کالیفرنیا Pitmasters در حال ایجاد خود را سبک BBQ—و برخی از بهترین گوشت دودی

کباب را می توان انفرادی پیگیری شور و شوق و حرفه ای ساخته شده در اطراف یک شبه پخت و پز و مدیریت آتش سوزی زمانی

توسط ETELARESANKHABAR در 30 تیر 1399

کباب را می توان انفرادی پیگیری شور و شوق و حرفه ای ساخته شده در اطراف یک شبه پخت و پز و مدیریت آتش سوزی زمانی که خانواده و دوستان خود را در خواب هستند. اما pitmaster دانیل Castillo که باز خود را میراث کباب رستوران در اورنج کانتی سان جوان کاپیسترانو بیش از آخر هفته می داند که او در واقع هرگز به تنهایی.

مهم نیست که چه زمان آن است. اگر Castillo نیاز به یک سوال بپرسید و یا می خواهد به خارج کردن و یا شوخی در اطراف او می تواند متن همکار جنوب کالیفرنیا pitmasters اندرو مونز و برت Bakman.

"این یک برادری" Castillo گفت. "ما می دانیم آنچه در آن می خواهم به تا اواخر شب پخت و پز. ما می توانیم پیام هر یک از دیگر در 2 ساعت در صبح و ما بحث در مورد مواد غذایی و ما در مورد خانواده صحبت کنید. واقعا صمیمی در وسط شب."

این چهره های جدید از کالیفرنیا کباب خدمت هستند تگزاس مرکزی-سبک گوشت دودی در حالی که جشن خود را میراث. آنها همچنین با استفاده از Instagram برای الهام بخشیدن به نسل بعدی pitmasters و اجازه دهید مردم می دانند که چهره کباب آمریکایی می تواند نگاه خیلی متفاوت تر از آنچه که شما ممکن است انتظار داشت.

کاستیلو rockabilly-loving مخلوط نژاد Chicano که در خدمت یک سینه roulade و بوربن بشکه-درمان ژامبون شناسایی "به عنوان بیشتر از یک رانده از هر چیز دیگری به خاطر من از نوع رشد بیشتر پانک راک." او و همسرش برندا رفته از در حال اجرا زیرزمینی کباب بهره برداری از حیاط خلوت خود به یک رستوران (در سایت از چیزی که بود یک ایستگاه گاز) با دو 1,000-گالن افست افراد سیگاری همراه با 500 گالن تریلر گودال آنها استفاده می شود برای pop-ups.

pitmaster heritage barbecue

Castillo رسیدگی به خود آتش است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد جان Troxell

Castillo را دوستان نزدیک در کباب جهانی نیز آغاز شده و در پشت حیاط خود را و خود را بسیار خاص و جهان بینی. لا اندرو مونز و همسرش میشل قرار داده مکزیکی-آمریکایی طعم خود را Moo کرافت کباب سوسیس و طرف. آنها به تازگی آزمایش شده با tacos. LA برت Bakman که شناخته شده برای Trudy زیرزمینی کباب و دال می خواهد برای باز کردن یک اسرائیلی رستوران که در آن او ترکیبی از گوشت دودی با طعم zhoug و حموس او بزرگ شده.

"دنی برت میشل و من متن تمام هفته" مونز گفت. "گاهی اوقات من را مشغول و میشل ارسال پیامک با آنها. من رفتن به عقب و بررسی گوشی من وجود خواهد داشت و مانند 200 پیام های متنی."

این است که یک گروه از pitmasters که گرفته اند یک منبع رویکرد به هنر و صنعت جونگ در مورد حفاظت از مالکیت معنوی.

"هنگامی که شما در رسیدن به یک نقطه خاص در کباب هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام دهد وجود دارد نه بسیاری از اسرار" مونز گفت. "ما گزاف گویی همه چیز در این بازی هر یک از دیگر تمام وقت. ما تاب همه کمی متفاوت است."

Bakman خوشحال به ارسال دستور غذا برای خود pastrami به افرادی که ضربه او را در WhatsApp. مونز رفته Bakman خود را از طریق تمام سوسیس-روند ساخت. مونز اجازه بازدید از اوکلند کباب ستاره مت شاخ استفاده از سیگار و ایست لا حیاط خلوت به طبخ یک شبه pop-up. Castillo به اشتراک گذاشته شده از چوب با مونز. Castillo به ارائه راهنمایی در مورد مجوز و بازرسی به شاخ که نسبت به باز کردن رستوران خود را در این تابستان.

