safe-to-go-on-run
مامان ترسناک و Vadym Pastukh/گتی

من شروع به در حال اجرا هنگامی که شوهر من مبتلا به سرطان است که برای بقای اندازه گیری شد و در سال. من برای از بین بردن استرس از هر ناشناخته که ما گرفتار قبل در طول و بعد از هر انتصاب دکتر. و من به آرام کردن هرج و مرج در سر من, بنابراین من می تواند پیدا کردن فضا به همسر و سرپرست شوهر من نیاز به مادر بچه های من مورد نیاز است.

پس از مرگ او من نگه داشته در حال اجرا است. من فرار نیمه ماراتن چون من نیاز به به خودم ثابت کنم که من می تواند انجام دهد چیزی است که من فکر کردم من می خواهم هرگز قادر به انجام. و من به حل و فصل عدم اطمینان از هر روز من رو به عنوان یک زن جوان بیوه است.

اما من باقی می ماند تفریحی دونده. من سریع نیست. من راه رفتن خیلی کوتاه است و من تمایل به راه رفتن هنگامی که پاهای من خسته به جای خودم برای ساخت استقامت. من اجرا تنها برای لذت از بودن در خارج, داشتن فرصتی برای تنفس عمیق و تسکین استرس است که می آید با زندگی واقعی است.

زمانی که فرماندار دولت تصویب اقامت در خانه سفارش در تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19 در حال اجرا اجازه داده شد. اقامت در خانه سفارش به معنای بیرون رفتن تنها برای کارهای ضروری از جمله سفر به فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی—اما همچنین اجازه برای فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی, در حال اجرا و یا پیاده روی به عنوان طولانی به عنوان مناسب اجتماعی فاصله اقدامات شدند.

بنابراین من نگه داشته تا من اجرا می شود. من برای تمام این دلایل من می خواهم شروع به در حال اجرا—برای آرام کردن هرج و مرج در سر من, بنابراین من می تواند پیدا کردن فضا به عنوان مادر بچه های من نیاز به حل و فصل عدم اطمینان از هر روز جدید و به دلیل دیگری. من زد چرا که در حال اجرا بود و تنها فعالیت های مجاز در خارج از چهار دیوار خانه من بود و آن را نگه داشتن من تا حدودی مبتنی است.

و من به تنهایی نیست. من دیده ام بیشتر دوندگان مسابقه گذشته خانه من در چهار هفته اخیر از من دیده ام در چند سال گذشته است. به نظر می رسد ما (جمعی جهانی ما) همه به دنبال یک راه برای از بین بردن استرس و پیدا کردن یک فضای کوچک برای نفس کشیدن در خارج از محدوده ما چهار دیوار.

اما در حال حاضر قوانین تغییر کرده است. فرماندار در دولت است که نیاز به ماسک صورت در فروشگاه های مواد غذایی. CDC توصیه همه پوشیدن ماسک در خارج از خانه های خود. در حال اجرا هنوز هم احساس می کند بسیار مهم برای سلامت روان, اما در حال حاضر زمانی که من خارج من نمی دانم که آیا من مسئول انتخاب است. من نگه داشتن خودم و دیگران در اطراف من امن است ؟ و چه داس نبایدها و نیاز-به-می داند در حال اجرا در طول یک بیماری همه گیر?

در حال اجرا خارج از امن است ؟

پاسخ کوتاه: بله. با چند هشدارهای.

اول چه کلمه “امن” به معنای در این زمینه ؟ به معنی امن امن شخصی خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 و خطر است که شما ممکن است ندانسته انتقال این ویروس را به فرد دیگری پس از مطالعات نشان داده اند که به عنوان بسیاری از 50 درصد از افراد آلوده به COVID-19 ممکن است بدون علامت باشد.

در حال اجرا خارج به تنهایی در غیر شلوغ منطقه امن است برای شما و دیگران است. خطر عفونت را برای شما از در حال اجرا خارج از منزل کم است. خطر برای دیگران باقی می ماند تا زمانی که مناسب اجتماعی فاصله به دنبال آن است. اما برای دوندگان استاندارد شش پا حکومت ممکن است به اندازه کافی. Linsey Marr, یک استاد دانشگاه ویرجینیا تک با تخصص در بیماری هوابرد انتقال NPR گفت که به دلیل دونده در حال تنفس سخت تر آنها ممکن است انتشار بیشتر ویروس به هوا. از سوی دیگر از آنجا که آنها در حال حرکت سریع تر آنها در حال حرکت هوا در اطراف آنها را سریع تر و به طور بالقوه رقیق کردن ویروس. ما فقط نمی دانم. و چون ما نمی دانیم که مطمئن ترین راه برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما است که برای حفظ فاصله زیادی بین خود و هر کسی که در خانواده خود است.

