throwing-cat-video
شهرستان وللجو

برنامه ریزی کمیساریای استعفا داد پس از پرتاب گربه خود را در سراسر اتاق در طول یک جلسه زوم

جهان تنظیم به حالت عادی در طول COVID-19 و این بدان معناست که اکثر زندگی ما در حال انجام بیش از زوم. کار جلسات تولد و تعطیلات خانواده همه اتفاق می افتد آنلاین و با می آید که برخی از خطرات شغلی: سگ پارس در طول کار جلسات همسران فریاد در زوم های مختلف صفحه نمایش در اتاق های مختلف در همان خانه میکروفون کار نمی کند و شما نام آن را. اما یک برنامه ریزی شهرستان جلسه کمیسیون در وللجو کالیفرنیا دیدم چیزی است که ما هرگز فکر نمی کردم به روبرو می شوند زوم: یک مرد پرتاب خود را meowing گربه در سراسر اتاق.

کریس Platzer یک برنامه ریزی کمیساریای کوچک شمال کالیفرنیا شهر اقدام به صدای خود را به نظر در طی یک روال جلسه ویدئو کنفرانس در آوریل 20, 2020, زمانی که گربه خود را با صدای بلند mewed offscreen. او را برداشت تا گربه برگزار حیوانات به دوربین و به شوخی گفت همسالان خود در زوم “خب اول من می خواهم به معرفی گربه من.” همه لبخند زد و خندید و سپس Platzer به معنای واقعی کلمه انداخت حیوانات در سراسر اتاق و ادامه داد: در این جلسه به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود.

شما و دیگران به سختی در واکنش به هشدار دهنده لحظه به جز یک کمیسر که انداخت سر خود را در دست او چون او فقط تماشا سرنگ شیر یا خط یک گربه در سراسر یک اتاق و به همین دلیل است که هیچ کس دیگری ناراحت این!?

شهرستان وللجو

اگر چه دیگران در تماس به نظر می رسید unfazed توسط افتضاح antic, the New York Times گزارش می دهد که پس از تماس به پایان رسید Plazter ظاهرا شنیده دوربین با استفاده از ناسزاهای به عنوان شهردار و دیگر مسئولان شهرستان مورد بحث و رفتار او. آنها خواهان حذف او ظرف 48 ساعت و Platzer استعفا داد و از او داوطلبانه موقعیت در کمیسیون برنامه ریزی در دوشنبه 27 آوریل سال 2020 است.

“همه ما در حال زندگی در زمان نامشخص و من قطعا مانند بسیاری از شما در تنظیم به حالت عادی,” Platzer نوشت: در بیانیه ای. “من رفتار خودم را در زوم جلسه به شیوه ای در خور یک برنامه ریزی کمیسر و عذر خواهی برای هر گونه آسیب ممکن است من تحمیل کرده اند.”

“شهر نه چشم پوشی از رفتار است که Vallejo برنامه ریزی کمیساریای کریس Platzer به نمایش در مارس 20 کمیسیون برنامه ریزی نشست” کریستینا لی شهرستان وللجو سخنگوی اضافه شده در بیانیه ای جداگانه. “این نوع رفتار نمی کند و مدل ارزش های اصلی از شهرستان وللجو.”

علاوه بر این مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات اعلام کرد که آنها آماده بودند به گام و دوباره خانه گربه اگر نیاز بود.

همه چیز ترسناک و نگران کننده در حال حاضر و بله, آن است که بسیار سخت به کار در خانه در میان همه گیر جهانی است, اما “تنظیم به حالت عادی” هرگز بهانه ای برای پرتاب گربه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im