می تواند ما را متوقف شوکه شده بودن که فراجنسیتی مردم درمان می شوند مانند Sh*t?


not-Shocked-Trans-People-Treated-bad-1
جیمی مک کارتی/گتی

مردم به طور کامل صرف زمان بیش از حد بودن شوکه مورد تجاوزات که اتفاق می افتد در این کشور به اعضای LGBTQIA+ جامعه به طور خاص فراجنسیتی مردم است. مردمی قرار دادن دست خود را به قلب و نفس نفس به خاطر عشق است عشق مردم باید قادر به زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند و هر کس سزاوار بود که آنها هستند! آنها به عنوان خوانده شده سرفصل است که باید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی که توجه به اشتراک گذاشتن یک مقاله است که به احتمال زیاد بخواند و سپس بازگشت به آنچه که آنها را قبل از دیگری عمل خشونت و تبعیض بازدید جامعه من.

شده اند وجود دارد چند uproars به تازگی از “من شوکه شده!” ، اولین کسانی بودند که در ناباوری که J. K. Rowling است TERF با transphobic نقطه نظرات. پس از آن فقط زمانی که مردمی انجام شد اعلام کرد که آنها هرگز پرتاب رولینگ یک پنی دوباره چون هری پاتر لغو تهمت علنا اعلام کرد که تغییر جنسیت افراد ندارد و حق به مراقبت های بهداشتی و بیمه بهداشت و درمان. مکث. نفس کشیدن. من دیوانه بیش از حد, اما شوکه? هیچ. و شما هم نباید.

وجود دارد جیب خوب است, اما به عنوان یک کل این کشور است نه نوع به LGBTQIA+ مردمی به طور خاص به ما نما و nonbinary مردم است. من نمی توانم صحبت می کنند برای هر فرد همجنسگرا را تجربه کنند اما مردم تغییر جنسیت درمان می شوند مانند گه همه از زمان. به صورت جداگانه به ما امنیت و رفاه کلی متفاوت است با توجه به حمایت ما, که در آن ما زندگی می کنند, چگونه به خوبی ما “عبور” با توجه به جامعه و رنگ پوست ما. در مجموع ما اغلب فشرده با هم به عنوان پدوفیل شدید و وجود ندارد. ما به نام اشتباه بیمار و غیر اخلاقی است. زندگی ما کمتر با ارزش تر از کسی که حق خود را مذهبی نظرات و تعصب است.

شاید شما در سر خود می گویند شما نمی فکر می کنم که در راه است. چگونه هر کسی می تواند درمان هر کسی تا به طرز وحشیانه ای? چون مردم دوست ندارند به حال اشتباه و یا مجبور به کنار گذاشتن غرور و جهل به واقع کسی می دانم. مردم دوست ندارند به اعتراف است که من و جنسیتی که از دختر من هیچ ربطی به با آنها. آنها نمی خواهند به اعتراف است که ترس خود را بر اساس ناامنی از خود جنس بر اساس توانایی بود بنابراین مطمئن شوید که در مورد من. فراجنسیتی مردم نیست شکستن قوانین اما مورد قبول مردم نیاز به درک قوانین زباله از شروع.

Trans lives matter banner during We wont be erased LGBTQ protest near US embassy in Warsaw on October 30, 2018.
NurPhoto/گتی

به هر حال به شما. من قصد ندارم برای تبریک یا تشکر از شما برای فکر کردن نیست من بد اخلاق. اساسی بشریت است پایین بار برای رسیدن به. اجازه ندهید که این شما را دلسرد از یادگیری یا انجام بهتر ،

من خسته هستم اما نه شگفت زده با خود حس سردرگمی و حیرت زده به نظر می رسد هر بار که من به مردم می شده اند مورد آزار و اذیت در هنگام استفاده از حمام. چرا مردم مراقبت جایی که من توالت ؟ شما می خواهید به دانستن است. آن را مانند من جنسیت خنثی و گزینه های آن را مانند جامعه ارائه کرده است فضل برای نما و جنس nonconforming مردمی است. سوال من از شما این است: شما باید خواسته خود را از کسب و کارهای محلی و مدارس و کارفرمایان به ارائه چند جنس یا جنسیت خنثی حمام? سپس شوکه نمی شود که با استفاده از یک حمام است یک مشکل برای من و دیگر نما مردمی است. من درخواست شده است برای مکان های امن به ادرار برای سال; شاید کسی به شما گوش دادن.