و اگر شما بیمار—نشان دادن هر گونه نشانه ای از عفونت مانند سرفه یا تب—خانه بمانند. نگاهی به زمان برای استراحت و درمان. این ایده که شما می توانید “عرق خود را بیماری” یک اسطوره است به هر حال.

همچنین فراموش نکنید که قوانین در حال اجرا هنوز هم اعمال می شود حتی در یک بیماری همه گیر. نگاه هر دو راه قبل از عبور از خیابان (با وجود کاهش در ترافیک) اجرا با ID tucked دور در جایی و توجه به محیط اطراف خود است.

من باید یک ماسک در حالی که در حال اجرا ؟

پاسخ کوتاه: آن بستگی دارد.

CDC در حال حاضر توصیه می کند هر کس پوشیدن ماسک ، اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه شلوغ شما باید پوشیدن ماسک. شانس هستند که شما روبرو می شوند در حالی که کسی در حال اجرا و آن را ممکن است دشوار برای مذاکره فضایی خود را به نگه داشتن حداقل 6 پا از فاصله بین شما و هر کسی که زندگی می کنند در خانه خود را. از سوی دیگر, اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه روستایی و تنها چیز زندگی شما در حال دیدن خرگوش و گوزن scampering از طریق درختان شما احتمالا امن برای اجرای بدون ماسک.

اگر چه برخی از کارشناسان نشان می دهد با پوشیدن ماسک در هر زمان شما در خارج از خانه خود را.

بدون یک قانون سخت و سریع در ماسک انتخاب که آیا برای پوشیدن ماسک یا نه پایین می آید به راحتی شخصی سطح قضاوت و وجدان.

اگر چه من نمی توانم اجرا خارج ؟

اگر شما یک دونده اما شما نمی توانید خارج از آنجا که با وجود اقامت در خانه سفارش پیاده رو بیش از حد شلوغ با دیگران در کارهای ضروری و یا شما در معرض خطر و خطر قرار گرفتن در معرض است که به سادگی بیش از حد بالا و یا شما در شهری مانند پاریس که ممنوع, هوای آزاد, ورزش بین ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر شما از شانس.

انسان ها هیچ اگر نه انعطاف پذیر و خلاق زمانی که آنها قرار داده و ذهن خود را به آن. یک ورزشکار در انگلستان ایجاد یک ماراتن خود را در حیاط خلوت خود را در حالی که دیگر دونده ها در مایل خود را در حال اجرا به بالا و پایین ساختمان راه پله.

همه گیر نیز دیده می شود بعد از مسابقه مجازی. نژادها مجازی ایجاد شده به جای آن که لغو شد با توجه به این ویروس و دیگران مانند قرنطینه حیاط خلوت فوق العاده که ایجاد شد در پاسخ به همه گیری اجازه می دهد دونده برای پیگیری و ورود مایلی با این حال آنها می تواند—و حتی برخی از ارائه قدرت پردازش اضافی مانند مدیران و مدال.

زیادی وجود دارد که ما به عنوان یک جامعه جهانی هنوز هم نمی دانم در مورد COVID-19. ما می دانیم که تنها به منظور جلوگیری از گسترش همه ما باید به تغییر راه ما زندگی می کنند و کار می کنند. و همه ما را مجبور به انتخاب است که امن برای خود و برای کسانی که در اطراف ما.

برای من که به معنی پیدا کردن یک راه برای اجرا چه در آرام طلوع آفتاب ساعت قبل از بقیه جهان از خواب بیدار و یا در محافل کوچک در اطراف حیاط (هر چند شاید نه یک کل ماراتن). چون در حال حاضر هر چیزی که به من می دهد یک کمی ثبات زمان کمی به نفس و بدون ترس از ناشناخته وزن من پایین مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de