می توانید آن را به ایتالیا ؟ Il Pellicano جدید فروشگاه آنلاین به ارمغان می آورد La Dolce Vita به شما

یک تاج جواهر غیرمتعارف زرق و برق از سال 1965 Hotel Il Pellicano است ایتالیایی مخفی گاه که گذشته-عصر رویاها ساخته شده است. مدیر خلاق و معمار Marie-Louise Scio مسئول نگه داشتن رویای زنده نظارت بر هر جزئیات از پدر و مادر خود را’ افسانه ای ملک در سواحل توسکانی به عنوان به خوبی به عنوان Mezzatorre هتل در Ischia, La Posta Vecchia هتل در لاتزیو و یک نمره از پروژه های طراحی. او آخرین کسى است Issimoیک پلت فرم تجارت الکترونیک است که به ارمغان می آورد یک بیت از Tyhrrenian نسیم به خانه خود را.

Marie-Louise Scio, in a Bruno Munari t-shirt.

Marie-Louise Scio در یک Bruno Munari تی شرت. Aliocha Merker

Scio را سودای سفر به خارج-شایسته جهان از سبک و ویژگی های سفر التقاطی انتخاب همه چیز از بهترین ماکارونی برای ظروف, کاشی, ژاکت و شال. زوج با سرمقاله ویژگی ها و راهنماهای برای زندگی خوب, آنs به اندازه کافی به هر Italophile غش کردن. درست مثل Pellicano هتل Issimo است که در آن شماll پیدا ایتالیاs شیک ترین صنعتگران و جلا معماران و طراحانو بهترین از همه شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید هر زمان.

هدف این است که برای کمک به مردم, کشف, از, هنرمند, Bruno Munari به سفر کت با رم بر اساس نام تجاری Giulivia,می گوید: Scio که کنجکاوی آگهی خود را در سراسر جهان برای کشف صنعتگران. Issimo دعوت از کسانی که می توانیدt آن را به Il Pellicano به تجربه ما بیشتر خودنمایی سطح ایجاد و مراقبت.این توجه به جزئیات و حس شادی محض روشن است با یک نگاه در Issimo. همه کار می آید از محل عمیق,شور,او توضیح می دهد. من در طراحی همه چیز در این هتل از کاشی و من می خواستم برای قرار دادن این با هم در یک مکان آنلاین نیست.

A breakfast tray at Il Pellicano, featuring a selection of accessories sold on Issimo.

یک سینی صبحانه در ایل Pellicano لوازم با یک Issimo x Anya Hindmarch گذرنامه مورد. Giada ماریانی

طراحی شده پس از یک ایتالیایی, روزنامه Issimo احساس صمیمی و شخصی با وجود اینکه دیجیتالیک عهد به ایتالیا در سال 2020 که در آن اصالت و ارتباط محور تجارت تحمل است. همه محصولات ادای احترام به Pellicano هتلاخلاق: متفکرانه ساخته شده به طور عمده در ایتالیا با بی تردید هاله ای از لا دولچه ویتا. اکثر قطعات برداشته از هتل خود را از بلوک-چاپ بالش و ظروف festooned با Il Pellicanos bougainvilleas به لباس خواب های زرد و سفید راه راه از آن مشهور ساحل حوله به دست همان رنگ کاشی که خط هتل داخلی.

ترکیبی از سازندگان است که به عنوان یک لیست به عنوان هتل به طور منظم: سفارشی لیزا Corti پارچه Dedar پارچه Villeroy & Boch پرسلن (Bellisssimo!), Les Belles Heuresکابین-خط خطی های شال و آرزو Il Pellicano ساعتهای (Chichissimo!), برونو Munari تی شرت (Coltissimo!), ماکارونی مانچینی (Buonissimo!), Borsalino و Giuliva میراث (DallItalia con Amore!) برندهای قدیمی و جدید با هم به طور طبیعی, نقاشی یک تصویر جامع از سبک ایتالیاییs greatest hits.

