما لحن در. یک میزبان جدید نشده است نام برد.

در حالی که برخی از طرفداران نشان می دهد شگفت زده می شوند که “این نمایش را در” حتی با یک میزبان جدید دیگران نیست بیش از حد هیجان زده شده توسط CBS انتخاب کنید تا.

در هشت قسمت است که او ساخته شده از یوتیوب وب سری Krasinski دست آورد 2.56 میلیون مشترک با برخی از قسمت جمع آوری به عنوان بسیاری از 17 میلیون بازدید. این یک wildly محبوب نشان می دهد چرا که مردم نیاز به یک خبر خوب — به خصوص در حال حاضر — و بهتر است که برای دعوت به اتاق نشیمن ما از Krasinski خود را ؟

“در @johnkrasinski اولین قسمت از @somegoodnews او پرسید که چرا وجود دارد هرگز یک, اخبار, نشان می دهد به طور کامل اختصاص داده شده به اخبار خوب” CBS در توئیتر نوشت. “ما در CBS به توافق برسند و ما در حال افتخار به استقبال SGN به @CBS و @CBSNews خانواده است.”

در هشتم — و آنچه به نظر می رسد نهایی — قسمت که پخش شده در هفته گذشته Krasinski اعلام کرد که “ما در حال گرفتن یک استراحت در حال حاضر, اما وجود دارد بیشتر به آمده! در ارتباط باشید.” پس از آنچه که برخی از رسانه های خبری گزارش شد یک جنگ مناقصه برای نشان می دهد ما در حال حاضر می دانیم که آن را در زندگی در فردا. نتیجه هر چه که ما به اندازه کافی خوش شانس به Krasinski میزبان به عنوان طولانی به عنوان او بود و اگر او تولید جدید برخی از خبر خوب به احتمال زیاد خواهد شد به خوبی به عنوان اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im