کارت علیه بشریت اخراج خود را فقط سیاه و سفید نویسنده پس از او صحبت کردن در مورد نژاد پرستی


cards-against-humanity-had-writer-commited
واشنگتن پست/گتی

کارت علیه بشریت نشده است ممکن است کاملا به زبان-در-گونه با نژادپرستی و تبعیض جنسی

خیلی محکم چند ضلعی مقاله جزئیات اتهامات کارکنان شده است در مورد یک نژادپرست جنسیتی سرکوبگر دفتر فرهنگ در کارت علیه بشریت دفتر مرکزی آن در شیکاگو و به عنوان نتیجه یکی از بازی هشت شرکت بنیانگذاران offworld تا پایین پا را از نقش خود. و از آنجا که مقاله منتشر شده سابق, سیاه, کارمند جلو پا کرده است و نوشته شده و حساب خود را از آنچه او را از طریق رفت کار را برای این شرکت — که شامل حال مراجعه به یک روان بخش زمانی که او صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. سپس از کار اخراج شدند.

بله شما که راست است.

چند ضلعی می گوید آن صحبت کرد و با 21 فعلی و سابق کارکنان و پیمانکاران از کارت های علیه بشریت به همراه چند نفر دیگر از همکاران که می دانستند در مورد فرهنگ وجود دارد — بسیاری از آنها را ناشناس زیرا آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه از کارفرمایان خود را. آنها با اشاره به Temkin به عنوان رهبر یک فرهنگ است که می ترسم و سکوت آسیب پذیر نویسندگان: مردم از رنگ های عجیب و غریب مردم و زنان به خصوص زنان و غیر دودویی مردم است. آنها با توصیف شرایطی که در آن نویسندگان به طور ناگهانی اخراج پس از افزایش نگرانی ها در مورد تبعیض و چگونه این شرکت کمبود منابع انسانی بخش بود یک شوخی در حال اجرا در میان بالاتر یو پی اس.

در یکی از وحشتناک ترین, حساب, سیاه سابق نویسنده توضیح می دهد که چگونه کارفرمایان خود تماس گرفته و او را به زور اعتراف به یک موسسه روانی پس از او شروع به بالا بردن سوال در مورد نژادپرستی در کارت علیه بشریت — به طور خاص سفید موسسان ” تصمیم به اجازه می دهد که n-word در بازی. نیکولاس کارتر نوشت: در رسانه در مورد چگونگی شرکت رهبری رد اتهامات از تعصب نژادی با اشاره به 14 کل “کارت سیاه و سفید” است که او تا به حال نوشته شده است.

“هنگامی که من شنیده ام که اکثر صاحب-نویسندگان می خواستم برای قرار دادن n-word به بازی من احساس حضور من ممکن است همواره ساده اجازه ساختار آنها,” او نوشت. “با اشغال فضایی که من به طور ضمنی حمایت آنها و اجازه می دهد آنها را به انجام آنچه آنها می خواستند در حالی که با اشاره به من و گفت:” اما نگاه ما یک پسر سیاه و سفید.'”

حقیقت این است که 20-20 اما طرفداران این بازی واقعا نیاز نیست به دنبال جایی برای دیدن شواهد از نوع نژادپرستانه محیط کارتر و سیاه و سفید دیگر کارکنان در مورد شکایت. به عنوان چند ضلعی اشاره, این همه در چشم ساده در چگونه کارت علیه بشریت فروش و بازار محصولات مانند “بزرگتر Blacker جعبه” یک ظرف ذخیره سازی برای کارت است که اشاره به آن به لحاظ نژادی و جنسی متهم طنز. آن را کمی کمتر tongue-in-cheek هنگامی که شما در پیدا کردن کارت داخل جعبه ذخیره سازی: “بزرگترین blackest،” زمانی که حتی بزرگتر جعبه ذخیره سازی منتشر شد, راز آن کارت به عنوان خوانده شده, “کیر خیلی بزرگ و خیلی سیاه و سفید است که آن را یک مشکل کلیشه.”

شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن وقتی کسی رکود خارج کارت علیه بشریت در یک مهمانی. آن را “بازی وحشتناک برای مردم است.” که آنچه در آن می گوید: در سمت راست وجود دارد بر روی جعبه. در طول بازی بازیکنان می توانند با استفاده از کارت های است که نور از برخی از سنگین ترین حداقل-PC موضوعات وجود دارد — نژادپرستی و تبعیض جنسی و خشونت و کودک آزاری است. این همه قرار است به زبان-در-گونه. شما می توانید بازی بازی های کارت در طول بازی چون شما هرگز می خواهم بگویم آن نوع از همه چیز به صورت واقعی است. این یک نوع از طنز. و یا در آن است ؟

کارت علیه بشریت بود شرکت تاسیس شده توسط Temkin جاش Dillon, Daniel Dranove الی Halpern بن Hantoot دیوید Pinsof دیوید Munk و الی Weinstein, یک گروه از دوستان دوران کودکی هشت تمام سفید که با هم در حومه شیکاگو. آنها راه اندازی بازی به عنوان یک دانلود رایگان آنلاین قبل از اینکه در نهایت در حال اجرا بسیار موفق کمپین Kickstarter به آن چاپ شده است. آن را در حال حاضر پرفروشترین کارت بازی در آمازون و شرکت منتشر نیمه مکرر انبساط بسته پر از جوک های جدید برای مردم را به استفاده از در حالی که آنها بازی کند. در حالی که اصلی جوک تمام شد نوشته شده توسط هشت موسسان آنها پس از استخدام نویسندگان ” اتاق پر از کارکنان نویسندگان و مترجمان آزاد که کمک به ارائه ایده های جدید برای کارت.

گاهی اوقات این شرکت کشیده کارت های که بیش از حد مشکل ساز مانند یکی از اصلی مجموعه که عنوان خوانده شده “قابل قبول دوجنسه.” اما کارت کشیده بودن تنها به معنی آنها نیست چاپ جدید مجموعه است که به فروش می رسد. آنها هنوز هم در حال گردش در مجموعه است که در حال حاضر خریداری شده است.

در بیانیه کارت علیه بشریت رهبری گفت: Temkin است “پا را از این شرکت و دیگر نمی خواهد در تعامل با کارکنان” به عنوان ژوئن 9.

“من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر جالب ترین و قانع کننده مردم در این کشور متوقف شده اقدام مانند این مهم نیست که ما کار می کنند و یا آنچه که ما می گویند” کارتر نوشت: در مورد تجربه کار با این شرکت است. “شاید نه به عنوان بسیاری از مردم می میرند شاید بعضی از بچه ها نمی خواهد رنج می برند به همان اندازه و شاید برخی از واقعا ایده های مهم می توان استدلال کرد برای متقاعد کننده.

“نظر من این است که ما نباید به بازی همراه من دیوانه هنوز هم هستم و شما باید بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>