هر چند پلت فرم در آثار قبل از همه گیر به طور موثر قرار دادن مهمان نوازی در مکث Issimo پیشرو مثال از هتل ها در حال گسترش به خرده فروشی در این دوره به چالش کشیدن. تجارت الکترونیک ارائه می دهد یک منبع درآمد در زمانی که مهمان ظرفیت و سفر محدود هستند-و برای کسانی از ما که خانه نشین, می توان کمی از صندلی سفر زمانی که jetting خاموش isnt یک گزینه است. مانند هر عنصر از متفکرانه ترین هتل ها, موفقیت متکی بر برخی تماس های شخصی—مانند Scio را خورشید را بوسید جذابیت که Issimo exudes. بدون این طراحی خوب و سرپرستی محصولات می توانید به سرعت سقوط تخت.

A vista at Hotel Mezzatorre

ویندوز ویستا در هتل Mezzatorre. هتل Mezzatorre

هتل و مغازه های شیشه ای از موارد پر بیات اقلام لوکس در حال تبدیل شدن به چیزی از گذشته به عنوان بسیاری از بوتیک هتل که ابداع خود را در فروشگاه ها و نگرش برای امروز. در نیویورک استاندارد هتل یکی از اولین برای ایجاد یک هتل فروشگاه پر از مدرن به همکاری, به دنبال خانه بدوش هتلs Maison Kitsuné بوتیک که پاریس سرد-بچه استعداد آورده فوری تجدید نظر شود. بسیاری از بازدید کنندگان به جنگل-شیک Coqui Coqui در Tulum, مکزیک را ستایش هتلs فرقه به دنبال فروشگاه که در آن گیاهان عجیب و غریب در حال مخلوط را به رایحه نیز به فروش می رسد در Net-a-Porter و فروشگاه آنلاین در سراسر جهان. لو Sirenuse هتل در ساحل Amalfi آن شادی بخش طرح های در Farfetch, در علاوه بر این به خود گرد فروشگاه آنلاین caftans و کارد و چنگال. در امان هتل ها بیش از حد خود را به فروش زیبایی های طبیعی, آنلاین, آوردن معبد خود را از صلح و آرامش را به خانه خود را. و سوهو خانه اجتماعی جهانی باشگاه و مهمان نوازی گروه رفت چند قدم بیشتر به ایجاد یک خط اصلی از homewares اعم از پتو به برش کریستال.

وجود دارد یک جریان رنسانس در میان هتل های خرده فروشی و Issimo آماده است منجر به راه است. تجارت الکترونیکی و به خصوص سرمقاله است که هنوز هم جدید برای مهمان نوازی مارک. Issimos طیف وسیعی از محصولات و متفکر محتوای سرمقاله آن را قانع کننده با نام تجاری شیوه زندگی هر راه شما را در آن نگاه کنیدیکی که به ارمغان می آورد عطر پرتقال به صندوق پستی خود را دو بار در یک ماه نگه می دارد و رویای پابرهنه-توسط-ریوا قایق روز زنده است.

و تا زمانی که شما می توانید آن را به ارگنتریو coast, اینجا منطقه چند از مورد علاقه ما Issimo سوغاتی به خانه کشتی.

Il Pelicano Ashtray

سیگار بی ربط است وقتی که می آید به این آرزو زیرسیگاری. اگر شما بازدید کرده اید Il Pellicano قبل از اینکه شما می دانید آن را برای اولین بار همه چیز در نظر گرفتن خانه با آنها—و برای اولین بار شما می توانید! Issimo

Issimo x L.G.R. Eyeglasses

این L. G. R. عینک دست ساز در ایتالیا توسط سه artisanal خانواده و یک مدعی قوی برای بی عیب و نقص 1970 نگاه کنید. Issimo

Antonio Mattei Biscotti

آنتونیو Mattei می دانم که یک چیز یا دو مورد biscotti بوده و برای ساخت آن از سال 1858 با همان روش های سنتی. در نتیجه دست به پایین بهترین برای لذت بردن از با اسپرسو و یا ترجیحا آغشته به لبه در وین سانتو. Issimo

Issimo x Les Belles Heures Scarf

کانال برخی از ایتالیایی sprezzatura با این ابریشم و پنبه شال لباس پوشیدن در گرافیک راه راه Il Pellicano امضا حوله ساحل. Issimo

Issimo x Dedar 'Alumnus' Fabric

میلان مبتنی بر پارچه و اثاثه یا لوازم داخلی کارشناسان Dedar را پیچیده سرد به پارچه های گرانبها. این ریز بافته شده Celadon راه را روشن اتاق نشیمن خود را با آن خورشید پژمرده اروپایی تجدید نظر شود. Issimo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>