کالیفرنیا پدر می رود ویروسی پس از ساخت ژله قهوه خانه در حیاط خلوت خود را


cafe-tiny-home
Instagram/ELSBUILDS

پدر کوچک کافی شاپ در حیاط خلوت خود می رود ویروسی

به یاد داشته باشید زمانی که ایالات متحده تعطیل برای چند ماه و هر کس مانند “من قصد دارم برای گرفتن بسیار انجام می شود در قرنطینه!” این که آیا شما به پایان رسید تمام کسانی که در پروژه ها و یا فقط تلف دور و ساخته شده بیش از حد نان موز, یک پدر در کالیفرنیا به سر برد آوریل تا ژوئن ساخت کل یک کافی شاپ در حیاط خلوت خود را.

Julianna Strid به اشتراک گذاشته شده عکس از پدر او اد چشمگیر, حیاط خلوت کافه — که او به نام La Vida کافه. Julianna می گوید پدر او توسط یک پیمانکار و ساخته شده کافه در اوقات فراغت خود را با استفاده از “قطعه شد که ‘سطل زباله’ از مشاغل (درب, مواد ساخت, ساختار, جلو پنجره و غیره) & repurposed آنها را برای ایجاد خود را در کافی شاپ.”

کوچک خانه علاقه مندان آجیل را برای این محل به دلیل آن را به طور جدی به نظر می رسد مانند یک کارگر کافی شاپ. داخل مجهز به قهوه ساز کافه قنادی مورد صفحه نمایش و ساخته شده است در یخچال کوچک برای نمایش سرد می نوشد. حتی وجود دارد یک سخت بازپرسی کردن از مجله و جدول شطرنج بنابراین شما واقعا می تواند استراحت در داخل مانند شما در یک کافی شاپ.

حیاط خلوت کافی شاپ رفت ویروسی بنابراین اد ساخته شده یک Instagram صفحه و آماده است برای کمیسیون برای افرادی که می خواهند خود را در سایت کافه.

“من پدر را دوست دارد به دنبال در خانه های کوچک و سازه های مختلف در Pinterest و به طور تصادفی در یک روز او به ما گفت: ‘بله من فکر می کنم من میخوام ساخت یک کافی شاپ در حیاط خلوت'” Julianna گفت: مامان ترسناک. “همه ما شروع به ترک خوردگی به دلیل آن بود به طوری تصادفی و راستش فقط برای خنده فکر می کردم!”

به عنوان یک خانه کوچک علاقه مندان خودم نمی توانید بیش از این شیک کافه کوچک با مدرن خانه رعیتی زیبایی.

“[پدرم] همواره عشق به قهوه و دنج نقاط و به تازگی تصمیم به سوخت است که عشق به چیزی برای خود حیاط خلوت که در آن خانواده و مهمانان ما می نشستن پشت سالن و باند” Julianna اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>