"همه ما از یکدیگر حمایت از صمیم قلب" Bakman گفت. "ایده این است که برای دیگران به دنبال و انجام حتی بهتر و بهتر و بهتر تا کالیفرنیا توسعه خود را صدا. من می خواهم کالیفرنیا به رسمیت شناخته شود به عنوان یک کباب خاک. تا کالیفرنیا کباب می شود خود را دسته در مسابقات کباب ما هنوز کار را انجام دهد."

moos barbecue beef rib

در Moos, کباب, دیدار مکزیک-آمریکا طعم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد جان Troxell

رابرت یعقوب لرما بسیار در نظر گرفته تگزاس کباب عکاس و پارتی-استارت که chronicling ظهور کالیفرنیا کباب نمی شود شگفت زده به Bakman امید تبدیل شدن به واقعیت است.

"اگر شما این دو سوکور نمونه [با کالیفرنیا و تگزاس کباب] من گمان اکثر مردم نمی خواهد بود قادر به گفتن تفاوت" لرما گفت. "کالیفرنیا کباب است که به خوبی به عنوان آن می شود."

به علاوه کالیفرنیا می توانید کباب را به مکان های جدید.

"من فکر می کنم کباب, درست مثل زندگی نیاز به مقدار زیادی بیشتر تنوع" لرما گفت. "و نه به این دلیل که فقط برای تلفن های موبایل بزرگ است. من فکر می کنم در یک نقطه خاص نمک و فلفل سینه خسته کننده است و شما نیاز به مقدار زیادی بیشتر الهام بخش است. که در آن بسیاری از منحصر به فرد می آید در کالیفرنیا کباب زیرا این ازدواج تعدادی از فرهنگی الهام بخش."

وجود دارد, برای مثال, سیاه pitmasters مانند شاخ اوکلند را شاخ کباب و براندون مک اینتاش و Mo استوارت بلند, ساحل, برادر حافظ BBQ. Castillo شده است یک منبع منظم مشاوره برای هر دو از این در افزایش عملیات.

"دنی و من در یک رویداد که در آن ما واقعا نمی توانید به اویختن, اما او به من گفت که او وجود دارد برای هر چیزی نیاز من" شاخ گفت. "او را به باز کردن رستوران خود را. همسر خود را فقط به حال یک کودک. برای او که این همه رفتن و به من نشان می دهد که نوع عشق و ارائه خود را در زمان است که می گوید زیادی در مورد او چه کسی است."

کالیفرنیا کباب است که در مورد ساختمان فراگیر فرهنگ است. در حالی که بزرگترین بازیکنان (و برخی از تازه واردان مانند LA Flatpoint کباب) تا حد زیادی رانده شده توسط عشق تگزاس دودی گوشت کستیللو و دوستان خود را نیز می دانیم که زندگی بهتر است زمانی که شما در آغوش بسیاری از طعم های مختلف.

مونز اشاره LA را Barbacoa Boyz که رهبری کانزاس متولد pitmaster جی آستین و ویترین ترکیبی از طعم از جنوب آمریکا و آمریکای جنوبی. مونز همچنین به یاد می آورد اخیر برخورد او با pitmaster Lonnie ادواردز از LA Ribtown BBQ. Ribtown آغاز شده در سال 2009 چندین سال قبل از کاستیلو مونز و Bakman آغاز شده messing اطراف در پشت حیاط خود را. ادواردز که به فروش می رساند سس خیس دنده راهنمایی در یک, Jefferson, پارک, پارکینگ, نیست, انجام, تگزاس, سبک کباب. اما او به احترام به آنچه اتفاق می افتد با کباب کردن در کالیفرنیا است.

"من هرگز او را ملاقات نمود" مونز گفت. "من راه می رفت و او درست مثل" من تا به حال شده است به معنی با شما صحبت کنم.' ما به پایان رسید تا برای صحبت کردن مانند 30, 40 دقیقه. بنابراین در حال حاضر من باید شماره خود را. کسی چه می داند ؟ در آینده او ممکن است بخشی از ما کمی متن دایره. جامعه همیشه در حال رشد است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن