بولگاری جدیدترین مجموعه سازمان دیده بان براق نوای 9 شیک پایتختهای جهان

وقتی که می آید به ساعتهای بولگاری تقسیم آن وفاداری بین سوئیس و ایتالیا. سابق است که در آن رومی با نام تجاری تولید کننده آن ساعت نیز در حالی که دومی است که در آن کسانی که ساعتهای تصور و طراحی شده است.

خود را برای جدیدترین مجموعه سازمان دیده بان شناخته شده به عنوان بولگاری بولگاری شهرستانها نسخه ویژه 2020, Bulgari گسترش آن تعلقات با تجلیل و نه شهرهای جهانی—رم توکیو, دبی, پاریس, لندن, ایبیزا, میلان, مکزیکو سیتی و نیویورک—که به میزبانی تجاری حوادث در گذشته و به احتمال زیاد به خانه به سرسخت ترین طرفداران. هر ساعت مچی می آید در همان 41 mm فولاد مورد تحت درمان با DLC های سیاه و سفید است و توسط یک جنبش اتوماتیک. نقطه تفاوت در این است که هر نسخه دارای نام شهر همراه با بولگاری آرم حک شده بر روی قاب.

Bulgari Bulgari Cities Edition 2020 Watch

بولگاری بولگاری شهرستانها نسخه توکیو 2020 دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از بولگاری

واقعا درک اهمیت این قطعه کمک می کند تا به درک تاریخ بولگاری بولگاری تماشای یکی از این نام تجاری را در ستون.

ماریون Fasel, بنیانگذار و مدیر تحریریه از طلا و جواهر سایت Adventurine و نویسنده سه کتاب در مورد بولگاری امضا و جواهرات طرح های توصیف ایجاد بولگاری Bulgari مجموعه به عنوان “یک تصادف خوشحال است.”

Bulgari Bulgari Cities Edition 2020 Watch

بولگاری بولگاری شهرستانها Edition رم 2020 دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از بولگاری

در سال 1975 بولگاری ساخته شده limited-edition سازمان دیده بان به عنوان یک هدیه برای 100 از بهترین مشتریان. با نام تجاری حکاکی کلمات بولگاری و رم در دور طلا زرد صورتی—اولین ساعت ساز به انجام این کار—در بخشی به دلیل این گاه شمار دیجیتال بود و فاقد مکانی برای حکاکی نام در شماره گیری, اما همچنین به این دلیل آن را “تکرار شیوه ای که در آن امپراتور و شهرستانها بود نام خود را در محاصره سکه” Fasel می گوید.

Bulgari Bulgari Historical Cities Editions

بولگاری بولگاری تاریخی شهرستانها نسخه حسن نیت ارائه میدهد از بولگاری

این گاه شمار که در برروی macramé بند یادآور آنتیک رومی فایل پیوست شد احساس — تا آنجا که نام تجاری به زودی صادر آنالوگ نسخه. در سال 1977 مدل که باعث اولین بولگاری Bulgari مجموعه هموار کردن راه برای نام تجاری ورود به تماشای دسته.

Iris Hatzfield Illustration for Bulgari

جنس زنبق و سوسن Hatzfield تصویر برای Bulgari جنس زنبق و سوسن Hatzfield برای Bulgari

مجموعه ای از ده مصور چاپ هنر ایجاد شده توسط یکی از هنرمندان با استعداد به عنوان یک قصیده به هر شهرستان به همراه هر مدل در این مجموعه است.

این قطعه با دو بند—چرم گوساله قهوه ای و سیاه و سفید لاستیک—و خرده فروشی برای $4,350.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im