برایس دالاس هوارد مذاکرات ‘پدران’ و بار روانی از مادری | ترسناک مامان

فقط در زمان برای روز پدر, برایس دالاس هاوارد نشستم با ما در ترسناک مامان صحبت می کند به ما دزدکی حرکت کردن قله در فیلم جدید خود, پدران. شما ممکن است بدانید که برایس پدر, Ron Howard, تا زمانی که او تصمیم گرفت به صحبت ما در مورد این فیلم مستند ما همه گوش.

شما احتمالا تشخیص, برایس دالاس هاوارد برای نقش خود را در پارک ژوراسیک کمک مرد عنکبوتی, مرد عنکبوتی 3 و بیشتر. در این زمان شما در حال رفتن به می دانم که او برای کارگردانی فیلم پدران. این جشن شش فوق العاده پدران از سراسر جهان است. شما ممکن است تشخیص تعداد کمی از این پدران چرا که آنها برخی از معروف ترین هالیوود پدران مانند ویل اسمیت و جیمی فالون و جیمی کیمل. ما می خواهیم به شنیدن در مورد شادی ها و چالش ها از پدر و مادر مستقیما از این پدران.

در این مصاحبه ما ترسناک مامان صحبت می کند, میزبان, اشلی Hearon-اسمیت می شود را به کسب و کار با درخواست برایس چند سوال در مورد آنچه پدر بودن به معنی امروز. اشلی و برایس مقابله سوال در مورد چگونه بچه هنوز بسیاری از بار روانی, آیا پدران تغییر به اندازه کافی پوشک, چگونه پدران هستند که از سمت چپ از پدر و مادر مکالمه و کلیشه های قدیمی از پدران به عنوان بی کفایت بودن.

برایس قرار می دهد نقش پدران در چشم انداز بحث فرهنگ پدری, چگونه ضروری است که وجود توصیفاتی از پدران و مادران حمل برابر بارهای و اهمیت دیدن آن اتفاق می افتد. با توجه به برایس هنگامی که شما آن را ببینید آن را تبدیل به یک استاندارد برای برگزاری آن چیزی است که فیلم بچه امیدوار است به افشای.

همین حالا این مصاحبه و درمان خود را به پدران – برای اولین بار در سطح جهان در تلویزیون اپل+ در 19 ژوئن سال 2020 است.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im