ماه پیش من در مورد نوشت: J. K. رولینگ transphobic views. شما شوکه شده بودند پس از آن و شوکه یک بار دیگر هنگامی که او اخیرا نوشت: او تقریبا 4000 کلمه مقاله در تلاش برای دفاع از خود مجموعه ای از جدیدترین توییتهایی. او سطل زباله نظرات حمایت با علم بد را نادیده گرفت و تجارب در سمت چپ بسیاری از شما از نفس افتاده و فقط…چگونه می تواند او ؟ خوب علم و فعالان و واقعی ترانس مردمی بوده است گفت: برای همیشه لطفا برای که رابطه جنسی و جنسیتی همان چیزی نیست. ما تلاش کرده اند به شما هشدار که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که باور نمی کنم این. و وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که تداوم این. شده است به یک جنسیتی آشکار حزب به تازگی ؟ میزبانی یکی است ؟ شاید نه به تازگی به دلیل COVID-19 اما شما نظر من.

و پس از آن وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن. مردمی منزجر شدند که مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید پزشکان اولین پاسخ دهندگان و شرکت های بیمه اجازه نما مردم رنج می برند و مرگ به دست افرادی که آموزش دیده برای کمک و نجات مردم است. حدس بزنید چه ؟ آن را در حال حاضر اتفاق می افتد اما این را تشویق می کند و قانونی آن است. من نا امید شده بود دچار آسیب های روانی و blindsided اما نه شوکه کرد.

L.G.B.T. activists and their supporters rally in support of transgender people on the steps of New York City Hall, October 24, 2018 in New York City.
درو Angerer/گتی

متاسفانه من بود شوکه هنگامی که LGBTQIA+ جامعه یک پیروزی در 15 ژوئنth زمانی که SCOTUS حکم داد که من توانایی به کار شد حفاظت شده تحت قانون حقوق مدنی سال 1964 عمل می کنند. WTAF? من نباید کسی است که می ایستد در ناباوری زمانی که من در واقع دیده می شود و درمان مانند یک انسان که حق اشتغال است.

و وقتی که می آید به بیمه سلامت یا بهداشت و درمان ؟ من نباید احساس خوش شانس است که من بالای عمل جراحی در نظر گرفته شد لازم است. من نباید احساس خوش شانس است که من ترانس بچه نیست misgendered زمانی که او برای رفتن دکتر. من نباید به صلیب انگشتان من زمانی که من عبور خطوط دولت و امیدوارم که من اصلا به تصادف دریافت کنید. چون امکان دارد کسی که می تواند نشان می دهد و تصمیم به درمان من یا فرزند من زندگی را تهدید صدمات چون آنها فکر می کنم ترانس مردم برند و در برابر باورهای دینی خود است.

یکی از بهترین قسمت در مورد ماندن در منزل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر شده است که نمی misgendered چند بار در روز. بله من هنوز هم روزانه ایمیل نفرت از مردمی در اینترنت, اما من استفاده می شود به کسانی که آنها نمی آیند با صدا و یا در واقع نیاز به شاهد کسی سردرگمی و یا ناراحتی.

من درخواست شما به فرض بدترین حالت در افراد, اما آن را مانند به نظر می رسد شما نیاز به توقف با فرض اینکه دیگران فکر می کنم راه شما انجام دهد اگر شما. چرا که اگر شما واقعا یک متحد است که می تواند خواندن یک اتاق شما می دانید آنچه شما فراجنسیتی و nonbinary دوستان روبرو هستند. در حال حیرت دمیده دور و یا تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید احساس می کند مانند نمایشی allyship.

آنچه ما واقعا نیاز است برای شما برای حفاری در گوش دادن یاد بگیرید و حرکت خود را از منفعل به فعال متحدان و دوستان خود را با شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>